Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Artık kredi kartı ve kredi verme konularında bankaların daha esnek davranması gerektiği ve çeşitli kampanyalarla müşteri portföyünü genişletmesi gerektiği bir çağda yaşıyoruz. Artık hem bankaların müşteri sayısını artırma ihtiyacı, hem de insanların işlerini geliştirmek, acil nakit ihtiyacına cevap aranan durumların artması, çeşitli yatırımlar yaparak para kazanabilmek ve ya sadece ihtiyaçtan dolayı kredi alma ihtiyacı artmış durumdadır. Gelir belgesiz kredi veren bankalar da önemlidir.

Bankalar genelde kredi verirken gelir belgeleri, ek gelir kaynakları, kefil olacak kişi gösterme gibi isteklerle kişilerin karşısına çıkmaktadır ancak bu durum bankaların müşteri artışı yaşamasına zarar vermektedir. Ayrıca ülkemizde herhangi bir gelir ve maaş alım belgesi gösterilemeyecek turizm sektörü, tarım sektörü ve ticaretle uğraşan birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle maaşını günlük yevmiye olarak alan serbest meslek sahibi insanları ele alalım. Günlük iki işte çalışıp 150 TL yevmiyesi olan bir insan ayda 4500 TL gelire sahip olabilir. Ancak Gelir Belgeli Kredi veren bankalar bu insanlara ulaşamazlar. Bunu da aşmanın yolları vardır. Bankalarda bulunan hesaplarınızdan birçok ödemeyi yapıp kredi notunuzu artırabilir ve hesabınızı açtırdığınız bankadan kredi almanız kolaylaşır. Ayrıca esnaflıkla uğraşıp her ay düzenli bir gelire sahip olamayan insanlar da mevcuttur. Bu insanlar da işlerini büyütmek ve nakit ihtiyacını karşılayamadıkları durumlarda akışı sağlamak için ihtiyaç kredisine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle bankalar artık gelir belgesiz, sosyal güvencesiz ve kefil istemeden bir çok kredi kampanyaları geliştirmeye başlamışlardır. Bu yazımızda gelir belgesiz kredi veren bankaların hangileri olduğunu, ne miktarda ve hangi faiz oranlarıyla kredi verdiklerini ve bu krediye nasıl ulaşacağınızı anlatacağız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

  • Akbank
  • TEB
  • DenizBank
  • Odeabank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • ING Bank

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank direkt kredi kampanyasıyla belgelerle ve şubelerle uğraşmadan 15.000 TL’yi anında hesabınızdan çekebileceğiniz bir hizmet sunuyor. 15.000 TL üzeri kredi talebiniz için bankaya gitmeniz gerekmektedir ve anında direkt krediyi kullanmak istiyorsanız Akbank Müşterisi olmanız yeterlidir.

Direkt Kredi başvurusu için bu linke tıklayıp T.C. Kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve güvenlik kodu alanlarını doldurmanız yeterlidir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB’in Acil İhtiyacı Olana Pratik Kredi sloganıyla hem TEB müşterilerine hem de TEB müşterisi olmayan kişilere verdiği gelir belgesiz kredide gerekli belgeler yalnızca nüfus cüzdanınız ve ehliyet fotokopiniz. İnternetten başvuruyu yine T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız, e-mail adresiniz gibi alanları doldurmanız yeterli.

Ayrıca TEB CepteTeb kampanyasıyla da gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan insanlara cevap veriyor. AppStore ve ya Playstore’dan indirebileceğiniz CepteTeb uygulamasından başvuracağınız ihtiyaç kredisi ile faiz oranları piyasadaki faiz oranlarından etkilenmez ve sabit bir faiz oranıyla 36 ay vadede kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Başvuru için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi olmayan serbest meslek sahipleri için vergi levhası, 3 yıllık bilanço gibi evraklar gereklidir.

 

DenizBank Gelir Belgesiz Kredi

DenizBank İhtiyaç kredisinde 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 3 aydan 48 aya kadar vadelerle ve %0,99 ile %1,59 arasında değişen faiz oranlarıyla ödeyebilirsiniz. Üstelik herhangi bir evrak ve ya senetle uğraşmadan. T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız başvuru için yeterli.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kapsamında gelir belgesiz ve kefilsiz kredi imkanı sunan Odeabank’ın belirlediği en düşük faiz oranı 51,24 ve en yüksek faiz oranı %1,79. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi faiz oranları da düşük olan kredide 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Size en yakın Garanti Şubesine yalnızca nüfus cüzdanınızla başvurabileceğiniz İlk Kredim’de ilk kez Garanti Bankası kredisi kullananlara, banka 100.000 TL’ye kadar 48 ay vadeyle kredi imkanı sunuyor.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurabilmeniz için T.C. Kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndermeniz yeterlidir. İhtiyaç kredisi faiz oranları başvuran kişinin kredi notuna göre değişiklik göstermektedir.

Eğer Finansbank müşterisiyseniz, online ihtiyaç kredisine başvurarak %1,13’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle şubeye bile gitmeden kredinizi anında hesabınıza yatırtabilirsiniz. Belirtilen faiz oranıyla minimum 1.000 TL, Maksimum 30.000 TL olarak çekebileceğiniz online ihtiyaç kredisinde, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde olduğu gibi Finansbank sizden hayat sigortası yaptırmanızı talep etmektedir.

Online krediye cep telefonunuzdan başvurmak için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

Mini kredi uygulamasıyla gelir belgesiz, çiftçiler için çiftçilik belgesi, esnaflar için vergi levhasıyla başvurabileceğiniz bu kredide %1.99 faiz oranı, 48 ay vade imkanıyla 4.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.

TEB İhtiyaç kredisi hesaplaması için TIKLAYINIZ!

TEB’in tüm ihtiyaç kredileri için TIKLAYINIZ!

DenizBank İhtiyaç Kredisi başvurusu için TIKLAYINIZ!

Odeabank Nakit Hazır kredisi için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi için TIKLAYINIZ!

Finansbank müşterileri için online kredi başvurusu için TIKLAYINIZ!

Finansbank müşterisi olmayanlar için online kredi başvurusu için TIKLAYINIZ!

ING Bank gelir belgesiz mini kredi başvurusu için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.