Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Konut Kredisi

Bireyler gerek yatırım amaçlı olsun gerekse barınma ihtiyaçlarını gidermek amacıyla olsun başlarını sokabilecekleri bir ev hayali ile yaşamaktadırlar. Bankacılık sektöründe bu ihtiyaçlar doğrultusunda oluşan fırsatlar kredi imkanları ile değerlendirilmektedir. Bankalar müşterilerinin bu talebini karşılamak için çeşitli ürünler geliştirmek ve bu ürünler vasıtasıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermeleri için destekte bulunmaktadırlar. Bireylerin bu ürünlere olan ihtiyaçları konut alımı sırasında oluşabilecek nakit gücü eksikliğinden doğmakta. Gün geçtikçe nakit alım gücü düşen insanoğlu bankaların sunmuş olduğu bu kredi imkanlarına daha çok ihtiyaç duymaktadır. Bu yazımızın devamında konut ihtiyacınızı gidermek için nakit desteği sunan Garanti Bankası konut kredisi ürününden bahsedeceğiz. Yazımızın sonunda konut kredisi ürününü Garanti Bankası’ndan sağlamak isterseniz internet sayfasına ulaşmada hız sağlayabilecek linki de sunacağız.

Garanti Bankası Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Kirada oturmaktan bıktığınızda bir ev sahibi olmak istersiniz. Yıllarca yaptığınız birikimin ev sahibi olmak için yetmediği noktasına geldiğinizde hayal kırıklıkları birbiri ardına sıralanmış olur. Ufak bir araştırma sonucunda çalışırken ödeyebileceğiniz daha farklı bir açıdan bakacak olursak kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz konut kredisi ürünü ile karşılaşırsınız. Tam da bu noktada Garanti Bankası konut kredisi imkanı sizin için bir seçenek durumuna gelmiştir. Tercihiniz Garanti Bankası yönünde olduğu zaman tarayıcınızı açar ve konut kredisinin olduğu sayfayı tıklarsınız. Tam bu noktada karşınıza çıkacak olan internet sayfası aşağıda sizinle paylaşacağımız görseldeki gibi olmaktadır.

Garanti Bankası konut kredisi

Bu sayfanın sol tarafında konut kredisi ile ilgili 9 farklı alan karşılamaktadır. 1 numaralı alanda bulunun linke tıkladığımızda karşımıza çıkan sayfada “Hayalinizdeki Ev Size Çok Yakın” sloganı ile karşı karşıya gelmektesiniz. Garanti Bankası özel eğitimi bulunan konut kredisi uzmanları ile her zaman yanınızda olma sözünü de beraberinde veriyor. Sayfanın devamında “Neden Uzmanız” sorusunun da cevabının verildiği bir bölüm mevcut. 2 numaralı alanda bizi “Online Mortgage Uzmanı” linki karşılamakta. Bu linke tıkladığımızda karşımıza çıkan sayfada Garanti Bankası konut kredisi ile ilgili tüm sorularımızı ve Garanti Bankası konut kredisine hızlı bir şekilde ulaşabileceğimizi sağlayan bir yapıya sahip. Mortgage uzmanlarının hafta içleri sabah dokuz ile akşam altı saatleri arasında hizmet verdiği belirtilmekte. 3 numaralı alanda Garanti Bankası konut kredisi ürünleri sayfasının linki bulunmaktadır. Bu ürünlerden kısaca bahsedecek olursak “Sabit Faizli Mortgage”, “Özel Ödemeli Mortgage”, “Ara Ödemeli Mortgage”, “Azalan Taksitli Mortgage”, “Artan Taksitli Mortgage”, “Değişken Fazli Mortgage” ve “Evini Gösterene Mortgage” ürünleridir. 4 numaralı alanda bulunan “Konut Projeleri” sayfasının içeriği ise tercihiniz olan il seçeneği ile birlikte bu yerde bankanın projelendirdiği konut projeleri hakkında bilgi alabilmektesiniz.

5 numaralı alanda bulunan “Bilgi Bankası” bölümünden ise mortgage kredisinin ne kapsamda olduğu hakkında bilgilendirme sayfalarına rastlamak mümkün. 6 numaralı alanda bulunan linke geldiğimizde Garanti Bankası konut kredisi hesaplama uygulaması ihtiyaçlarımız ve ödeme planlarımız doğrultusunda doğru kredi girdilerini bulmamızı sağlayan bir uygulama karşılamaktadır. 7 numaralı linke geldiğimizde Garanti Bankası konut kredisi başvuru formu için Garanti Bankası’ndan en kısa sürede dönüş yapmalarını sağlayacak forma ulaşmaktasınız. Bu form içeriği “T.C. Kimlik No”, “Adınız”, “Soyadınız” ve “Cep Telefonu Numaranız” bilgilerinden oluşmaktadır. 8 numaralı link içeriği birden fazla konut kredisi ürününün sizin ihtiyaçlarınızı karşıladığını düşünüyorsanız bu kredi ürünlerinden sizin için en uygun olanını seçebilmeniz için bir karşılaştırma uygulaması yer almaktadır. Bu uygulama kullanımı sonucunda sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz kredi ürünleri karşılaştırılmakta, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan kredi ürününe kara vermenizde yardımcı olmaktadır. Son olarak 9 numaralı alana geldiğimizde ise “Kentsel Dönüşüm” projeleri kapsamında Garanti Bankası’nın fırsat rehberi karşımıza çıkmaktadır. Bu sayfanın içeriğinde ise “Risk Tespitinin Yapılması”, “Yıkım Sonrası İşlemler”, “Masraflar ve Devler Desteği” ve “Garanti Bankası’na Kredi Başvurusu” sayfalarına açılan linklere hızlı ulaşım söz konusudur.

Garanti Bankası Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.