Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Finansbank Taşıt Kredisi

Birçok kişi gerek yatırım amacıyla olsun gerekse temel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla olsun tüketim harcamasında bulunmaktadır. Bu harcamalar nakit yada kredi desteğiyle birlikte sağlanmaktadır. Ulaşım ihtiyacı insanoğlunun en temel ihtiyaçları arasında yer almış durumdadır. Lokantadan sipariş verdiğinizde siparişinizi evinize kadar getiren kuryeden, rahatsızlandığınızda bulunduğunuz yerde tedavi imkanı sağlayan ambulanslara kadar bütün hizmetler ulaşım faktörünü kullanma eğilimindedir. Bir işletmenin ulaşım ağı ne kadar geniş ise o kadar başarılı olabilmekte diyebiliriz. Sadece hazır gıda ve sağlık sektöründe değil bu durum hazır giyim sektöründeki firmaların mağazalara doğru ve sorunsuz ürün tedariki sağlaması veya sanayi ortamında iş yapan bir fabrikanın üretim faaliyetlerine devam edebilmesi için tedarik zincirinin sorunsuz ilerlemesi gerekmektedir. Bu işleyiş ise yine taşıtlar vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Ticari açıdan baktığımızda işletmelerin müşteri ile ürün arasında kurmuş olduğu bağlantı bir nevi taşıtların sağladığı imkanlar dahilinde gelişim  göstermektedir. Bakış açımızı bireysel boyutlara taşıdığımızda ise bu durum çok daha farklı bir hal almaya başlıyor. Bireysel taşıt sahipliği kişilerin birçok alanda imdadına koşmakla birlikte günümüzün getirdiği bir zorunluluk haline dönüşmekte. Bireysel taşıtınızın olması bir yerden bir yere giderken zaman açısından avantaj sağlarken maliyet açısında ise ulaşım gerçekleştirdiğiniz yerin ulaşım olanakları doğrultusunda değişiklik gösterebilmekte. Sizde bir taşıt almak eğilimindeyseniz fakat nakit gücünüz buna olanak vermiyor ise Finansbank taşıt kredisi ürününden faydalanabilirsiniz. Yazımızın devamında Finansbank taşıt kredisi ürünü hakkında bilgi vermekle birlikte yazımızın sonunda bu kredi ürününe ulaşımınızı hızlandıracak linki de sizlere sağlayacağız.

Finansbank Taşıt Kredisi Nedir?

Taşıt ihtiyacınızı giderme aşamasında nakit desteği sağlayan ürünlerden birisi Finansbank taşıt kredisidir. Finansbank taşıt kredisine ulaşmak için Finansbank internet bankacılığı imkanından yararlanabilmektesiniz. Tarayıcınız üzerinden Finansbank taşıt kredisi sayfasına ulaştığınızda aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz sayfa görüntüsü ile karşılaşmaktasınız.

Finansbank taşıt kredisi

Görselde karşılaştığımız sayfaya ulaştığımızda bizleri sayfanın sol tarafında “TAŞIT KREDİLERİ” başlığı altında “Taşıt Kredisi Faiz Oranları” ve “Taşıt Kredisi Faiz Hesaplama” sayfaları karşılamakta. 1 numaralı alanda bulunan taşıt kredisi faiz oranları sayfasına tıkladığımızda “Faiz ve Ücretler” sayfasına ulaşmış oluyoruz. Bu sayfa içerisinde ulaşım sağlayabildiğimiz bilgiler para aktarma işlemleri, bireysel krediler, KOBİ kredileri, kredi ve banka kartları, mevduat hesapları, ATM kullanım, kiralık kasa, menkul kıymet işlemleri, çekler ve senetler olarak görülmektedir. 2 numaralı sekmeye giriş yaptığımız zaman ise aşağıda sizlerle paylaştığımız Finansbank taşıt kredisi hesaplama aracı karşımıza çıkmaktadır.

Finansbank taşıt kredisi hesaplama

Bu uygulama ihtiyacınız olan Finansbank taşıt kredisi miktarı tutarına göre veya ödeme planlarınız doğrultusunda belirlediğiniz taksit tutarına göre hesaplama yapabilmektedir. İlk görselimize dönecek olursak 3 numaralı alanda bulunan “Standart Taşıt Kredisi” ürününün bulunduğunu göreceğiz. Bu ürün ihtiyaç sahiplerine esnek ödeme planları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Bu ürün Türk Lirası cinsinden sıfır kilometre ile 5 yaşa kadar olan araçlar için 48 aya kadar, 6 ile 8 yaş arası araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı on yılı aşmayacak şekilde kullanabilmektesiniz. Ürün kapsamında binek ve hafif ticari araçlar için kredi desteği sağlanmaktadır. Finansbank taşıt kredisi konusu araç teminat olarak gösterilebilmekte. Finansbank taşıt kredisi masraflarını taşıt kredisi ile aynı vade ve düşük faiz oranında taksiklendirebilmek de mümkün kılınmış. Sıfır kilometre araçlar için, araç nihai fatura tutarının 50.000 Türk Lirası’na kadar olan kısmını % 70’i, 50.000 Türk Lirası üzerinde kalan kısmın ise % 50’si kadar taşıt kredisi kullanabilmektesiniz. İkinci el araçlarda fatura tutarı yerine aracın kasko değeri baz alınmakta fakat kredilendirme oranı aynı kalmaktadır. Bu üründen yararlanmak istediğinizde gerekli olan belgeler satın alınacak taşıt sıfır kilometre araç ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi, kimlik belgesi, ikametgah adresi veya son tarihli cep telefonu faturası son olarak da maaş bordrosu veya gelir belgesi evraklarının gerekliliği söz konusudur. Bu evraklar hazır bulunduğu durumlarda kredi işlemi hızlı bir şekilde akış göstermektedir. 4 numaralı alanda bulunan “Motorsiklet Kredisi” içeriği ise taşıt kredisi içeriğiyle benzer özelliklere sahiptir. Motorsiklet kredisi Türk Lirası cinsinden işlem görmekle birlikte BMW, Honda, Suzuki, Harley Davidson, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, Bombardier, Polaris ve Vespa motorsiklet markalarından alacağınız ürünler için kullanabilmektesiniz. Sayfamızın devamında bulunan 5 numaralı alanda sizleri krediniz doğrultusunda hesaplama yapabileceğiniz “KREDİ HESAP MAKİNESİ”, faiz ve ücret bilgilerine ulaşabileceğiniz “KREDİ FAİZ ORANLARI” sayfasına yönlenen sekme bulunmaktadır. Son olarak sayfanın sağ alt kısmında “HEMEN BAŞVUR” sekmesi Finansbank taşıt kredisi ürününden faydalanmak istediğimizde kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilmemiz için başvuru sayfasına yönlenen sekmedir.

Finansbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.