Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Bankaların bireysel alanda başlıca ve en çok talep edilen hizmetleri krediler ve kredi kartları olarak bilinmektedir. Kredi kartları ile artık nakit para taşımak yerine alışverişlerimizi bu sistem aracılığı ile gerçekleştirebiliyor ve krediler sayesinde ise sahip olmak istediğimiz ev, araç ve sosyal hayat çerçevesinde gerekli gereksinimlerin finansal desteğini sağlayabiliyoruz. Birçok banka birden fazla kredi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunan bankalardan bir tanesi ise Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası’na herhangi bir kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bu yazımızda sizlere Garanti Bankası kredi başvurusu işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi ve bu konu ile ilgili sorunlara değineceğiz.

Garanti Bankası Kredileri Nelerdir?

Garanti Bankası bireylerin taksitli geri ödeme sözleri ile sahip olmak istediğiniz veyahut ihtiyaç olarak belirlediğiniz durumlarda finansal destek sağlamak amacıyla krediler sunmaktadır. Bu kredi tiplerinden başlıcaları konut, araç, ihtiyaç kredisi olarak bilinmektedir.

Garanti Bankası kredi başvurusu işlemi alternatif şekillerde gerçekleştirilebilir. Bunlardan bir tanesi dilediğiniz kredi tipini Garanti Bankası şubelerinden yapabilmeniz diğeri ise internet hizmetlerinin artması sonucuyla bankaların internet hizmetleri oluşturması sonucu internet aracılığı ile başvuru işleminin yapılmasıdır.

İnternet aracılığı ile başvuru yapmak istiyorsanız yazımızın devamı sizlere yardımcı olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi başvurusu işlemini şubeden yapmak istiyorsanız herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek gerekli belgeleri tamamlayarak yapabilirsiniz. Eğer internet aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayıp sonrasındaki adımları gerçekleştirerek bu işlemi yapabilirsiniz.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Garanti Bankası resmi internet sayfası olup aşağıdaki gibi bir sayfadan oluşmaktadır.

garantiii

Öncelikle Garanti Bankası kredi başvurusu işlemi internet aracılığı ile yapılmak istenmesi durumunda 4 sayfalık bir süreçten oluşmaktadır ve bu süreçlerde sizlerden kredi başvurusunda gerekli olan; kişisel bilgiler, kimlik ve iletişim bilgileri, çalışma ve gelir durumunuzu belirten bilgiler ve son olarak başvurmak istediğiniz kredi ile ilgili bilgiler istenmektedir.

Yukarıdaki sizlere ilk adımın nasıl yapacağınızın görselini ekledik ve bu adımda yapmanız gerekenler;

  1. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  2. Güncel ve ulaşılabilir telefon numaranızı giriniz.
  3. Güvenlik kodunu giriniz.
  4. Devam butonuna tıklayınız.

2. 3. ve 4. adımlarda da sizlerden bu şekilde bilgiler istenecektir ve bu adımlarda da bilgileriniz eksiksiz ve doğru biçimde girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra Garanti Bankası kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.