Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası BonusFlaş

 

Avrupa’da en iyi banka olmayı seçen Garanti Bankası için müşteri memnuniyeti şüphesiz ki ön planda olmalı. Yenilikçi ve şeffaf bir anlayışa sahip olan ve müşterileri için hayatı kolaylaştırmayı ilke edinen Garanti Bankası, bu anlayışla bir çok ürün geliştirmiş ve piyasaya sürmüştür. Risk yönetiminde yakaladığı başarı ve geliştirdiği ürünler Garanti Bankası’nı rakiplerinden farklı kılıyor.

Garanti Bankası BonusFlaş uygulaması bu anlayış ve ilkelerle geliştirilmiş ve tamamen müşteri memnuniyetini artırmak, müşterinin ürünlere, kampanyalara ve Garanti Bankası ile ilgili diğer pek çok şeye ulaşabilmesi için düşünülmüştür. BonusFlaş uygulaması, kullanıcıya cep bankacılığından çok daha öte bir deneyim sunuyor, çünkü cep bankacılığı ile yalnızca kart bilgilerine ulaşıp ödeme gibi işlemler yapabilirken, BonusFlaş uygulaması ile aklınıza Bankacılık ile ilgili gelen herşeyi, hatta çok daha fazlasını tek bir tıkla halledebiliyorsunuz. Tek bir tıkla kartı alışverişe kapatıp açıp, limit artırabiliyorsunuz. Sektöre göre indirim ve kampanya arayabiliyor, nerede ne indirim olduğunu harita üzerinde görebiliyorsunuz.  En iyi internet bankacılığı alanında ödül almış olan Garanti Bankası’nın geliştirdiği BonusFlaş uygulaması, müşteriye yaptığı harcamalar, o an ulaşmak istediği kart bilgileri gibi bilgilere SMS’siz tek tıkla ulaşmasını sağlıyor.

Garanti BonusFlaş Özellikleri

BonusFlaş, kartınızla ilgili harcamalar, ekstreler, katıldığınız ve ya katılabileceğiniz kampanyalar hakkında bilgileri tek bir tıkla alabileceğiniz ve bankacılık işlemlerinizle ilgili hızınızı ve kontrolünüzü artıran bir uygulamadır. Katıldığınız kampanyalarda ne kadar harcama yaptığınızı ve ne durumda olduğunuzu görebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

BonusFlaş’a giriş yapmak için T.C. Kimlik Numarası ve parolanız yeterlidir. Parolanızı Garanti internet bankacılığı için kullandığınız parola olarak girebilir ve ya Kart şifrenizle BonusFlaş’ta yeni bir parola oluşturabilirsiniz.

Hatırlatmalar ve bildirimleriyle, size yapacağı teklifleri BonusFlaş uygulamanıza göndermesiyle bu uygulama günlük hayatınızda size çok zaman kazandırıyor.

Bu özellikleri biraz daha detaylı inceleyelim:

Kampanyalar

2016-11-23_02-33-16

BonusFlaş uygulaması, şehir içinde dolaşırken size hangi mağazada ve hangi işletmede nasıl bir kampanya olduğunu gösterebilir, bu mağazalardan birini seçebilir ve nasıl gideceğinize dair yol tarifi alabilirsiniz. Sevdiğiniz markaları favorileyebilir, kampanya piyasaya sürdüklerinde haberdar olabilirsiniz. Üstelik bu kampanyalara SMS göndermeden ve ya başka bir tür başvuru yapmadan tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Nasıl avantajlar yakaladığınızı ve ne zaman bu avantajlardan yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Üstelik kampanyaların hepsine BonusFlaş’ta ücretsiz ve tek dokunuşla katılabilirsiniz.

Bana Özel başlığı altında size özel teklifleri görüntüleyebilir, popüler kampanyalarla ilgili bilgi sahibi olabilir ve ayarladığınız hatırlatmalarla ilgili bildirim alırsınız.

Kullandığınız Garanti Bankası Kart’ları ile ilgili ekstrenizi görüntüleyebilir ve tek tıkla limit artırma talebinde bulunabilir, tüm borçlarınızı ödeyebilir ve harcama durumunuzu kontrol edip ne kadar limitiniz kaldığını görebilirsiniz.

Limit artırma talebiniz Garanti Bankası’na ulaştıktan sonra banka bir değerlendirme yapar, başvuru sonucunuzun olumlu olması halinde yeni limitinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek bir tıkla, nakit sıkıntısı çektiğiniz bir dönem nakit avans talimatında bulunabilir, dönem içi harcamalarınızı kontrol edip istediğiniz harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Ekstre atlat seçeneğinin de elinizin altında olması ile istediğiniz bir ekstrenizi erteleyebilirsiniz. 50 TL ve üzeri harcamalarınız için işlemi ertele özelliğini kullanabilirsiniz.

Taksitlendirme seçeneği yasalar gereği telekomünikasyon ürünleri, gıda ürünleri ve akaryakıt harcamalarında kullanılamamaktadır. Kuyum harcamalarınızda ise en fazla 4 taksitlendirme yapabilirsiniz ve taksitlendirme yapacağınız harcama, dönem içinde olmalı.

Herhangi bir sektörle ilgili bir alışverişe çıkmadan önce, sektöre göre kampanya araştırması yapabilir ve ona göre çeşitli ödüller ve avantajlar kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise kampanya ara kısmına tıklamak.

Harcama Belirleme Özelliği

Hayatınız üzerindeki ve maddi planlamanız üzerindeki kontrolünüzü artıran BonusFlaş uygulamasında o ayki maddi durumunuza göre bir harcama sınırı belirleyip, o sınıra ulaştığınızda BonusFlaş’tan uyarı alırsınız. Aylık sektörel harcama tutarı başlığı altında ise farklı farklı seçtiğiniz sektörler için harcama sınırı belirleyebilirsiniz.

GarantiPay Özelliği Ve ödemeler

İnternette ve mobil olarak yaptığınız alışverişlerde, Garanti Pay ikonunu görürseniz kart bilgilerinizin güvenliği için endişe duymadan, kart bilgilerinizi paylaşmadan harcamayı BonusFlaş’a yönlendirir ve uygulamadan harcamanızı yapabilirsiniz.

Tek bir tıkla, BonusFlaş uygulamanızdan Motorlu Taşıtlar Vergi’nizi ödeyebilirsiniz.

2016-11-23_02-28-19

Temassız Özellikler

BonusFlaş uygulamasından istediğiniz bir Garanti Bankası kartınıza trink özelliği kazandırarak, kartınız o an yanınızda olmasa bile ödemenizi BonusFlaş’la yapabilirsiniz.

Trink özelliği 4.4 ve üzeri yazılımlara sahip Android telefonlarda geçerlidir.

Kart Ayarlarınızı Tek Tıkla Değiştirin!

BonusFlaş uygulamasında

  • İstediğiniz Garanti Bankası Kart’ınızın şifresini istediğiniz an değiştirebilir,
  • O ayki maddi durumunuzu planlayıp istediğiniz kartınız için ödeme haftası belirleyebilir,
  • E-ekste özelliğini seçerek çevreye yardım edebilirsiniz.
  • Sanal kart talebinde bulunabilirsiniz.

İstediğiniz bir kartınızı alışverişe açıp kapayabilirsiniz.

BonusFlaş Uygulamasına Nasıl Ulaşabilirim?

Aşağıda görselde görebileceğiniz, Google PlayStore’da tam 1 Milyon indirime ulaşan BonusFlaş uygulamasına, Android cihazlar için Google Playstore’dan, Apple cihazlarınız için iTunes’tan indirebilir, uygulama ile ilgili yorumları okuyabilir ve yorum yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak içinse tek yapmanız gereken indirip, telefonunuza yükleyip belirlediğiniz parolayla uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

15182371_10210572502459278_1601598479_o

BonusFlaşla ilgili birçok bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.