Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Birçok bireyin çalışma amaçları arasında belirli eşyalara sahip olabilmek yatmaktadır. Ev, araba vs. gibi araçlara sahip olabilmek için sosyal yaşantının bazı giderlerini azaltmak ve tasarruf ederek bu araçlara sahip olabilme hayali herkes için geçerlidir. Lakin ev, araç gibi bu eşyalara sahip olabilmek için yüklü miktarlarda toplu finansman ihtiyacı duyulmaktadır. Bu finansmanı bir anda sağlamak mümkün olmayabilir veyahut yeni alacağınız herhangi bir ev, araba vs. gibi eşyaları alabilmeniz için bankaların bireysel alanda hizmetlerinden biri olan kredi hizmetlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızı ise kredi hizmeti sunan bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası kredi hesaplama işleminin nasıl yapıldığını ve Garanti Bankası kredileri hakkında genel bilgi paylaşımında bulunması amacıyla yazacağız.

Garanti Bankası Kredi Hesaplama Nedir?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi gibi birçok bireysel alanda kredi hizmeti sunmaktadır. Ve Garanti Bankası’ndan herhangi bir kredi talebinde bulunmadan önce dilediğiniz kredi ile ilgili size ne kadar masraf olacağını hesap etmek işinize yarayacaktır. Garanti Bankası’nın internet hizmetlerinden bir tanesi ise kredi hesaplama aracıdır ve dilediğiniz kredinin geri ödemeleri, faiz oranları vs. gibi kredi ile ilgili hesaplamaları yapmanıza yardımcı olan araca Garanti Bankası kredi hesaplama aracı denmektedir.

Garanti Bankası Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi hesaplama işlemini dilerseniz herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek başvurmak istediğiniz kredi ile ilgili müşteri temsilcisinden detaylı bilgileri talep edebileceğiniz durumda yapabilir, bunun yanında Garanti Bankası internet hizmetlerini kullanarak internet aracılığı ile bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet aracılığı ile Garanti Bankası kredi hesaplamanın nasıl yapıldığını yazımızın devamında anlatacağız, bunun öncesinde aşağıda verdiğimiz bağlantı adresine tıklayarak hesaplama aracı sayfasına ulaşmanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi Garanti Bankası’nın resmi hesaplama sayfası olup aşağıdaki görsele benzer bir sayfadır.

garanti

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  1. Kredi tutarınız ile hesaplama yapmak istiyorsanız ilgili seçeneği seçiniz.
  2. Taksit tutarları ile hesaplama yapmak istiyorsanız ilgili seçeneği seçiniz.
  3. Kredi tutarı ile hesaplama yapacak iseniz kredi tutarınızı ilgili alana giriniz.
  4. Taksit tutarı ile hesaplama yapacak iseniz taksit tutarınızı ilgili alana giriniz.
  5. Vade sürenizi ilgili alana giriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra krediniz ile ilgili detaylı bilgileri görebilir ve ödeme planı oluşturmak istiyorsanız gerekli butona tıklayarak bir plan oluşturabilirsiniz veyahut kredi başvuru yapmak istiyorsanız başvur kısmından bu işleminizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kredi Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.