Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları tüketim toplumları temel alışveriş aracı olarak yerini korumakla birlikte kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır. İhtiyacınız olan ürüne nakit birikiminiz oluşana kadar ulaşamadığınız durumlar olmakta. Bu gibi durumlarda kredi kartları amacına uygun kullanıldığı zamanlarda nakit birikiminizin tahmini oluşma süreci ile ihtiyacınızın oluştuğu süre arasındaki zamanı ortadan kaldırmaktadır. Ürüne ihtiyacınız olduğu zaman kredi kartınızın sizlere sunmuş olduğu limitler doğrultusunda anında ulaşabilmekte ve bu ödeme tutarını nakit gücünüz doğrultusunda vadelendirebilmektesiniz. Bu tip bir kullanım kredi kartlarının kullanımı hakkında avantajlı bir konuma sahipken dezavantaj yaratabilen kullanımlar da söz konusudur. Dezavantaj yaratan kullanım şekline örnek vermek gerekirse, nakit akışınızı doğru bir şekilde ön görmeyip yanıltıcı veriler ışığında ödeme planınızı oluşturur ve ihtiyacınız olan ürünün alma aşamasında bu yanlış oluşmuş ödeme planı doğrultusunda kredi kartı kullanımı yaparsanız ödemeleriniz taksitleriniz nakit akışınız ile paralel bir şekilde oluşmayacaktır. Bu durum sonucunda ödemeleriniz aylara yığılma gösterip giderek artan bir ödeme planına dönüşecek ve bankaya olan borcunuz gecikme zamları ile birlikte hızla artış gösterecektir. Sonuç olarak kredi kartlarını avantajlı ya da dezavantajlı durumda kullanmak tüketicilerin elinde olan bir davranış biçimidir. Kredi kartlarının sunmuş olduğu finansal destekten yararlanmak ve bu finansal desteği Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu ürünler ile sağlamak isterseniz yazımızın devamında sizlere bahsedeceğimiz Garanti Bankası kredi kartı başvurusu içeriğini okumanızı tavsiye ederiz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yazımızın sonunda sizlerle paylaşacak olduğumuz Garanti Bankası kredi kartları sayfasına tarayıcınız üzerinden bağlanmak Garanti Bankası kredi kartı başvurusu işlemi için ilk adımı temsil etmektedir. Garanti Bankası kartlar sayfası aşağıda sizlere görselini sunduğumuz şekilde bizleri karşılamaktadır.

Bu sayfa içerisinde sol kısımda 1 numara olarak işaretlenmiş alanda Garanti Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu her biri farklı özellik taşıyan kredi kartı ürünleri görülmektedir. Bonus özelliği taşıyan kredi kartları ilk sırada belirtilirken bu özelliği taşıyan kartlar listesi epeyce kabarık bir hal almış durumda. Miles&Smiles kredi kartı Türk Hava Yolları’nın uçtukça mil kazandırma özellikli kartı olarak karşımıza çıkmakta. Garanti Bankası ile Türk Hava Yolları’nın bu işbirliği sonucu karşımıza çıkan Miles&Smiles kredi kartı hava yolları ile seyahat alışkanlığı bir hayli fazla olan müşteriler için oldukça avantajlı bir konuma sahiptir.

American Express kredi kartı bu liste içerisinde yer alan, dünyanın neresinde olursanız olun restoran, konaklama, araç kiralama ve alışveriş harcamalarınızda kart sahiplerine özel indirimler sunmakta. Bankanın bir başka ürünü olan “Paracard” ise harcamalarını taksitlendirmek ya da kredilendirmek istemeyen müşteriler için düzenlenmiş ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bonus program ortaklıkları doğrultusunda bonus kazanma imkanı ile birlikte taksitlendirmelerinizi de bonus özelliği üzerinden ücretli olarak yararlanabileceğiniz “Flexi Kart” Garanti Bankası kredi kartları arasında bulunan bir başka ürün konumundadır.

Bonus ailesinden bahsetmemiz gerekirse bu aile içerisinde “Bonus”, “Aynalı Bonus”, “Bonus American Express”, “Çevreci Bonus”, “Bonus Trink” ve “Altın Bonus” ürünleri bulunmakta. Bu aile içerisindeki üyelerin özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse, “Bonus” harcadıkça bonus kazandıran sonrasında bu bonusları alışverişlerinizde kullanabildiğiniz kart konumunda. Aynalı Bonus ürünü, kredi kartınız ile yapacağınız tüketim harcamalarınız belirli seviyeyi aştığı zaman kazanacağınız bonus oranınızı arttıran kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevreci bonus doğanın bizlere sunmuş olduğu imkanları gelecek nesillere aktarma konusunda yardımcı olan özelliklere mevcut. Bonus trink 50 TL ve altı alışverişlerinizde herhangi bir imza ya da şifreye ihtiyaç duymaksızın temassız ödeme özelliği ile müşteriyi bir araya getirebilmekte. Altın bonus özellikli kredi kartınız ile yapmış olduğunuz harcamalar doğrultusunda kazandığınız bonusları ATAkulche ortaklığı sayesinde altın olarak alabilmenizi sağlayan ürün olarak tasarlanmış. Bütün bu kredi kartı ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Garanti Bankası kredi kartları sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Garanti Bankası kredi kartı ürünlerinden faydalanmak ve Garanti Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak için ise sayfa içerisinde 2 numaralı alanda görülen “HEMEN BAŞVUR” sekmesine girmeniz gerekecektir. Bu sayfa açıldığında Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için aşağıdaki görsel ile karşılaşmaktayız.

Görseldeki sayfa Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için bizleri karşılamış olacaktır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için bu sayfa içerisinde “Ad”, “Soyad”, “Telefonunuz” ve “T.C. kimlik numaranızı doğru ve eksiksiz bir biçimde girdikten sonra “İşlem Doğrulama Kodunu” girmeniz Garanti Bankası kredi kartı başvurusu formunu oluşturmanız için yeterli olacaktır. Bankanın sizlere geri dönüşü sırasında kredi kartı ürünlerinden hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz Garanti Bankası kredi kartı başvurusu işleminizi hızlandırmış dolayısı ile kredi kartınıza ulaşım hızını arttırmış olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ !

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.