Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Garanti Cep Şubesi

Garanti Bankası’nın çağı yakalamak vizyonuyla geliştirdiği ve finansal ile sosyal hayatı birleştirerek kolaylaştırmak amacıyla üretilmiş birçok ürününden biri olan Garanti Cep Şubesi ile hiçbir bankacılık ve finansal yatırım işleminiz gününüzün büyük bir bölümünü işgal etmez!

Bankaların günümüz koşullarına uyarlamaya çalıştığı bankacılık anlayışı, yıllar içinde şekil değiştirerek günümüze kadar ulaştı. Önce telefon bankacılığı, daha sonra WAP temelli internet bankacılığından sonra artık herkesin kişisel akıllı telefonlarında, bankaları ile ilgili yapmak istedikleri her şeye birkaç saniye içerisinde ulaşabilecekleri uygulamalar bulunmakta. Garanti Bankası’nın mobil uygulaması olan Garanti Cep Şubesi ile size özel hazırlanan kısayollarla, anında istediğiniz kişiye istediğiniz miktarda para gönderebilme, ihtiyaç duyduğunuz an kredi çekebilme gibi ileri teknoloji ürünü özellikler yer alıyor. Bu yazımızda Garanti Cep Şubesi ile yapabileceğiniz işlemleri, giriş işlemleri ve indirme yollarını ve bazı işlemleri nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız.

Garanti Cep Şubesi Özellikleri ve Yapılabilen İşlemler

Garanti Bankası’nın yukarıda bahsettiğimiz ileri teknoloji ürünü özellikleri arasında ”Görüntülü Kredi” özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde Garanti Cep Şubesi üzerinden kredi başvurunuzu bir uzmanla yüz yüze yapabilirsiniz.

Parolanızı yazıp giriş yapmadan önce faturalarınızın son ödeme tarihini bildirimlerden görebilir, hesabınıza gelen ve hesabınızdan giden para hareketlerini bildirim olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yine parola yazmadan ulaşabileceğiniz, giriş sayfasında bulunan QR ile para çekme adımı ile kartınız olmadan ATM ile QR kodu okuyarak para çekebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi’nden iTunes kodu satın alabilir ve bu kodu ister App Store’da ister iTunes Store’da kendiniz için kullanabilir veya sevdiklerinize bazı hediyeler almak için kullanabilirsiniz.

Yaptığınız İhtiyaç kredisi başvurunuzu Garanti Cep Şube üzerinden takip edebilirsiniz.

Takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı Garanti Cep Şubesinden takip edebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi’nde onay kısmına düşen tüm bankacılık hareketlerine onay verebilirsiniz.

Çek görüntülerimden daha önce aldığınız çekleri Garanti Cep Şubesi ile görüntüleyebilir ve çeklerinizin fotoğrafını çekip burada saklayabilirsiniz.

İsme veya hesaba Garanti Cep Şubesi ile havale yapabilir, havaleye EFT yapabilirsiniz. Hızlı para transferi özelliği ile para transferi işlemlerinizi daha çabuk halledebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi üzerinden tüm SGK ve Senet işlemlerinizi halledebilir, trafik cezası gibi ödemelerinizi yapabilir ve vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi ile fon, döviz ve hisse senedi alış ve satış işlemlerinizi yönetebilir, yatırımlarınızla yakından ilgilenebilirsiniz.

Sanal kartlarınızın ve diğer kredi kartlarınızın limitini Garanti Cep Şubesi’ni kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Bilyoner, Nesine ve Birebin gibi şans oyunları harcamalarınızı yönetebilir, TJK gibi kurumlara hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Kartlar başlığı altında tüm hesap özetinizi ve dönem içi hareketlerinizi görüntüleyebilir, limit bilgilerinizi Garanti Cep Şubesi’ni kullanarak gözden geçirebilirsiniz. Başka banka kartı ile borç ödeyebilir, ödeme işlemlerinizi erteleyip taksitlendirebilirsiniz.

Ticari ve Kobi Müşterileri bekleyen para alım ve gönderimlerini Garanti Cep Şubesi ile bildirimlerden takip edebilir, hesaplarının gelir gider analizini yapıp nakit akışlarını rahatlatabilirler.

Garanti Cep Şubesi’ne özel bir özellik olan Mobil İşlem Asistanı’nı kullanarak işlemlerinizi sesle gerçekleştirerek kısa yoldan birçok bankacılık işleminizi halledebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi’nde Mobil İşlem Asistanı’nı Nasıl Kullanabilirim?

Mobil İşlem Asistanı ile işlem yapmak istiyorsanız Garanti Cep Şubesi üzerinde herhangi bir ekran açıkken ekranı aşağı çekip sesli asistana ulaşabilirsiniz. Üstelik sesli asistanla konuşurken herhangi bir terminalojik dil kullanmanıza, bankacılık terimlerini bilmediğiniz için bu özelliği kullanamayacağınızı düşünmenize gerek yok. Sesli asistanla, karşınızda bir müşteri temsilcisi varmış gibi konuşabilirsiniz, spesifik bazı kelimelere ihtiyaç duymadan konuşabilirsiniz. Bu özellik ile hesap ve para transferlerinizi, kart işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil İşlem Asistanı’na ”X kişisine y hesabımdan a lira kadar para göndermek istiyorum.”, ”Su faturamın son ödeme tarihi nedir?” veya döviz kurlarıyla ilgili herhangi bir soru sorabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi’ne Giriş Yolları

Kredi kartı numaranız, müşteri numaranız veya T.C. Kimlik numaranızı kullanarak Garanti Cep Şubesi’ne giriş yapabilir, Garanti İnternet Şubesi ile aynı parolayı kullanabilirsiniz. Cihazınız ile müşteri numaranızı eşleştirerek uygulamanızı yalnızca siz kullanabilir, beni hatırla özelliği ile yalnızca parolanızı yazarak giriş yapabilir, daha güvenli bir deneyim yaşamak için cep şifrematik özelliğini kullanabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi İçin Parola Belirleme

Garanti Cep Şubesi için yazımızın sonunda verdiğimiz T.C. Kimlik numaranızı yazdıktan sonra devam tuşuna basarsanız, önünüze çıkan cep telefonu numaranız ve güvenlik bilgilerini doldurduktan sonra parolanızı belirleyebilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olmayanlar veya kartı olmayanlar için de butonlar mevcut.

Garanti Cep Şubesi’ni Nasıl İndirebilirim?

Garanti Cep Şube’yi Android, IOS veya Windows işletim sistemli telefonlarınıza, bu işletim sistemlerine özel uygulama dükkanlarına ulaşarak indirebilir, uygulama ile ilgili diğer kullanıcı yorumlarını okuyabilir, uygulama güncellemelerini takip edebilir ve özellikler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi’ni Android işletim sistemli cihazınıza indirmek için bu yazımızın sonudna verdiğimiz yükle tuşuna basabilir, Windows işletim sistemli cihazınıza indirmek için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayıp yükle tuşuna basabilir ve IOS işletim sistemli cihazınızda kullanmak adına detaylı bilgi almak için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi uygulamasında parola belirlemek için TIKLAYINIZ!

Garanti Cep Şubesi’ni Android telefonunuza yüklemek için TIKLAYINIZ!

Garanti Cep Şubesi’ni Windows telefonunuza yüklemek için TIKLAYINIZ!

Garanti Cep Şubesi’ni iOS telefonunuza yüklemek için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.