Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Esnaf Kredisi

Türkiye’de bankacılık sektörünün öncülerinden olan Garanti Bankası KOBİ’leri unutmuyor, özel fırsatlar ve avantajlı kredileri değerlerini KOBİ’lere sunuyor. Kobiler ödeme ve tahsilatlarını kontrol altında tutarken aynı zamanda temel bankacılık ve hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Garanti olarak amaçları bununla sınırlı kalmıyor; bu fırsatların yanı sıra aynı zamanda sektörün de ihtiyaçlarını karşılayacak öneriler getirerek, verdikleri danışmanlık ile de bir ortak olmayı hedefliyorlar.

Garanti Bankası Kredileri

Esnaf, Garanti Bankası Esnaf Kredisi ile düşük faizli 24 aya kadar ödemeli kredi seçenekleri ile rahatlıyor. Çeşitli kullanımlarda faiz indiriminden yararlanabilen kobiler için avantajlar bununla sınırlı kalmıyor. Ticari araç alımlarında çeşitli araç satıcılarıyla marka bazında olan anlaşmalar sayesinde, Ticari Araç Kredisi’nden yararlanarak alımlarını kolaylıkla yapabiliyor ve aynı şekilde özel faiz oranları ve ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi Hizmetleri

1. Hazır Hesap

Kobilerin halletmesi gereken bütün işlerini halledebileceği, isterlerse avans çekebilecekleri kredili bir mevduat hesabı, yani Hazır Hesap’ı olur. Bu hesap her zaman çalışır haldedir ve kullanılan gün kadar faiz işlemi görür. Borçlarınız hesaba para yatırdığınız gibi kapanır, ayrıca hesabınızda yeterli para bulunmaması ödemelerinizi geciktirmez. Hazır Hesap sayesinde çeklerinizin geri dönmesi gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

2. POS Hizmetleri

Garanti Bankası Esnaf Kredisi’nin içinde POS desteği de mevcut. İsteyen kobiler bu fırsattan yararlanabilir. Kobiler, dilerlerse Bonus Üye iş yerlerinden biri olarak müşterilerine bonus kazandırabilir ve satışlarını arttırabilir. Ayrıca esnaflara özel %0 komisyon ile POS ON ürününden faydalanabilirler.

3. Çek Karnesi

Kobiler için çek karnesi hizmeti de mevcuttur. Dileyen kobiler, kendi adına veya kurumsal olarak TL ve döviz bazında çek karnesi alabilirler.

4. Kredi Kartı

Şirket Kredi Kartı alarak sizin ve çalışanlarınızın bu kartı kullanması halinde harcamalarınızı kontrol altına alır ve düzenleyebilirsiniz.

5. Bireysel Emeklilik

Herkes iyi bir gelecek ve sonunda rahat bir emeklilik ister. Kobi Emeklilik planı ile Kobiler Bireysel Emeklilik fırsatlarından faydalanabilir, ailesine ve sevdiklerine iyi bir gelecek için katkıda bulunabilirler. Ayrıca Kobiler, Flexxi Emeklilik Paketi’ni seçerlerse kazandıkları bonusları emeklilik hesabına aktarabilirler.

6. Ödeme ve Tahsilatlar

Aylık ödenmesi gereken faturalar bazen gözden kaçabiliyor. Garanti Bankası Esnaf Kredisi paketi dahilinde faturalarınız otomatik ödeme talimatı verebilir, böylece her şeyi zamanında hallederek gecikme faizlerinden kurtulmuş olursunuz. Aynı şekilde Sosyal Güvenlik Sigortası ve vergi ödemelerinizi de kontrol altına alabilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi Başvurusu

1. Garanti Cep ile Başvuru

Esnaf Destek Programı’na, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Garanti Cep’i kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti Cep ile tıpkı bankada işlerinizi halleder gibi nerede olursanız olun her yerden bütün işlerinizi halledebilir, işlemlerinizi kontrol altına alabilir ve aksama yaşamazsınız.

Kurumsal Garanti Cep’in iPhone veya Android cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için uygulama mağazanızda Garanti Cep uygulamasını aratmanız ve sonrasında indirmeniz yeterli olacaktır. Garanti Cep uygulamamız ile ilgili bütün sorularınızı 7 gün 24 saat 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak sorabilirsiniz.

Garanti Cep Android Uygulaması için TIKLAYINIZ!

Garanti Cep iOS Uygulaması için TIKLAYINIZ!

2. İnternet ile Başvuru

Garanti Bankası Esnaf Destek Kredisi’ne başvuruda bulunmak için bir diğer yol internet üzerinden bunu gerçekleştirmektir.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi Başvurusu için TIKLAYINIZ!

3. Şubeye Giderek Başvuru

Programa başvuru yapmak isteyen Kobiler, en yakın Garanti Bankası şubelerine uğrayarak, işlemlerini gerçekleştirebilirler.

En Yakın Garanti Bankası Şubesini Öğrenmek için TIKLAYINIZ!

Bunların yanı sıra, aklınıza takılan herhangi bir soru olduğu durumda, 444 5624 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ile görüşebilir, detaylı bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kobi Sayfası için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.