Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Bonus Ailesi

Garanti Bankası Bonus Ailesi

Garanti bankası 1946 yılında kurulan kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı alanlarında hizmet veren bir özel bankadır. Bu yazımızda bireysel hizmet alanında bulunan Garanti Bankası Bonus ailesini ele alıp anlatacağız.

Garanti Bankası Bonus ailesi üç üyeden oluşur:

  • Bonus
  • Bonus American Express
  • Bonus Business

1) Bonus

Bonus kartınızla yaptığınız alışverişler oranında bonus kazanırsınız ve kazanmış olduğunuz bonuslarla Bonus Program Ortakları’nda alışverişlerinizi bedava yapabilirsiniz.

Bonus Trink özelliğini kullanarak tüm bonus fırsatlarının yanında 50 TL dâhilindeki harcamalarınızı tek dokunuşla, şifre kullanmadan tamamlayabilirsiniz.

Nakite ihtiyaç duyduğunuz anda nakit ihtiyaçlarınızı Bonus kartın farklı ürün alternatiflerini kullanarak karşılayabilirsiniz. Veyahut ödemelerinize ara vermeye ihtiyaç duyduğunuz zamanda da Bonus kartın farklı ürün alternatiflerini kullanarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans seçeneği ile uygun faizle ve uygun taksitlerle ödeyebileceğiniz nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerinizi daha sonra İşlem Taksitlendir uygulamasıyla taksitlendirebilirsiniz. Bonus kartınızın Ekstre Atlat uygulamasını kullanarak dilediğiniz bir ekstrenizi 1 ay sonra ödeyebilirsiniz. Acil paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda Taksitli Para uygulamasıyla acil para ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Eğer hesabınızda para yoksa Karttan Havale/ EFT uygulamasını kullanarak Garanti Bankası internet şubelerinden veyahut da Paramatik’ lerden EFT ve  havale yapabilirsiniz. Bonus kartınızı kullanarak tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Paracard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri Bonus kartınızı kullanarak da kolaylıkla yapabilirsiniz.

2)     Bonus American Express

Bonus American Express kartınızı günlük alışverişlerinizde kullanarak ayda 35 TL, yılda 420 TL fazla bonus kazanabilirsiniz. Market, akaryakıt ve restoranda yapacağınız harcamalarınızın tümünde %1 ekstra bonus kazanabilirsiniz; bu da ayda 25 TL’ye denk gelmektedir. Kazanmış olduğunuz 25 TL bonusun üzerine ek olarak 10 TL daha ekstre bonus kazanmak istediğinizde yapmanız gerekenler market, restoran ve akaryakıtta 10 adet 25 TL ve üzerinde harcama yapmanızdır. Kazandığınız bonuslarla istediğiniz zaman alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Yaptığınız harcamaları veyahut da kazanmış olduğunuz bonusları takip etmek istediğinizde BonusFlaş uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

Bonus American Express kartınızla sadece Garanti Bankası’nda değil aynı zamanda Vakıfbank, İş Bankası, TEB ve Denizbank bankaları da dâhil olmak üzere 1 milyonu aşkın noktada işlemlerinizi gerçekleştirebilme avantajından yararlanabilirsiniz.

Bonus American Express kartınızla vadesiz hesaplarınıza ulaşmak için tüm Paramatik’leri kullanabilirsiniz. Paracard’ınızla yapabildiğiniz tüm işlemleri Bonus American Express kartınızla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nakite ihtiyacınız olduğunda nakit ihtiyaçlarınızı Bonus kartın farklı ürün alternatiflerini kullanarak karşılayabilirsiniz. Veyahut ödemelerinize ara vermeye ihtiyaç duyduğunuz zamanda Bonus kartın farklı ürün alternatiflerini kullanarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans seçeneği ile uygun faizle ve uygun taksitlerle ödeyebileceğiniz nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Bonus American Express kartınızla yapacağınız ödemelerinizi daha sonra İşlem Taksitlendir uygulamasıyla taksitlendirme avantajından yararlanabilirsiniz. Bonus American Express kartınızın Ekstre Atlat uygulamasını kullanarak dilediğiniz bir ekstrenizi 1 ay sonra ödeyebilirsiniz.  Bonus American Express kartınızla yaptığınız dilediğiniz bir alışverişinizi İşlem Ertele uygulamasını kullanarak 1 ay öteleme fırsatından yararlanabilirsiniz. Acil paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda Taksitli Para uygulamasıyla acil para ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Eğer hesabınızda para yoksa Karttan Havale/ EFT uygulamasını kullanarak Garanti Bankası internet şubelerinden veyahut da Paramatik’lerden EFT ve havale yapabilirsiniz. Bonus American Express kartınızı kullanarak tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Paracard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri Bonus kartınızı kullanarak da kolaylıkla yapabilirsiniz.

3)     Bonus Business

Bonus Business kartınızın şirketinize özel olarak sunduğu avantajlardan ve hizmetlerden faydalanabilir, yapmış olduğunuz harcamalarınızı rahatlıkla kontrol altına alabilir ve kontrol altında tutabilirsiniz. 240.000’i aşmış Bonus üyesi olan işletmelerde alışverişlerinizi taksitlendirebilir, yaptığınız alışverişler oranında bonus kazanabilir ve kazanmış olduğunuz bonuslarla alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Cep telefonu, gıda ve akaryakıt gibi taksit yapılmayan sektörlerde taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Ödeme zamanı geldiğinde; ödeme yapmanız gereken miktar hesap özetinizin %5’i kadardır. Bonus Business kartınızın minimum ödeme tutarından daha azını ödediğiniz durumlarda bile kartınızın nakit çekim özelliği kapanmaz ve böylelikle dilediğiniz zaman nakit çekimi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın bireysel kredi kartı veremediğimiz müşterilerimize ticari kart verebilmektedir. Yaptığınız harcamaların faturalarını şirketinizin adına kestirebilirsiniz. Basit usül vergiye tabi tutulan kullanıcılar harici işleyen hiçbir faiz tutarı üzerinden %15 KKDF Garanti Bankası tarafından alınmamaktadır.

Biriken bonuslarınızla Bonus Card Program Ortakları’ nda, Garanti Alışveriş’te ve Garanti Uçuş Hattı’nda alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek ek masraf olmaksızın OGS ödemeleri, Turkcell cep telefonu faturaları gibi düzenli harcamalarınızın ödemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bonus Business kartınızın dokun ve geç özelliğini kullanarak 50 TL dâhilindeki harcamalarınızı hızlıca ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Trink okuyucunun bulunduğu tüm noktalarda 50 TL dâhilindeki harcamalarınızı şifre veyahut imza gerekmeksizin ödeme avantajından faydalanabilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için Bonus Business kartınızın sunduğu alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz anda Bonus Business kartınızdan uygun faiz oranları ve uygun taksitli geri ödemeli nakit avansınızı çekebilirsiniz.

Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerinizi daha sonra İşlem Taksitlendir uygulamasıyla taksitlendirme avantajından yararlanabilirsiniz. Bonus Business kartınızın Ekstre Atlat uygulamasını kullanarak dilediğiniz bir ekstrenizi 1 ay sonra ödeyebilirsiniz. Bonus Business kartınızla yaptığınız dilediğiniz bir alışverişinizi İşlem Ertele uygulamasını kullanarak 1 ay öteleme fırsatından yararlanabilirsiniz. Acil paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda Taksitli Para uygulamasıyla acil para ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Eğer hesabınızda para yoksa Karttan Havale/ EFT uygulamasını kullanarak Garanti Bankası internet şubelerinden veyahut da Paramatik’lerden EFT ve havale yapabilirsiniz. Bonus Business kartınızı kullanarak tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz. Paracard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri Bonus Business kartınızla kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.