Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Bankası Paracard

 

Türkiye’nin en büyük 2. özel bankası konumunda bulunan ve ulusal ve uluslararası alanda yenilikçi ürünlerinin ve çözüme odaklı düşünülüp üretilmiş projeleriyle öne çıkıyor. Bu projelerden biri de Garanti Paracard. Bu yazımızda Garanti Bankası Paracard’ın kendisini diğer kartlardan ayıran önemli özelliklerini anlatıp ne gibi avantajlara sahip olduğunu irdeleyeceğiz.

Garanti Bankası Paracard’ın Kısaca Önemli Özellikleri

Garanti Bankası Paracard, yurt içinde ve yurt dışında güvenle kullanın diye düşünülmüş bir çok özelliğe sahip. 3D Secure özelliği bunlardan biri. Ayrıca bir çok sektöre uzanan kampanyalara sahip olan kart, kuruş biriktirme özelliği gibi yaratıcı kampanyalara sahip. Üstelik Garanti Bankası Paracard’ın giyim sektöründen akaryakıta, kuyumculuk sektöründen eğlence sektörüne kadar ulaşan çok geniş bir kampanya yelpazesi bulunuyor.

Yazının devamında yukarıda anlatılan Garanti Bankası Paracard’ı cazip kılan özellikleri detaylarıyla okuyabileceksiniz.

Garanti Bankası Paracard Ayrıcalıkları ve Kampanyaları

garanti-paracard

Garanti Bankası Paracard, ATM kartı olarak düşünülüp lanse edilse bile, Garanti Bankası’nın dediği gibi bir ATM kartından çok daha fazlası. Alışveriş yaparken kuruşları biriktirdiğiniz, nakit para harcamak yerine kullanıp bütün bonus avantajlarından yararlanabildiğiniz bir kart.

Nakit para kullanmak istemediğiniz, harcamanızı kredi kullanarak taksitlendirmek istemediğiniz durumlarda kullanması getirdiği bonuslarla oldukça cazip olan Garanti Bankası Paracard’ın Paracard Debit, Visa POSPARA, Kuruşarı Ödemeyin ve Paracard Trink gibi çok önemli dört özelliği var.

Garanti Bankası Paracard Debit Nedir?

Paracard debit, nakit alışverişlerinizde nakit yerine kartınızı kullanıp, harcamanızı kredi kullanarak taksitlendirmedenGaranti Bankası  Paracard ile yapıp, üstüne bonus puanlar kazanmanızı sağlayan bir sistem. Üstelik Bonus Program Ortakları’nda bulunan markalardan yaptığınız alışverişlerde, diğer markalarda yaptığınız alışverişlerden daha fazla bonus puan kazanıyorsunuz. Bu paragrafta saydığımız özellikler yurt dışı için de geçerli. Garanti Bankası Paracard ile yurt dışında da para çekebilir, alışverişlerinizden bonus puanlar kazanabilirsiniz.

Bonus Program Ortakları’nda ihtiyacınıza göre hangi sektörden hangi marka ile ortaklık var, bu linkten aramanızı kolayca yapabilirsiniz.

Diğer özellikler ise,

  • Avans özelliğini kullanarak hesabınızda para yokken bile harcama yapabilir,
  • 7 farklı hesabınızı Paracard’a bağlayabilir,
  • Şubeye gitmek yerine Garanti paramatiklerde ve cep bankacılığında yapmak istediğiniz işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard Trink

Zaman tasarrufunun önemli bir olgu haline geldiği günümüzde, Paracard’ın Paracard Trink özelliği hem Trink okuyucu olan her yerde temassız işlem özelliği ile harcamanızı çabuk halletmenizi sağlıyor, hem Alanya, Eskişehir, Edirne, Çanakkale, Manisa, Muğla, Kocaeli, Konya ve Sivas gibi illerimizde ulaşım harcamalarınızı Paracard’ınız ile halletmenizi sağlıyor hem de günlük para çekme limitinizi internet bankacılığı ile değiştirmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası Paracard Visa POSPARA

Garanti Bankası Paracard’ın Visa Pospara özelliği, CarrefourSA, CarrefourSA Expres, Kiler, Real ve anlaşmalı D&R ve DiaSA gibi anlaşmalı noktalardan alışveriş yaptığınızda, aynı zamanda o gün para çekmek de istiyorsanız, minimum 10 TL ve 10 TL katları olmak üzere, alışveriş yaptığınız kasadan para çekmenizi sağlıyor!

Tek yapılması gereken alışverişinizi yaparken Pos Para istediğinizi söyleyip belirttiğiniz miktar ve alışveriş miktarınızı kasa ekranında gördükten sonra şifrenizi girmek. Üstelik bu işlem için Garanti Bankası tarafından ekstra bir ücretlendirme yapılmamaktadır.

Kuruşları Ödemeyin

Garanti Bankası Paracard ile yaptığınız alışverişlerinizde, 35 TL’yi geçmemek kaydıyla, ödeyeceğiniz miktardaki kuruşlar, işlem gerçekleştirilen ayı takiben kartın bağlı olduğu hesaba yatırılacaktır. Örneğin; 16 TL 82 Kuruş’luk yaptığınız harcamadaki 82 kuruş hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu özellikle en fazla 10 TL tutarında indirim kazanılabilir ve ParaDebit ile ParaTrink kartlarla yaptığınız işlemler de bu özelliği kapsar.

Bu özelliği kullanmak için ”KURUSYOK” yazıp 3340‘a SMS olarak göndermeli, işlemi Garanti Bankası’nda kayıtlı bulunan cep telefonu numaranız ile yapmalısınız. Alışveriş yapılan iş yeri için Garanti Bankası’nın getirdiği herhangi bir kısıtlama yoktur.

3DSecure Özelliği

Günümüzde, bankaların müşterilerinin kartlarının çalınması ve kötüye kullanılması durumunda müşteriyi koruması önemli bir durum haline gelmiştir. Bu nedenle, Garanti Bankası 3D Secure özelliğini bir uygulama şartı olarak geliştirmiş ve uygulamaya koymuştur.

Buna göre, kişinin Garanti Bankası Paracard ile yapacağı alışverişlerde (diğer birçok Garanti Bankası kartı gibi) kişiye sadece kendisinin bildiği bir ödeme şifresi sorulacak ve kimlik doğrulaması yapılacaktır. Böylelikle hem kart sahibi olan siz, hem banka hem de işlemlerin gerçekleştiği iş yerleri güvence altına alınmıştır.

Garanti Bankası Paracard Kampanyaları

grnti

Garanti Bankası Paracard’ın birçok sektör dahilinde birçok markayla kampanyası bulunuyor. Bunlardan bazıları şöyledir:

ilk Ev Kredisi Alana 300 TL Bonus

Bu kampanyadan yararlanmak için Garanti Mortgage’dan ilk eviniz için konut kredisi almanız yeterli olacaktır. Şu an devam eden kampanyanın bitiş tarihi 30 Aralık 2016’dır.

Atasay Mağazalarında İndirim

30 Kasım 2016’ya kadar geçerli olacak bu kampanyaya dahil olmanız için bir Atasay kuyumcusundan alışveriş yapmak yeterli olacaktır. Garanti Bankası Paracard ile Atasay’da yapacağınız altın ve pırlanta alımlarında altınlarda %10, pırlantalarda %15 indirim sahibi olabilirsiniz. Sarrafiye, tel bilezik ve atakulce alımları ile 1 karattan fazla pırlanta alımları, kampanyaya dahil değildir.

Akaryakıt Harcamalarında %25 indirim

8 Aralık 2016’ya kadar geçerli olacak bu kampanyada, 300 TL ve üzeri harcamalarınızda 25 TL bonus kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için BonusFlaş uygulamasında Hemen Katıl’a tıklamanız ve ya AKARYAKIT yazarak 3340’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bonus geçerlilik tarihleri 11-21 Aralık 2016’dır.

NIKE MAĞAZALARINDA YAPACAĞINIZ 350 TL ALIŞVERİŞE 50 TL BONUS KAZANMA ŞANSI

Garanti Bankası Paracard ile Nike mağazalarında yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için BonusFlaş uygulamasında harcama yapmadan önce Hemen Katıl’a tıklamak yeterlidir.

Kampanya bitiş tarihi 5 Aralık 2016, Bonus geçerlilik tarihi 5 Kasım-10 aralık 2016’dır.

Garanti Bankası Paracard’a Nasıl Başvururum?

Aşağıda görmüş olduğunuz ve linkini verdiğimiz görselde, karşınıza çıkan sorulara sırayla yanıt verip, Ad, Soyad, T.C. Kimlik No ve Cep numarası kısımlarını doldurarak, ve Garanti Bankası hesabınız ve Paracard’ınız varsa Müşteri no ve Paracard No kısımlarını da doldurarak Paracard’a başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2016-11-22_03-45-41

Garanti Bankası Paracard Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.