Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Kredileri

Garanti Bankası Kredileri Nedir?

Nakit para sıkıntılarını gidere bilmek amacıyla günümüzde en çok tercih olunan kredilerden biride Garanti Bankası kredileridir. Garanti Bankası kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi, araç kredisi ve konut kredisi olarak bilinmektedir. Bu yazımızın konusu adı keçen Garanti Bankası kredileri ile ilgili olacaktır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisini tatilden-eğitime olsun, sağlıktan-düğüne olsun yada ve bu gibi başka ihtiyaçlarınız için anında karşılaya bilirsiniz. 10000 TL’ye kadar kredi sahibi olabilir, ödemelerinizi 36 aya kadar vade ile bütçenize uygun düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken başvuruda bulunmanızdır. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek, yada aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

garanti bankası1

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası taşıt kredisi ile istediğiniz markada sıfır km ve ikinci el araca hemen sahip olabilirsiniz. Nihai fatura değerinin 50000 TL’eye kadar olan kısmı için 50000 TL’de dahil olmak üzere 70%’ini, 50000 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50%’ini kredi olarak kullana bilirsiniz. Ödemeleri 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile düşük taksit ve faiz oranlarla yapa bilirsiniz. İkinci el taşıt kredisini en fazla 10 yaşa kadar olan araçlarda kullana bilirsiniz. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, yada aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, gerekli alanları doldurup en sonda devam butonuna basarak yapabilirsiniz

Garanti Bankası Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Konut Kredisi

Sizde Garanti Bankası Konut kredisine sahip olarak hayalinizdeki evinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en önde geden konut kredilerinden biri olarak vade süresi 20 yıla kadar olmaktadır. Ödemelerinizi artan ve azalan taksitlerle bütçenize uygun faiz oranları ile yapabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin 75%’ini kredi olarak kullana bilirsiniz. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek, yada aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Nüfuz cüzdanı, pasaport yada sürücülük belgesi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre belge
  • Maaş yazılı çalışanlar için son aya ait maaş yazısı ve şirket imza sirküleri
  • Bordrolu çalışanlar için bordronun aslı
  • Emekliler için emekli maaşlarının yattığı banka hesabına dair belge
  • Serbest meslek sahipleri için günlük olan vergi levhası, gelir tablosu, bilanço ve ticari sicil gazetesi
  • Ev kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
  • Araç kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Garanti Bankası Kredileri Hesaplama

Garanti Bankası kredileri’ne başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz miktarı önceden belirleyebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz butonların üzerine tıklayarak hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Garanti Bankası kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 444 0 333 Garanti Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Konut Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.