Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

GARANTİ BANKASI FLEXI CARD

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 30 Eylül 2016 tarihi itibarıyla 295 milyar Türk Lirası’nı aşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda.  Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösterir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda finansal sektörde kendinden söz ettiren Garanti Bankası, Hollanda, Rusya ve Romanya’daki uluslararası ortaklıklarıyla finansal hizmetler grubudur. Sürdürülebilirlik hedefiyle büyüme sağlayarak ilerleme hedefinde olan Garanti, hayat sigortası, bireysel emeklilik, finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarında hizmetler verir. Sektörel anlayışı sürekli ilerleme olan Garanti, verdiği her türlü bankacılık hizmetinde şeffaf, anlaşılır, sorumlu bir yaklaşımla müşteri odaklı hizmet verir. Uzun senelerdir biriktirdiği deneyimlerle, sahip olduğu donanımlı insan kaynaklarıyla, kaliteden ödün vereden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri ulusal ve uluslararası bankacılık sektörüne kazandırır. Bankacılık sektörünün yanı sıra kendince topluma dair sorunları benimseyip bunlar için de çalışır. “En iyi bireysel internet bankası, nakit yönetiminde Türkiye’nin en iyi bankası” gibi ödülleri bu ilkeler ve bankacılık hizmeti anlayışı sayesinde başarılı geçmişine kattı.

 

GARANTİ BANKACILIK HİZMETLERİ

Garanti Bankası, bireysel, KOBİ, kurumsal ve ticari bankacılık hizmetleri verir. Bunların tümünde müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli bir duruş ve hizmet sergilemek ister.

Garanti Bankası birçok bankacılık hizmetini bünyesinde bulundurur. Bunlar, toplumun her kesimine, her meslek grubuna,  her ihtiyaca yönelik hayatınızı kolaylaştırıcı çözümler sunar. Teknolojiyle entegre edilmiş şekilde bireysel ihtiyaçların karşılanması, ticari ya da kurumsal çıkarlarınız doğrultusunda geleceğinize en uygun seçenekleri bulabilmek, KOBİ adına doğru yatırımı yapabilmek için Garanti’nin sunduğu geniş hizmet ağından faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası, bireysel bankacılık alanında, müşterinin günlük ihtiyaçlarından kişisel tüm sorunlarına kadar hayatını kolaylaştıracak fırsatlar sunar. Günlük ihtiyaçlarınız, kredi ya da kart istekleriniz, birikimleriniz, yatırımlarınız, konut sahibi olma dileğiniz ve daha birçok seçenekte başvurabileceğiniz güvenilir bir adres olan Garanti, bireysel bankacılık alanında kendini kanıtlamış finansal hizmete sahiptir. Mevduat ve yatırımlarınız için çıkarlarınızı ve beklentilerinizi koruyarak getiri garantisi sağlar. Bunun yanı sıra düşük risk, yüksek getiri sağlarken düzenli birikim yapmanıza yardımcı olur. Garanti bireysel bankacılık alanında sunduğu mevduat ve yatırım seçeneklerinde birikiminize en uygun mevduat ürününü bulmanıza yardımcı olur. Paranızı değerlendirirken şüphe duymayacağınız Garanti, paranıza değer katmanın en kolay yollarını şu seçenekler ile sunar; e-vadeli hesap, vadeli hesap, çok para birimli hesap ve vadeli altın hesabı. Tüm bu seçeneklerin ortak noktası ise; paranız değerlenirken tek yapmanız gereken kendinize en uygun mevduat ürününü seçmeniz. Bu seçenekler arasında yakalayacağınız ayrıcalıklar arasında, vadeli hesabı kullanırsanız faiz oranı değişikliklerinden etkilenmemeniz yer alıyor. Çok para birimli hesaptan yararlanmak isterseniz, istediğiniz anda para birimi değiştiren bir hesaba sahip olmuş oluyorsunuz. Vadeli altın hesabında ise, biriktirdiğiniz altın oranınca altın kazanma şansı size sunuluyor. E-vadeli hesapta şubeye gitmeden paranıza değer katmanın en kolay yolunu bulmuş oluyorsunuz. Vadesiz TL hesabı ya da vadesiz döviz hesabı da mevduat ürünleri arasında yer alır.

Garanti, müşterisinin ihtiyacını karşılamayı ve bunu en kaliteli yoldan yapmayı kendine görev edinmiş anlayışıyla şu kredi seçeneklerini sunar: Bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, avans hesap, konut kredisi.  Bunun yanı sıra şu kart hizmetlerine yer verir: Bonus Ailesi, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express® Card, Paracard, BonusFlaş, Money Bonus, Flexi Card.

Mortgage uzmanı Garanti, online mortgage uzmanlığu hizmeti verir. Çeşitli mortgage ürünleri olan Garanti, konut projeleri sunarak sizi zorlamayan bir yoldan konut sahibi olmanızı sağlar.

 Garanti KOBİ bankacılık

Garanti esnaf ve KOBİ’lere özel verdiği bankacılık hizmetiyle KOBİ’lerin garantisi oluyor. Garanti’nin kurumunuza ve çalışanlarınıza sağladığı ayrıcalık ve güvenilirlikten faydalanabilirsiniz. KOBİ konusunda verdiği hizmetler ise şöyle; KOBİ’lerin Garanti Cep’i, Garanti Maaş Ödemeleri Dünyası, Kiralık Kasalar, Anadolu Sohbetleri, Garanti Ödeme, 444 KOBİ. Bu alanda sağladığı kredi hizmetleri; Ticari Taksitli Krediler, Nakdi ve Gayri Nakdi Ticari Krediler, Yabancı Para Krediler, Dış Ticaret Kredileri, Proje Kredileri. Ödeme sistemleri ise size zorlamayacak ödeme kolaylıklarını barındıran kampanya seçenekleriyle dolu. Easy Card, Bonus Business Card, Filo Card, Ortak Kart seçeneklerinden size en uygun olanı seçip Garanti’nin sunduğu ödeme sistemlerinden birinden faydalanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yatırımlarınız, leasing ve factoring, sigorta ve emeklilik alanlarında da Garanti Bank yanınızda.

 

Garanti Ticari/Kurumsal Bankacılık

 

Kurumsal ve ticari  yapıdaki müşteri portföyüne hizmet sağlayarak proje finansmanı dahil her türlü finansman ihtiyacına cevap verip özel çözümler üreterek, müşterilerin hem verimliliklerine katkıda bulunuyor, hem de gelecek planlarını hayata geçirmelerine destek oluyor. Bunun için sağladığı krediler; borçlu cari krediler, spot ve kapama opsiyonlu spot TL krediler, taksitli krediler, aktif (tek) hesap, iskonto kredisi, işletme kredisi, döviz kredileri, spot ve kapama opsiyonlu spot döviz kredileri seçenekleriyle kurumsal ya da ticari müşterilerine hizmet vermeyi beklemektedir.
flexi_trink_visa

GARANTİ BANKASI FLEXI CARD NEDİR?

Garanti Bankası Flexi Card, sunulan bireysel bankacılık hizmetlerinin içinde, Bonus program ortaklarında bonus kazanma imkanından faydalanabileceğiniz, taksitli alışveriş yapabileceğiniz bir kart seçeneğidir. Flexi Card’da tamamen kişisel tercihleriniz yönünde şekillendireceğiniz bir kampanya oluşturabilirsiniz. Kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebilir, kartınızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Üstelik Flexi Card’ınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun için 444 0 333 Alo Garanti’yi aramanız yada Garanti İnternet’e girip yeni özellikleri belirtmeniz yeterli. Flexi Card’da birikmiş olan bonuslarınızı harcayabilirsiniz. Bunlarla kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Hatta Flexi Card’da birikmiş bonuslarınızı Garanti Seyahat Hattı’nda kullanırken 1,5 katı değerinde harcayabilirsiniz. İster internet şubesinden, ister 444 0 333 Alo Garanti’den, ister Garanti Bankası şubelerinden Flexi Card edinebilirsiniz. Tüm bu bonus kampanyalarından ücretli şekilde yararlanmanız mümkün.

Garanti Bankası Flexi Card hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.