Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İhtiyacımız olan nakit parayı hızlıca karşılayabilmek için, birçoğumuzu farklı bankalardan kredi kartlarına sahip olmaktayız. Kredi kartları ile ihtiyacımız olan nakit parayı karşılayabilmenin yanı sıra bankaların sunduğu faklı özel avantajlardan da faydalanabilmekteyiz. Bu avantajlar her bankaya göre değişmektedir ve bugün sizlere müşteri memnuniyetine göre bireyler tarafından en çok tercih olunan kredi kartlarından biri olan Garanti Bankası kredi kartının sunduğu avantajlarından bahsedeceğiz. Bu makalemizin konusu Garanti Bankası kredi kartı ve Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili olacaktır. Garanti Bankası müşterilerine Garanti Bonus kredi kartı ile hizmet vermektedir. Bu kredi kartı ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

Garanti Bonus Nedir?

Garanti Bonus kredi kartı ile dünyanın her yerinden VISA ve MasterCard amblemli 250000’den yukarı iş yerlerinde yapacağınız her alışverişler zamanı bonus kazanmış olursunuz ve kazandığınız ve bonuslarınızı isterseniz hemen bedava alışverişleriniz için harcayabilir, isterseniz de biriktirerek sonraki alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Tüm marketlerden taksitli alışveriş avantajından yararlanarak ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Gerektiği zaman önceden belirlediğiniz kredi kartı limitine kadar ihtiyacınız olan nakit parayı çekebilirsiniz ve ödemelerinizi Garanti Bankası şubelerinden, ATM’lerinden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığından yapabilirsiniz. Ya da isterseniz kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek, siz hiç vakit harcamadan ödeme işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kartınıza bağlı limiti sizin tarafınızdan belirlenecek bir şekilde ek kartlar çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilir ve onlarında bu fırsatlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlardan başka Garanti Bankası Bonus genç, şeffaf, taraftar ve başka kredi kartları adı altında diğer farklı avantajlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu avantajlar ile ilgili daha geniş bilgilere ulaşmak istiyorsanız, 444 0 333 Garanti Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz. Garanti Bonus kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

Bonus-Card-Limit-Artirma

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde Garanti Bankası’nın sunduğu farklı kredi kartı avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, Garanti Bonus kredi kartına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Garanti Bonus kredi kartı başvurusunu şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Başvuru için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi sadece iletişim bilgilerinizi girerek hemen başvur butonuna tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuz onaylandığı zaman size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek kredi kartınızı alabilirsiniz. Kredi kartınızı aldıktan hemen sonra ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz ve ne kadar kredi kartı borcunuzun olduğunu öğrenmek için, Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini kullanabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

garanti-bankası-2

Garanti Bankası Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Ancak bunun için Garanti Bankası internet bankacılığına kayıt olarak parola almanız gerekmektedir. Kayıt olmak için aşağıda gördüğünüz kayıt butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi sadece müşteri yada TC kimlik numaranızı yazarak devam butonuna tıklayınız. Bir kaç adımdan sonra kayıt işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız ve parolanızı alarak internet bankacılığına giriş yapabileceksiniz. İnternet bankacılığına giriş yapmak için aşağıda görmüş olduğunuz giriş butonunun üzerine tıklayınız.

Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi müşteri veya TC kimlik numaranızı parolanız ile birlikte yazarak internet şube giriş butonunun üzerine tıklayınız. Böylece internet bankacılığı sizin için aktif hale gelecektir ve sisteme giriş yaptıktan sonra Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini ile borcunuzun ne kadar olduğunu ve ne zamana kadar ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili herhangi bir sorunuz yada sorununuz için, 444 0 333 Garanti Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • 1)garanti-bankasi-internet-sifresi-alma
  • 2)garanti21

Garanti Bankası İnternet Bankacılığına Kayıt İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.