Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Findeks Kredi Puanı Hesaplama

Findeks kredi puanı hesaplama işlemi diğer bankacılık işlemleri gibi artık internet üzerinden yapılan bir işlem haline gelmiştir. Bankalar tarafından bizlere verilen kredi notunun ne olduğunu, nasıl bir değerlendirmeye göre bu notun verildiğini yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlerle paylaştık. Bu bilgiler içerisinde Findeks kredi notunun nasıl öğrenileceği de yer almaktadır. Verilen bilgiler doğrultusunda işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Findeks Kredi Puanı Nedir ?

Findeks kredi puanı, kredi başvurusunda bulunan bir kişinin değerlendirilmesi yapılırken bakılan bir sistemdir. Bu sistemde sizlerin kredi borçlarınızı veya kredi kartı borçlarınızı ödeme düzeninizi ortaya çıkarmaktadır. Almış olduğunuz gelir ve Findeks kredi puanınız birlikte değerlendirilerek kredi almanız konusunda bankalar değerlendirme yapmaktadır. Bu değerlendirme ile sizlere verilecek olan kredi oranı belirlenmektedir. 9 farklı bankanın ortaklığı ile kurulmuş olan Findeks kredi notu sistemine kolayca girerek size ait olan kredi notuna kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Findeks Kredi Puanı Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Findeks kredi puanı hesaplama artık internetten kolaylıkla yapılır bir hale geldi. Findeks kredi puanınızı hesaplayarak bu doğrultuda kredi başvurunuzu yapmanızda fayda vardır. Belirlediğiniz oranda böylelikle banka tarafından reddedilmeden kabul edilir. Bankalarda bulunan bilgilerden yola çıkılarak bu notun hesaplanabilmesi için sistem kaydı yapmanız gerekir. Bu kaydı kolay bir şekilde yapabilmeniz için yazımızın sonunda sizlerle bağlantı adresi paylaştık. Bu linke tıkladığınız zaman T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuzu istenilen yerlere doğru bir şekilde yazdıktan sonra ‘satın al’ yazılı yeşil kutucuk üzerine tıklayınız. Bu şekilde sistem kaydınızı gerçekleştirmiş olacaksınız ve Findeks kredi puanınızı bankalara gitmeden öğreneceksiniz.

Adsız

Findeks Kredi Puanı Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

Diğer bir seçenek ise üyelik girişi yaparak yapılan Findeks kredi puanı hesaplama işlemidir. Bu şekilde işlemi yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sistem üyliği içinse sizden T.C. kimlik numarası, doğum tarihi (gün, ay, yıl şeklinde), cep telefonu numarası, E-Posta adresi, çalışma şekli, eğitim durumunuz istenmektedir. Bu bilgilerin istenilen yerlere yazıp güvenlik kodunu da girdikten sonra üyeliğinizi gerçekleştireceksiniz. Üyelik girişinizi yaparken de T.C. kimlik numaranızı ve parolanızı yazmanız yeterli olacaktır. 4 TL ücret karşılığında sistem girişinizi gerçekleştirdiğiniz zaman kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Adsız

Bireysel Findeks Kredi Puanı Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.