Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası American Express Card

 

Garanti Bankası, 1946 yılında kurulmuş olup 295 Milyar Türk Lirası’nı aşan büyüklüğü ile Türkiye’nin 2. en büyük özel bankasıdır. Hayat sigortası, bireysel emeklilik, finansal kiralama, yatırım ve faktöring faaliyetlerinin yanı sıra, özel, bireysel, kurumsal, ticari ve kobi ödemeleri de dahil olmak üzere bankacılığın tüm sektörlerinde faaliyetini sürdürmektedir. Hollanda, Rusya ve Romanya’da da uluslararası iştirakleri bulunan banka, bu tür iştirakleri ile önde gelen entegre bir finansal hizmetler grubudur.

Teknolojik altyapısı ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve deneyimini giderek geliştirerek bankacılık hayatına devam eden Garanti Bankası, müşterilerine karşı şeffaf ve sorumlu bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve sektöre sunduğu hizmetleri bu paydada geliştiriyor.

Londra, Düsseldorf ve Şangay gibi büyük şehirlerde temsilciliği ve Lüksemburg ve Malta’da birer şubesi ile uluslararası alanda da adından söz ettiren Garanti Bankası’nın Uluslararası anlamda hizmet veren bir kartı olan American Express Card, hem yurt içi hem yurt dışında çeşitli hizmetler vermektedir.

Yazının geri kalanında American Express Card’ın ayrıcalıkları, özellikleri ve kampanyalarından bahsedeceğiz.

GARANTİ BANKASI AMERICAN EXPRESS CARD ÖZELLİKLERİ

american-express

American Express Card yurt içi ve yurt dışı bir çok seçkin restoran, otellerde bir çok indirim ve ayrıcalıktan yararlanabileceğiniz, Seyahat ve Concierge hizmeti sayesinde sosyal hayatınızı kolaylaştıracak bir çok etkinliğe bilet temini sağlayabilir, hediye temini gibi konularda yardım alabilirsiniz.

Restoranlarda %5, otellerde %3 indirim ayrıcalığından ayda 150 TL, yılda 1800 TL indirim kazanabilirsiniz.

Görüldüğü gibi çağının tüm sosyal gerekliliklerine uyum sağlayan ve yurt içi yurt dışı bir çok kolaylık sağlayan Garanti Bankası American Express Card, bununla birlikte otomotiv, emlak, beyaz eşya gibi bir çok konuda kampanyaları ile müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte.

GARANTİ BANKASI AMERICAN EXPRESS CARD KAMPANYA VE AYRICALIKLARI

HGS Talimatı Verene 10.000 Membership Rewards puan Ayrıcalığı

Garanti Bankası American Express Card’ıyla HGS talimatı vermenizle birlikte 30 Aralık 2016 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde kartlarına 10.000 Membership Rewards puan yüklenecektir.

Ayrıca kampanya dahilinde bir müşteri 15 TL bonus ve 500 mil puan kazanabilir. Kampanyayı Garanti şubeleri, internet şubeleri, cep şubesi ve Alo Garanti (444 0 333) kanallarından başvuran müşteriler kullanabilirler. Kazanılacak puanların karta yüklenmesi için kartın açık ve kullanılır durumda olması gerekir ve kampanya sadece 1. sınıf HGS etiketleri için geçerlidir.

Garenta Kampanyası

30 Kasım 2016 tarihine kadar Garanti American Express Card’ınızla yapacağınız kiralamalarda %25 indirim hakkına sahipsiniz, üstelik bu indirimden başvurusuz hemen faydalanabilirsiniz! Kiralama işleminin Garanti Bankası Pos cihazından yapılması gerekir.

Doğalgaz Fatura Ödemelerine 3 Taksit Kampanyası

Şu an katılabileceğiniz ve 31 Mayıs 2017’ye kadar devam edecek kampanyada IGDAS veznelerinden yapacağınız doğal gaz fatura ödemelerini 3 taksitle taksitlendirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ”GAZ” azıp 3340’a SMS göndermeniz veya BonusFlaş’tan ”Hemen Katıl”ı tıklamanız yeterlidir. Kampanyaya katılmadan önce yapılan harcamalar taksitlendirme hakkına sahip değildir ve kampanyaya katılım SMS’ini Garanti Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan göndermeniz gerekmektedir.

American Express’e Özel Otomotiv Sektöründe +3 Taksit

Otomotiv sektöründe yapılan taksitli harcamalarda +4 taksit kazanabilme imkanına sahipsiniz, üstelik başvurmak için bir şey yapmanıza gerek yok!

Garanti Bankası POS cihazlarından çekilen 100 TL ve Üzeri alışverinizde kampanyaya katılmaya hak kazanırsınız. +4 taksit eklenme sonrası Garanti Bankası tarafından yapılacak maksimum taksitlendirme 12’dir. Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir.

American Express Card ile Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemelerinde Ücretsiz 3 Taksit Fırsatı

Sanal Kart ve Sanal Pos cihazından yapılan işlemlerin dahil olduğu kampanyada Belediye ve Kamu alanında hizmet veren Emlak ve Çevre alanlarında Garanti Bankası American Express Card ile yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin ödemelerinde Garanti Bankası ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuyor. Taksitli işlemler bu kampanyaya dahil değildir ve kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya belediyelerde bulunan tüm POS cihazlarında yapılan işlemlerde geçerlidir. Ödemeden önce BonusFlaş’tan ”Hemen Katıl” a tıklayarak ve ya VERGI yazarak 3340’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Beyaz Eşya Markalarında 3 Taksit Fırsatı

Arçelik, Beko, Samsung, Vestel, Regal, Altus gibi önde gelen beyaz eşya markalarından yapacağınız alışverişlerde 30 Kasım 2016 tarihine kadar başvurusuz anında Garanti American Express Card’ınızla +3 taksit kazanabilirsiniz. +3 taksit fırsatından yararlanıldığı taktirde, en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.Kampanyadan yararlanmak için 100 TL ve üzeri harcamalar yapmanız gerekmektedir. Harcamanın kampanyaya dahil olabilmesi için işlemin Garanti POS cihazında yapılması gerekir.

American Express Card Sigortaları

Seyahat İptali Sigortası

Garanti Bankası American Express Card sahibiyseniz, hastalık, sağlık sorunları ve 1. derece yakın akraba vefatı, kötü hava şartları gibi durumlarda seyahat iptali sigorta kapsamına alınacaktır. Taşımacı firmadan gerekli yazılar alınması halinde sigorta teminatı 1.250 Euro’ya kadardır.

Doktor onayı dışında yapılan seyahatler,tehlikeli sporlarla uğraşılması sonucu oluşan sakatlıklar, taşımacı firmanın iflası gibi durumlarda sigorta kapsam dışıdır.

Acil Tıbbi Harcamalar

Yurt dışında her an oluşabilecek ani bir sakatlık, hastalık ve ya ameliyat gibi acil yapılması gereken tıbbi harcamalar 30.000 Euro’ya kadar teminat altındadır. Bu gibi durumda sigorta şirketine 24 saat içinde haber verilmesi gerekir.Sigortaya haber verilmeden yapılan masraflar, daha önceden var olan durumlar sigorta kapsamı dışındadır.

Gecikmeli Kalkış

Kötü hava şartları, teknik arızalar, grev gibi nedenlerle uçağın kalkışının uzaması ve 6 saati geçmesi durumunda kişiye maksimum 100 Euro ödenir. Kara yolu seyahatleri, gecikmenin ilk 6 saati, iptal olmuş seferler, yolcunun başka bir uçağa alınması gibi durumlar kapsam dışıdır.

Garanti Bankası American Express Card’ın Bazı Ayrıcalıkları

Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi uluslararası birçok hizmet veren ve yurt içi-yurt dışı ayırt etmeden büyük hedefleri olan Garanti Bankası’nın bazı ayrıcalıklarına göz atalım.

Shopbyamex

New York mağazalarını Shopbyamex.com aracılığıyla ayağınıza kadar getiren American Express Card, özel tasarım kıyafetler, aksesuar ve koleksiyon ürünlerini size özel müşteri hizmetleri hattı ve indirimli kargo ayrıcalıklarıyla adresinize teslim ediyor.

Sisteme üye olup belirlenen Amerika adresini aldıktan sonra alışverişinizi bu adrese göre yapıyorsunuz, daha sonra yine sistem üzerinden aldığınız ürünleri Türkiye’deki adresinize göndertiyorsunuz.

Concierge Hizmeti

Restoran rezervasyonları, etkinlik biletleri gibi sosyal hayatınızı kolaylaştırmak için American Express Card ve Concierge hizmetleri kişisel asistanınız olarak bir arada. Balonla dünya seyahati, yurt dışı dağ tırmanışları gibi ayarlaması daha zorlu etkinliklere hazırlıklı olan hizmette sadece kişisel asistanınızı aramanız yeterli.

Acil Yardım Hizmeti

American Express Card’ınızı yurt dışında kaybederseniz 444 0 700 Garanti Özel Bankacılık Hattı’nı aramanız yeterli. Mevcut kartınız kullanıma kapatılıp acil kart gönderimi talebinde bulunarak sorunu çözebilirsiniz.

Yurt dışında zor durumda kalmamanız için 2 gün içinde size acil hazırlanmış bir kart Garanti Bankası tarafından temin edilecektir.

Garanti Bankası AmerIcan Express Card’a nasıl başvururum?

American Expres Card’a başvurmanız için yazı sonunda yer alan linke tıklayıp Ad, Soyad, Telefon numaranız, T.C. Kimlik numaranızı seçip, kart tipini American Express card olarak belirlemeniz yeterli.

Ayrıca faiz ve ücretler, kısaca özellikler, sıkça sorulan sorular  hakkında bilgi sahibi olmak için bu linke tıklamanız yeterli.

Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.