Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Halk Bankası Esnaf Kredisi

HalkBank bireysel kredilerde olduğu gibi ticari kredilerde de birçok cazip seçenek sunmaktadır. Özellikle Kobi ve esnaflara yönelik kredilerin yanında girişimcilere özel kredi paketlerininde bulunduğu Halk Bank Kobi isimli esnaf destek paketleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. İster işinizi büyütmek için olsun isterse yeni bir iş yeri açmak için, Halk Bank Kobi Destek Paketleri  içerisinde ihtiyacınız olan tüm finansman desteğini bulabilirsiniz. Üstelik mesleğinize göre ödeme koşulları ve süresi ayarlanabilir.

Destek paketlerine başlamadan önce bankanın zaman zaman yaptığı çok uygun faizli esnaf kredileri bulunmaktadır. Şuanda sunmuş olduğu Web Kredi isimli kredi paketi ile internet üzerinden başvurunuzu yaparak 50,000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu kredide 12 aya kadar vade ve aylık %1,21 faiz oranı ile acil finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet şubesi üzerinden veya size en yakın Halk Bankası Şubesi’ne giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Esnaf ve Sanatkarlara Özel Krediler

İçerisinde birçok farklı kredi seçeneği ile %0’dan başlayan faiz oranları ile esnafın tüm ihtiyacını karşılayabilecek finansman desteği sunulmaktadır.  Esnaf ve Sanatkarlara Özel Kredi ile işletme sermayesi ihtiyacınızı karşılamaya yönelik 150,000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

ESKKK Kefaletiyle Krediler

İşletme ihtiyaçlarınızın için gereken finansmanı işletmenize uygun faiz, vade oranları ve size özel ödeme koşulları ile bulabilirsiniz.  %4’ten başlayan faiz oranları ile hammadde ve döner sermaye ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanacağınız işletme kredisinde maksimum vade süresi 60 ay yani 5 yıl olarak belirlenmiştir. Ödeme kısmında ise isterseniz aylık yada 3 ayda bir veya 6 ayda bir gibi kolay ödeme koşullarını tercih edebilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz ESKKK’nın risk grubuna göre kullanacağınız krediye limit belirlenmiştir. 75,000  TL ile 150,000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz.

Bu kredi imkanından faydalanmanız için mutlaka Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kefaleti gerekmektedir. Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na kayıtlı olmalısınız. Başvurunuzu yapmak için Nüfus cüzdanı örneği, Esnaf Oda Kayıt Belgesi, Esnaf Sicil Tasdiknamesi ve Vergi Levhası Fotokopisi ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka tarafından ESKKK teminatı değerlendirilmesinin ardında krediniz kullandırılır.

ESKKK Kefaleti Olmaksızın Krediler

Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin kefaleti olmaksızın kredi kullanmanıza imkan sağlayan bu kredi paketi için ise Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı olmanız gerekmektedir. Kullanacağınız işletme krediniz 60 aya kadar vade ile ve aylık, 3 aylık, 6 aylık ödeme koşulları ile sunulmaktadır. Gelir ve giderlerinizin değerlendirilmesine göre banka tarafından kullanacağınız kredi miktarına bir limit belirlenir. Bu limite bağlı olarak  100,000 TL ile 150,000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz.

Sıfır Faizli HalkBank Esnaf Kredileri

Kaybolmaya yüz tutan mesleklerde ya da ustalık belgesi sahibi olduğunuz bir iş kolunda yeni bir işyeri açarken veya genç girişimcilere belirli şartları sağladığında verilen kredi türüdür. Bu kredi türünde faiz oranı sıfır olarak belirlenmiştir.

 • Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösterenlere Kredi
 • Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi
 • Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi

Meslek Kollarına Göre Destekler

Bu paket ile mesleğinize özel faiz oranları, vade süresi ve ödeme koşulları ile size uygun kredi imkanı sunulmaktadır. Kredi haricinde banka tarafından sağlanan bir çok özel finansal destek imkanından da faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki meslek kollarına özel paketlerle ilgili bilgi almak için size en yakın Halk Bankası Şubesi’ne gidebilir ya da internet şube üzerinden bilgilerinizi bırakarak müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 • Bakkallar, Bayiler ve Büfeciler
 • Kıraathane, Kafeterya İşletmecileri
 • Kadın ve Erkek Kuaförleri
 • Lokanta, Kafe İşletmecileri
 • Terziler, Butik İşletmecileri
 • Mobilya ve Ağaç İşleri Yapanlar
 • Manavlar
 • Kırtasiyeciler ve Kitapçılar
 • Taksici, Otobüs ve Servis Aracı İşletmecileri
 • Kamyoncular, Kamyonetçiler ve Nakliyeciler
 • Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslek Kollarında Faaliyet Gösterenler

KOBİ’lere Özel Finansman Paketleri

KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir çok bankacılık hizmetini tek bir paket altında toplayan Halk Bankası ile ihtiyacınız olan finansman desteğini karşılayabilirsiniz. İster ihracat yapın isterseniz işletmenizi büyütün gereken tüm nakit ve gayri nakdi krediler ile teminat destekleri ile Halk Bankası KOBİ’lerin yanında.

KOBİ Destek Paketleri

İhracat Destek Paketi

İhracatını geliştirmek isteyen KOBİ’lere özel olarak hazırlanan hem TL hem döviz cinsinden verilen uygun ödeme koşulları ve faiz oranları ile vade süresi sunan kredi paketidir.

İhracat hazırlığında olan ve finansman ihtiyacı olan KOBİ’ler için Döviz ve TL İhracat Kredisi haricinde teminat mektupları ve ihracat için gerekli kalite belgelerinin temini içinde kredi verilmektedir.

Taksitli ihtiyaç kredisi ile döviz cinsinden taksitlendirme isteyenlere özel kredinizi Euro veya USD cinsinden dilerseniz aylık eşit taksitlerle dilerseniz dönemsel olarak 3 veya 6 ayda bir ödeme koşulları ile kullanabilirsiniz.

 

Bu kredilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Halk Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet şube üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İmalat Destek Paketi

Her türlü üretim ve bakım-onarım yapan imalat ve tarıma dayalı sanayi işletmeniz için kullanacağınız finansal destek paketleridir. Burada kullanacağınız kredilerde %5 BSMV muafiyeti bulunmaktadır. Ayrıca kullanacağınız kredi için yeterli teminatı oluşturamaz iseniz Kredi Garanti Fonu kefaletini kullanmanıza imkan sağlanmaktadır. İmalatçı bir KOBİ olarak ister işinizi büyütmek için olsun isterseniz hammadde ve ekipman için yada işletme giderlerinizi karşılamak için olsun İmalat Destek Paketi sayesinde size ve işletmenize özel kredi imkanları ile ödeme koşulları ve faiz oranlarından faydalanarak kredi kullanabilirsiniz. Anlık ödemeleriniz için acil finansal ihtiyaçlarınızı karşılamanız amacıyla Dost Hesap Kredisi ürünlerinden faydalanabilir veya teminat mektubu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 • İmalatçı KOBİ’lere özel Yatırım Kredileri

 

 • İmalatçı KOBİ’ler için İşletme Kredileri
 • İhracatçı İmalatçı Firmalara Özel Ürünler
 • Teminat Mektubu

Makine İmalat Destek Paketi

Bu pakette makine imalatı yapan ve bu sektörde faaliyet gösteren firmaların nakit ihtiyaçlarını karşılamak amaçlanmış ve buna uygun kredi paketleri sunulmuştur. Yeni ürün tasarımlarında ve mevcut ürünlerin geliştirilmesinde, kalite standartlarının yükseltilmesi gibi konularda AR-GE çalışmaları olan imalatçı firmalara, personel, işçilik, enerji, malzeme, proje, araştırma, patent, tescil gibi konularda gerekli finansman ihtiyacını karşılamaya yönelik kredi türüdür.

Teknoloji, AR-GE, İnovasyon Destek Paketi

Bu paket ile KOBİ’lerin Avrupa’daki benzer alanda faaliyet gösteren işletmelerle rekabet edebilmeleri için hazırlanmıştır.

 • İnovasyon Kredisi
 • Teknoloji Destek Kredisi

Bilişim Sektörüne Destek Kredisi ile bilgisayar donanım ve yazılım üretimi yapan teknoloji firmalarına sağlanan kredi imkanıdır.

Teknoloji Yenileme Kredisi ise mevcut olan bilgisayar teknolojisini yenilemek veya sayısını arttırmak isteyen firmalara sağlanan kredi imkanıdır.

Bu her iki kredide de fatura karşılığı kredi imkanı sağlanmaktadır ve faturanın KDV dahil proforma bedelinin %75’ine kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Şuan sadece TL cinsinden kredi verilmekte ve maksimum vade süresi olarak 36 ay yani 3 yıl belirlenmiştir.

 • Kalite Belgesi Kredisi
 • Fuar ve Sergilere Katılım Kredisi

KOBİ Turizm Sezonu Destek Paketi

Turizm faaliyetinde bulunan KOBİ’lerin nakit ihtiyacını karşılamak için hazırlanan kredi paketidir. Yaz ve kış turizmine yönelik firmaların nakit akışlarına özel olarak azami 9 ay ödemesiz dönemli olarak kredi imkanı sunulmaktadır.  Kredinizi dilerseniz aylık eşit taksitli yada dönemsel taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Bu krediden tüm konaklama tesisleri, Turizm Belgeli veya belediye işletme belgeli turistik restoranlar, seyahat acenteleri ve yat turizmi ile uğraşan işletmeler faydalanabilir.

Turizm Sezonu Destek Paketi içerisinde turizm işletmelerinin bir çok ihtiyacına özel kredi seçeneği mevcuttur. İster tesisinizi yenileyin isterseniz işletme nakit ihtiyaçlarınız için finansman desteği olarak kullanın, bu kredilerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 • Konaklama Tesisleri ve Turistik Restoranlar Tadilat ve Yenileme
 • Seyahat Acenteleri ve Turizm Tedarikçileri
 • Yat İşletmeleri
 • Kalkınma Bankası Turizm Kredisi

Hizmet ve Ticaret Sektörü Destek Paketleri

Toptan ve perakende ticaret yapan firmalar ile eğitim, danışmanlık, organizasyon şirketleri gibi hizmet sektöründe bulunan firmaların finansman ihtiyacını karşılamaya yönelik kredi paketidir. Paket içerisinde işletmenizin nakit akışına uygun ödeme seçenekleri bulunan krediler ve bankacılık ürünleri bulunmaktadır.

Dost Hesap ile kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için ve çek, fatura ve diğer düzenli ödemelerinizi yapabileceğiniz vadesiz kredili mevduat hesabıdır. Firma bakiyeniz yetersiz olduğu durumlarda banka tarafında size özel tanımlanan limit içerisinde ödemelerinizi bu hesaptan gerçekleştirir.

Bütçe Kredisi ise ödemesiz dönemlerinizde firmanızın nakit sıkıntısı çekmemesi için sağlanan işletme kredisi olarak verilir.

Ticari Gayrimenkul Alım Kredisi olarak 120 aya kadar vade ile ve özel ödeme koşulları ile işyeri, dükkan, ofis, avm, otel gibi gayrimenkullerin alımına destek olmaktadır.

Ticari Taşıt Kredisi‘nde ise 60 aya kadar vade ve size özel ödeme koşulları ile ticari araç alımı yapabilirsiniz.

Halk Bankası ile anlaşmalı olan Ticaret ve Sanayi Odaları üyeliğinize 36 aya kadar vade ile kredi imkanı sağlanmaktadır. Oda Anlaşmaları ile ilgili bilgi almak için herhangi bir banka şubesine gitmeniz veya internet sitesi üzerindeki formu doldurarak müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sanayi Bölgeleri Destek Paketi

Organize Sanayi Bölgeleri ve Küçük Sanayi Siteleri içerisinde faaliyet göstermekte olan veya bu bölgelerde yatırım yapmak isteyenler için sunulan kredi paketidir. Bu kredi paketi ile komple yeni bir fabrika kurabilir, yurt içi veya yurt dışından hammadde ve makine temin edebilirsiniz. Mevcut tesislerinizin üretimini arttırmak için ek bina yapımı veya maliyeti düşürücü yatırımlar yapabilirsiniz. AR-GE yatırımlarınız için de kullanabileceğiniz bu kredi paketinde iş yerinizi sanayi bölgelerine taşırken yapacağınız harcamalar için kredi çekebilirsiniz.

Taahhüt Sektörü Destek Paketi

Bu paket kapsamında teminat mektubu ihtiyaçlarınız için uygun çözümler bulabilirsiniz. Halkbank KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile iletişime geçerek size daha fazla bilgi vermesini sağlayabilirsiniz. Bu sektörde ihtiyacınız olan geçici, kesin, avans teminat mektubu ve referans mektubunu bulabilir, makine ve ekipman kredisi alabilirsiniz. Ayrıca faaliyet gösterdiğiniz sektöre uygun ödeme koşulları ve faiz oranları ile vergi, SSK ve çek ödemeleriniz için Dost Hesap Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Taşımacılık Sektörü Destek Paketi

Bu sektörde faaliyet gösteren müşteriler için ihtiyaçlarınızı karşılamanız amacıyla 36 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz.  Bunun haricinde diğer bir çok bankacılık hizmetinden size özel faiz oranları vade farkı ve ödeme koşulları ile faydalanabilirsiniz.

Şoför esnafına plaka teminatlı kredi

Esnaf odası, dernek veya birlik üyesi ticari taksi dolmuş ve minibüs işletmecileri için sağlanan bu kredi paketinde  plaka ve hat alımları ile ticari araç alımlarınızda finansman desteği bulabilirsiniz. Bu paket kapsamında verilen kredi türleri aşağıdadır.

Plaka Hat Alım Kredisi

Esnaf odası, dernek veya birlik üyesi ticari taksi dolmuş işletmecilerine verilir. Maksimum 60 ay vade ile ve aylık eşit taksitli ödeme koşuluyla kullandırılır.

Plaka Teminatlı İşletme Kredisi

Bu kredi için İstanbul il sınırlarında faaliyet gösteren ticari taksi, dolmuş esnafı olmanız gerekmektedir. Aracınızın bakım onarım maliyetleri için kullanacağınız bu kredide 60 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır.

Plaka Teminatlı Araç Alım Kredisi

Ticari araç alımlarında kullanacağınız kredi türüdür. Ticari taksi, dolmuş veya minibüs işletmecilerinin alacağı sıfır km ve 2. el araçlar için verilmektedir. Uygun vade ve ödeme koşulları sunulmaktadır.

Servis Aracı Alım Kredisi

Oda, dernek veya birlik üyesi olanların alacağı sıfır km veya 2. el araçlar için verilmektedir. İşinize uygun ödeme koşulları ve vade farkı seçenekleri vardır.

Medikal Kredi Destek Paketi

Bu kredi paketinden sadece kendi adına ve kendi hesabına iş yapan Doktor, Diş Hekimi ve Eczacı yararlanabilmektedir.

Kredi kullanımı ile 1 yıllık Medikal Sigorta hediyesi kazanıyorsunuz. 50,000 TL’ye kadar kefilsiz ve teminatsız kredi kullanabilme imkanınız ile 3 aya kadar ödemesiz dönemli kredinizi alabilirsiniz. Kredi kullandıktan sonra ilave bir kredi çekmek isterseniz size özel faiz indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanan müşteriler için bankacılık ürünlerinde uygun indirimler sağlanmaktadır. İnternet şube üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT ve havale işlemlerinizde masraf alınmamakta, çek bozdurma işlemlerinizde komisyon alınmamaktadır. Ayrıca POS işlemlerinde herhangi bir ciro limiti aranmadan size özel fiyat uygulanmaktadır.

Lisanssız Elektrik Üretimi Destek Paketi

Türkiye’de ilk defa Halk Bankası tarafından sunulan bu kredi ile kendi elektriğinizi üretebilirsiniz.  Bu krediden yararlanabilmek için Rüzgar, güneş ve hidrolik enerji gibi yenilenebilir enerji kaynakları ile yada mikro-kojenerasyon sistemiyle kendi elektriğini üretmek isteyen firmalardan olmanız gerekmektedir. Kredinizi 2 yıla kadar ödemesiz olarak alabilirsiniz. Maksimum vade ise 7 yıl olarak belirlenmiştir. Ödeme koşulları ise aylık eşit taksitlerle veya 3 ayda bir 6 ayda bir gibi dönemsel taksitlerle sağlanmaktadır.

Franchising Destek Paketi

Bayilik sistemi ile işletmesini kurmak isteyen firmalar için hazırlanan kredi destek paketidir. franchise giriş bedeli ve işyerinin tüm ihtiyaçları için yapılan harcamalara verilir.

Bu kredi ile 60 aya kadar vadeli kredi kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi ise ister aylık eşit taksitle isterseniz 3 yada 6 ayda bir ödemeli olarak yapabilirsiniz. Gelirlerinize bağlı olarak kredi ödemenizi belirli bir taksitle değilde Serbest Taksitli olarak da gerçekleştirebilirsiniz. İlk yıl kullanmak şartıyla kredinizde 6 aylık ödemesiz dönem hakkınız bulunmaktadır.  Kullanacağınız kredi miktarı ise franchise giriş bedeli, işyerinde kullanılacak malzemelerin temini ve faaliyet alanının dekorasyonu için yapılan harcamaların en fazla %75’ine kadar verilmektedir. Bu kredi paketini kullanan firmalar Halk Bankası tarafından sunulan bir çok bankacılık hizmetinden ücretsiz veya düşük ücretler ile faydalanabilmektedir.

Tarım Destek Paketi

Tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için sunulan kredi destek paketidir. Bu alanda bir çok ürün için farklı kredi imkanı ve ödeme koşulları sağlanmaktadır. Hasat zamanına uygun krediler ile ekipman alım kredileri sağlanmaktadır.

Bu kredi paketi ile ilgili ayrıntılı bir yazımız vardır.

Tarım Destek Paketi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

KOSGEB Destekli Krediler

Halk Bankası ile KOSGEB arasında imzalanan anlaşma ile KOSGEB veri tabanına kayıtlı ve bilgileri güncel olan işletmelere kredi programından faydalanma imkanı sağlanmaktadır. KOSGEB tarafından sağlanan sıfır faizli işletme kredisi, makine teçhizat kredisi, acil destek kredisi, teminat mektubu ve KOBİ Finansman Destek Programı gibi finansman sağlanan projelerde Halk Bank aracılık etmektedir. KOSGEB tarafından sağlanan özel indirimler ve kredi fırsatları ile ilgili bilgi almak için size en yakın Halk Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

KOBİ Enerji Yatırımları Finansman Destek Paketi

Uluslararası bir çok kurum ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde sağlanan kredi ve hibe programlarından faydalanmanızı sağlamaktadır. Bu destek paketi ile işletmenizin modernizasyon ve kapasite artışı için DB Enerji Verimliliği Kredisi ve FKA Enerji Verimliliği Kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca Hidroelektrik, rüzgar enerji, güneş ve jeotermal enerji santralleri gibi elektrik üretim tesisleri ve biyokütle yatırımları için Fransız Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan Yenilenebilir Enerji Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca KOBİ’lerin kendi ihtiyaçlarını karşılaması için Lisansız Elektrik Üretim Destek Kredisi verilmektedir.

Girişimcilere Özel Krediler

Yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin desteklenmesi amacıyla üretilen kredi destek paketi ile faaliyet göstermek istediğiniz alana göre uygun ödeme koşulları faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Farklı paketler ile ihtiyacınıza uygun kredi imkanları sunulmaktadır. Bu kredilerden faydalanabilmeniz için kredi başvuru tarihi itibari ile 1 yılı aşmamak üzere ticari faaliyette olan veya herhangi bir ticari faaliyeti olmayıp kendine ait bir iş kurmak isteyen girişimciler faydalanabilmektedir. Krediler için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması şartı aranmaktadır.

Genç Girişimci Kredisi

Üniversite mezunu ve deneyimsiz gençler için sağlanan kredi paketinde kurmak istediğiniz iş ile ilgili bir bölümden mezun olmanız şartı aranmaktadır. Ayrıca 30 yaş sınırı vardır. Kullanacağınız kredide 50,000 TL limit belirlenmiştir. Ayrıca ödemelerinizi aylık eşit taksitlerle yapmanız gerekmektedir. 1 yıla kadar anapara ödemesiz dönem ile 3 yıl vade imkanından faydalanabilirsiniz.

Cesur Girişimci Kredisi

Üniversite mezunu deneyimli girişimcilere sağlanan kredi paketidir. Kurmak istediğiniz işinizle ilgili bir yüksek okul veya fakülte diploması şartı aranmaktadır. Ayrıca en az 2 yıl tecrübeli olmanız istenmektedir.  Yaş sınırı olarak 35 yaş belirlenmiştir.

Bu kredide kullanacağınız miktar 75,000 TL’dir ve yine 1 yıla kadar anapara ödemesiz 48 ay yani 4 yıl vade ile kredi kullanabilirsiniz.

Usta Girişimci Kredisi

Mesleki kuruluşlardan eğitim aldığına dair sertifika veya belgesi bulunan iş kolunda deneyime sahip girişimcilere verilen kredi türüdür. Aranan şartlar arasında en az ilkokul mezunu ve iş kolu ile ilgili eğitim aldığına dair belge veya sertifika sahibi olması istenmektedir. Kuracağınız işle ilgili en az 5 yıl tecrübe sahibi olmalı ve 30 yaşını geçmemiş olmanız gerekmektedir.

Kredi tutarı maksimum 30,000 TL olup 3 yıl vade imkanı sunulmaktadır. 1 yıl anapara ödemesiz dönem ile taksitlerinizi aylık eşit olarak ödemeniz istenmektedir.

Mucit Girişimci Kredisi

Teknokent’lerde faaliyet gösteren veya KOSGEB, TÜBİTAK, TTGV gibi kurumlardan hibe almaya hak kazanmış girişimciler ile patent hakkı satın alan veya sahip olan girişimciler faydalanabilir. 30 yaş sınırı bulunmaktadır. Kullanacağınız kredinin maksimum tutarı 75,000 TL olarak belirlenmiştir. Vade süresi 48 ay yani 4 yıl ve 1 yıl anapara ödemesiz dönem hakkınız bulunmaktadır. Ödemelerinizi aylık eşit taksitli olarak yapabilirsiniz.

Genç girişimcilere özel sağlanan kredi destek paketleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Halk Bankası şubesine başvurabilir veya internet şubesinde bulunan formu doldurarak müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.