Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Bilindiği üzere günümüzde tüketim harcamalarını finanse etme araçlarından en çok tercih edileni kredi kartlarıdır. Kredi kartları birçok alanda finansal destek sağlayarak kullanıcısına ödeme kolaylığı sağlarken yanlış kullanımı sonucunda içinden çıkılamaz hal alan borçlar kümesinin de temelinde bulunmaktadır. Tüketicilerin birçoğu nakit gücü çektiği noktada ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartlarını kullanırken ödeme planlarını gerçeğe uygun bir şekilde yapamamaktadır. Hayali veya abartılı nakit akış beklentileri doğrultusunda tüketim harcamalarının taksitlendirilmesi ödemelerin gecikmesine ve dolayısı ile gecikme zamlarının etkisini şiddetli şekilde göstermesine neden olmakta. Sadece ödeme planları doğrultusunda yanlış taksitlendirme yapılması değil aynı zamanda nakit akışının hacmini doğru veriler kullanmadan tahminleyen kişiler 2 ve daha fazla kredi kartı sahibi olarak gelecek zaman borçlanmaları da kredi kartı kullanımında yanlışlık arz etmektedir. Doğru ve bilinçli kullanıldıklarında ise kredi kartları hayalini kurduğunuz birçok ürüne nakit birikimi süresini beklemeksizin ulaşmanızı, ödemelerini ise birikim yapmayı hedeflediğiniz aylarda ürünü kullanarak sahip olmanızı sağlamakta. Bankalar kredi kart ürünlerini müşterilerine ulaştırmada bir çok farklı dağıtım kanalına başvurmaktadır. Bunlardan birisi de internet bankacılığı ortamıdır. Yazımızın devamında Finansbank kredi kartı başvurusunu internet bankacılığı ortamında nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağız.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmadan önce ihtiyaca uygun olan kredi kart ürünü belirlenmelidir. Kredi kartları kullanıma ve ihtiyaca göre farklı özellikler taşımaktadır. Finansbank kredi kartı sayfasına tarayıcımız üzerinden ulaştığımızda bizleri paylaşmış olduğumuz görsel içeriğiyle paralel internet sayfası karşılamakta.

Yazımızda görseli bulunan sayfada da görüldüğü üzere Finansbank’ın tüketicilere sunduğu çeşitli kredi kart ürünü bulunmakta. 1 numaralı alanda bu kartların içeriklerine ulaşabilmekteyken 2 numaralı alanda aynı kartlar için Finansbank kredi kartı başvurusu sayfasına ulaşabildiğiniz sekmeler bulunmaktadır. 1 numaralı alanda bulunan “CardFinans” kredi kartı ürünü “Beklentilerinizi yükseltin” sloganı ile müşterilerini kendi sayfasında karşılamakta. Uygun taksit imkanları ile anında nakit ihtiyacınızı karşılayan bu kart özelliği olarak ayrıca anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vererek zamandan tasarruf etmenizi sağlamakta. CardFinans Xtra bankanın bir başka ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünün CardFinans ürününe göre sağlamış olduğu bir avantaj olarak 150 Türk Lirası ve üzeri döviz karşılığı harcamalarınızı 3 taksit imkanı ile vadelendirme imkanı sunmakta. CardFinans emekli kredi kartı ise emekli maaşlarını Finansbank’tan alan emeklilerin maaşlarını yine Finansbank’tan almaya devam etmeleri süresince Finansbank’a ait POS cihazlarından yapacakları tek seferde 50 Türk Lirası ve üzeri market alışverişlerinde aylık 15 Türk Lirası tutarına kadar % 5 indirim kazanma şansı tanıyor. ParaPuan kullanılarak yapılan harcamalar ise bu özelliğin dışında tutulmuş. Aynı kapsamda eczane harcamaları da bu özellik içerisine aynı koşullarda dahil edilmiş. Eğitim ve sağlık harcamalarında ise durum tek seferde yapılacak 100 Türk Lirası ve üzeri tek çekim harcamaları her bir sektör için aylık 8 Türk Lirası karşılığında vade farksız 3 taksit ile ödeme imkanı sunmakta. Bu kredi kartına cep telefonunuzun kısa mesaj özelliğini kullanarak “EMEKLİ” yazıp 2273’e göndermeniz Finansbank kredi kartı başvurusu için yeterli sayılmaktadır.

ClupFinans Xclusive kredi kartı ise kullanıcılarına özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme, yurt dışı ve İstanbul havalimanlarında Duty Free alışverişlerinde 4 taksit imkanı sağladığı gibi uçak bileti alımlarında 4 kat daha değerli ParaPuan kazanma imkanı da sunmakta. Clupfinans Doctors ürünü ise benzer özellikler taşımakla birlikte taksit tutarı ve puan katsayısı 3 olarak belirtilmiş durumda. Türkiye’de ilk defa hemşire, ebe ve sağlık memurlarına ayrıcalıklar sunan ürün ise Finansbank’ın Hemşire Kartı’dır. Yıllık ücreti bulunmayan bu kart temassız özelliği ile ödeme kolaylığını da beraberinde getiriyor. Harcama uyarı servisi de diğer kartlardan farklı olan özelliği olarak belirtilmiş. Fix kart kapsamı ise kart aidatı olamayan bir başka Finansbank kredi kartıdır. Temassız ödeme kolaylığı bu ürün için de aktif edilmiş durumda fakat 50 Türk Lirası ve altı dahilindeki harcamalarınız için kullanabilmektesiniz. CardFinans GO kart 18-26 yaş aralığında olan bireylere sunulmuş durumda. Minimum ödeme tutarı ödendiği taktirde kalan borcun 150 Türk Lirası’na kadar alışveriş ve nakit işlemleri faiz dışı kalmakta. Dönem borcu eksiksiz ödendiği takdirde ise 150 Türk Lirası’na kadar nakit avans imkanı da kart ile birlikte 18-26 yaş aralığında olan müşterilere sunulmuş.

İnternet bankacılığı üzerinden Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizde sizleri aşağıda paylaşmış olduğumuz görseldeki sayfa sizleri karşılamakta.

Finansbank kredi kartı başvurusu için bu sayfada bulunan “Cep Telefonu” ve “T.C. Kimlik No” kısımları eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Gerekli alanları doldurduktan sonra Finansbank kredi kartı başvurusuna devam etmek istiyorsanız “HEMEN BAŞVUR” sekmesine tıklamanız gerekmekte. Sonrasında Finansbank kredi kartı başvurusu için sizleri müşteri temsilcisi vasıtasıyla girmiş olduğunuz cep telefonu numarası üzerinden aramaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.