Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Ortak Markalı Kartlar

Finansbank, Cardfinans bünyesinde 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında bir çok avantaj ve hayat kolaylaştırıcı hizmetlerle müşteri portföyünü genişletmeyi amaçlamıştır. Esnaflara özel ve şehirlere özel kartlar, Hemşire Kart gibi sağlık sisteminde sağlık memurları, ebeler ve hemşirelere özel bir çok kolaylık sağlayan Finansbank ülkemizin en büyük ortak paydalarından biri haline gelmiş futbol ile yenilikçi bankacılık anlayışını birleştirmeyi hedeflemiştir. Bankacılık anlayışı yenilikler, yaratıcı fikirler ve toplumun tüm kesimlerine hitap etmek olan Finansbank Cardfinans bünyesinde Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor taraftarlarına ulaşarak milyonlarca taraftara bilet alımı, taraftarı oldukları kulübün ürünlerinin alışverişinde birçok avantajlı kampanya ile Finansbank Ortak Markalı Kart sahiplerini buluşturmayı hedefliyor.

CardFinans bünyesinde çıkacak bu kartlar sadece spor klübü alışverişlerinde avantaj sağlamayacak, Finansbank Ortak Markalı Kart sahipleri CardFinans’ın da kampanyalarından ve avantajlı indirim fırsatlarından yararlanabilecek. Bu nedenle önce bazı CardFinans özelliklerini ve kampanyalarını tanıdıktan sonra Finansbank Ortak Markalı Kart özellikleri, tanıtımı ve kampanyalarına geçeceğiz.

CARDFİNANS’I TANIYALIM

Finansbank CardFinans, Finansbank’ın diğer bir çok ürünü gibi kart sahiplerinin acil ihtiyaçlarına cevap vererek hayat kolaylaştırmak adına bir çok fırsat ve kampanyayı içinde bulunduran bir karttır.

Kısaca bu özelliklerden bazıları;

Acil nakit ihtiyacınızda Finansbank’ın belirttiği uygun taksitlendirme tarifeleriyle anında kredi kullanabilmek,

Finansbank’ın anlaşmalı olduğu binlerce kurumdan yapabileceğiniz alışverişlerde Ücretsiz Fatura Ödeme özelliği ile zamandan tasarruf etmek,

TaksitKolay özelliği ile taksitlendirme özelliği bulunmayan ürün alışverişlerinizi, belli bir faiz ve işlem ücreti karşılığında Finansbank ile görüşüp taksitlendirebilmek,

Kazanılan parapuanlarla Finansbank anlaşmalı binlerce işyerinden yapabileciğiniz alışverişlerinizle alışveriş yapabilmek,

Parapuanlarla istediğiniz bir havayolu şirketinden uçak bileti satın alabilmek.

Finansbank CardFinans Faiz ve ücretleri, Nakit Avans özellikleri için bu linke, hemen başvurabilmek için bu linke tıklayabilirsiniz!

CARDFİNANS KAMPANYALARI

Anlatılan kampanyalar Finansbank Ortak Markalı Kart kullanıcıları tarafından da kullanılabilir kampanyalardır.

Hediye Para

Hediye Para kammanya programına üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde

Finansbank’ın slipte size yaptığı teklifi kabul ederseniz, 1500 TL’ye varan Hediye Para ile alışverişinizi bedavaya bile getirebilirsiniz.

CardFinans kartınızla biriktirdiğiniz Hediye Para miktarını öğrenmek için HEDİYE yazıp boş bırakıp kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndererek öğrenebilirsiniz. Bu programdan yararlanmak için, harcama yaptığınız işyerinin Finansbank POS cihazından ödemenizi yaparak slipte verilen Hediye Para kodunu 3 gün içinde 2273’e göndererek kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Anında Kredi

Finansbank’ın CardFinans bünyesinde hazırlayıp ‘’İhtiyaç Oradaysa, Anında Kredi Burada!’’ sloganıyla duyurduğu Ücretsiz Anında Kredi Kampanyası ile hiçbir ihtiyacınızı ertelemeden ve formaliteler, kefillerle uğraşmadan Anında Kredi’nizi kullanabileceksiniz. İhtiyacınıza göre tutarı beliredikten sonra Finansbank’la iletişime geçmenizle birlikte belirlediğiniz limitlerinizin dahilinde kredi vadesiz mevduat hesabınıza aktarılacak.

Anında Kredi tutarı ile alacağınız kredi, taksit sayısı ve ödenecek toplam tutarı bu linkte hesaplayabilirsiniz.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

İhtiyacınız doğrultusunda 7/24 nakit çekip 6, 9 ve ya 12 taksitle ödeyebilrsiniz. Her ay ekstra faiz ödemeden formalitesiz anında ihtiyaç kredisi tutarı, taksit sayısı ve ödenecek toplam tutar hesabı için tıklayınız.

Tüm bu özellikleri Finansbank Ortak Markalı Kart’ınız ile kullanabilirsiniz.

CardFinans Fenerbahçe Ortak Kartı

fenerbahce-kart

Fenerbahçe taraftarlarına özel hazırlanmış Finansbank Ortak Markalı Kartlardan biri olan Fenerbahçe CardFinans, hem CardFinans’ın hayat kolaylaştırıcı yeniliklerinden yararlanır hem de Fenerbahçe taraftarlarının beklentilerine cevap vererek avantajlar sağlar.

Fenerbahçe CardFinans Avantajları

Fenerbahçe’nin Kadıköy Şükrü Saracoğlu’nda oynayacağı tüm maçlarda Fenerbahçe CardFinans ile öncelikli bilet alım fırsatı,

Fenerbahçe deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Loca 1’de izleme imkanı,

Fenerbahçe sosyal medya üzerindeki kampanyalarda öncelikli olma fırsatı,

Diğer branşlarda gerçekleşecek müsabakalarda iç saha hediye bilet kazanma fırsatı,

Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası tesislerinde özel indirimler,

Fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkanı,

Fenerbahçe CardFinans Platinum ve Fenerbahçe CardFinans Gold sahibi taraftarlara, Fenerium mağazalarında sırasıyla %10 ve %5 indirim fırsatı.

Finansbank ile anlaşmalı tüm işyerlerinde Fenerbahçe CardFinans sahiplerine %10 indirim.

Finansbank Anlaşmalı İş Yerlerini öğrenmek için tıklayınız.

Yıllık Taraftar Üyelik Ücretleri için alttaki görsele bakabilirsiniz.

2016-11-19_19-04-26

Fenerbahçe CardFinans Başvurusu için tıklayınız.

Linke tıklayıp T.C. Kimlik No, Cep Telefonu Numaranız, Kullanım koşulları kabulü ve güvenlik kodu doğrulaması sonrası Kart seçiminde Fenerbahçe CardFinans’ı seçip başvurunuzu yapabilirsiniz.

CardFinans Trabzonspor Ortak Kartı

138355

CardFinans Trabzonspor kartı, Finansbank Ortak Markalı Kartlardan biridir. CardFinans Trabzonspor kartı ile sadece CardFinans’ın tüm özelliklerinden yararlanmazsınız, harcamalarınızın belli bir kısmı sizin ekstrelerinize en ufak bir yansıma olmadan Trabzonspor’a bağış olarak aktarılır.

Tüm Cardfinans özellikleri yanı sıra, CardFinans Trabzonspor sahipleri Finansbank Ortak Markalı Kart özellikleri, Acil Asist ve Sosyal Asist hizmetlerinden yararlanabilir.

Acil Asist Özellikleri Nedir?

Acil Asist CardFinans ve Finansbank Ortak Markalı Kart sahiplerinin daimi ikametgah dışında bir gezi sırasında olan bir olay sonucunda,  olayın coğrafi sınırları ve belirtilen teminatlar dahilinde Finansbank Belirtilen yardımları sağlayacaktır.

Teminat Detayları görselimiz aşağıdadır.

2016-11-19_18-58-27

Sosyal Asist Hizmeti

Etkinlik takibi, rezervasyon ve bilet konularında öncelik, konserler, romantik bir jest için çiçek göndermek Finansbank Ortak Markalı Kart, CardFinans ve CardFinans Trabzonspor sahipleri için çok kolay. 0212 337 43 72 numarasını arayarak Sosyal Asist Hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Asist Hizmeti detaylı bilgileri için tıklayınız!

CardFinans Trabzonspor başvurusu için tıklayınız!

Linke tıklayıp T.C. Kimlik No, Cep Telefonu Numaranız, Kullanım koşulları kabulü ve güvenlik kodu doğrulaması sonrası kart seçiminde CardFinans Trabzonspor’u seçip başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

CardFinans Bursaspor Ortak Kartı

burr

Finansbank Ortak Markalı Kartlardan birisi de CardFinans Bursaspor Ortak Kart’tır. CardFinans Ortak Kart’ta da tıpkı CardFinans Trabzonspor Ortak Kart gibi klüp taraftarlarına hiçbir ek yük ve masraf getirmeden yaptığı harcamaların belirli bir yüzdesini klübe bağışlayan bir karttır. Bunun yanında yine CardFinans Trabzonspor Ortak Kart’ında olduğu gibi CardFinans Bursaspor sahipleri Acil Servis ve Sosyal Asist hizmetlerinden yararlanıp hem olağandışı acil durumlarda hem de konser, etkinlik takibi ve rezervasyonlar gibi sosyal konularda Finansbank Ortak Markalı Kart’tan bir çok avantaj sahibi olurlar.

CardFinans Bursaspor başvurusu için tıklayınız.

Linke tıklayıp T.C. Kimlik No, Cep Telefonu Numaranız, Kullanım koşulları kabulü ve güvenlik kodu doğrulaması sonrası kart seçiminde CardFinans Bursaspor’u seçip başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru formu yanı sıra size en yakın Finansbank Şubesi’ne başvurabilir ve ya 0850 222 0 900 numaralı hattı arayarak telefon bankacılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.