Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HALK BANKASI KOBİ KART

Kuruluşu Cumhuriyet’in kuruluşunu izleyen yıllara dayanan yıllarda Türkiye’nin ihtiyacı olan finansal yeterliliğe sahip olmaması durumunda geniş kitlelerin ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek, kalıcı bir ekonomik kalkınma, sosyal denge ve toplumsal huzurun korunması için meslek sahiplerine sana sanatkarlara kredi vermek amacıyla Türkiye Halk Bankası 1933’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana daha güçlü bir banka, daha yüksek hedeflere ulaşma isteği ile yönetim ve politika yolu izleyen Halk Bankası, çağdaş bankacılık prensipleri ve ticari bankacılık kuralları içerisinde ekonomiye artı değer yaratacak, karlı ve verimli bir kurum olmaya çalışmaktadır. Bu amaçla bankanın organizasyon yapısı da çağdaş bankacılık kuralları ve uluslararası alanda rekabet edebileceği düzeyi yakalamaya gayret eder. Nisan 2001 tarihinde bankanın organizasyon yapısı üzerinde çalışmalar yapmak üzere Kamu Bankaları Ortak Yönetim Kurulu göreve başlamıştır ve bankanın faaliyetlerini pazarlama, krediler, destek hizmetleri, şube dışı kar merkezleri, mali kontrol ve risk yönetimi olmak üzere 5 ana başlık altında toplanmış, operasyon ağırlıklı bankacılık anlayışına, pazarlama nosyonu da eklenmiştir.
Üstlendiği sosyal sorumluluklar ve yüksek görev bilinci ile bankacılık faaliyetlerini kaliteli bir şekilde müşterilere sunarken bankacılık sektörünün ve sermaye piyasasının gelişimine de katkıda bulunmaktadır. Kurumun kurumsal yönetim ilkeleri arasında bölgenin lider KOBİ bankası olmak, KOBİ’lerin ve bireysel müşterilerin ilk sırada tercihi olmak, bankacılık sektöründe nitelikli personelin çalıştığı ve çalışmak istediği banka olmak, tüm iş süreçlerinde, sektördeki en yüksek kalitede hızlı hizmet seviyelerine ulaşarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, dengeli büyüyen ve sürdürülebilir kârlılığa sahip bir banka olmak vardır. Müşteri odaklı, güvenilir, dinamik, verimli, şeffaf yapıya sahip duruşuyla hala Türkiye’de ve uluslararası finans sektöründe adından söz ettirir bir bankadır. Halk Bankası’nın aktif büyüklüğü ise 211 Milyar TL’yi aştı.

HALK BANKASI BANKACILIK HİZMETLERİ

Halk Bankası hem ticari, kurumsal işlerde hem de KOBİ ve bireysel bankacılık işlemlerinde aynı oranda kaliteli bankacılık faaliyeti sunmak hedefiyle çeşitli bankacılık hizmetlerinde bulunuyor. Müşterinin ihtiyacına ve mevcut durumuna yönelik yapıcı anlaşmalar ve kampanyalar içeren Halk Bankası hizmetleri, 4 başlık altında incelenebilir:

Bireyse Bankacılık Hizmetleri

Avantajlı mevduat oranları, uygun faiz oranları ve uzun vade fırsatlarıyla birçok kredi, kart hizmetine yer veren Halk Bankası bireysel bankacılık hizmetleri sürekli değişim ve gelişim vizyonuyla ele alınıyor. Geniş bir çeşitlilik ağına sahip kredi kampanyaları şöyle:

Kredi 2017, Hesaplı Evim Konut Kredisi, Yeşil Işık Taşıt Kredisi, Bordro24 İhtiyaç Kredisi, Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi, Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi, Dost Kredi, Kentsel Dönüşüm Kredisi, 2/B Kredi Paketi.
Bunların yanı sıra diğer bireysel bankacılık hizmetleri ve/veya kredi çeşitleri ise şöyle; Kredili Mevduat Hesabı, İhtiyaç Kredileri, Taşıt Kredileri, Konut Finansmanı/mortgage, Anlaşmalı Konut Kredileri… Çeşitli sigorta hizmetlerine de yer veren Halk Bankası bireysel destek kredileri ve yatırım fonlu mevduat hesaplarıyla kısa vadede ya da uzun vadedeki hayat planlarınızı gerçekleştirmenize yardım ediyor.

Kurumsal Bankacılık Hizmetleri

Üreten bir ülkenin bankası olan Halk Bankası, bu doğrultuda alanında yetkin üretim faaliyeti gerçekleştiren kurum ve kuruluşlara destek niteliğinde bankacılık hizmetleri sunar. Nakit yönetimi ve dış ticaretin finansmanı konularında, bu işlemlerde yetkin kadrosu ile tüm sorunları çözüyor ve finansman sağlıyor. Kurumsal krediler, vadeli işlemler, yapılandırılmış finansman, nakit yönetimi, yatırım ürünleri, dış ticaretin finansmanı, leasing, paraf business, sigorta alanlarında kurumsal bankacılık faaliyetlerinde bulunur.

Ticari Bankacılık Hizmetleri

Kuruluşunuzun işletme sermayesine katkıda bulunmak, yatırımlarınızı temin edebileceğiniz krediyi, finansmanı sağlamak konusunda geri ödemeleri dönemsel, aylık olarak eşit taksitlere bölünebilecek kolaylıklar sağlar. Finansman ihtiyaçlarınız için Halkbank Ticari ve Kurumsal Kredileri’nden yararlanabilirsiniz. Ticari faaliyetler dahilinde; Ticari ve Kurumsal Krediler, Nakit Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Yatırım Ürünleri, Leasing, Paraf business, sigorta ve kiralık kasalar hizmetleri vardır.
essk-kredileri

KOBİ Bankacılık Hizmetleri

Halk Bankası, sektörünüze özel hizmetlerden oluşan ve nakit kredi ihtiyacından diğer tüm bankacılık hizmetlerine kadar ihtiyaçlarını karşılayan destek paketleriyle KOBİ bankacılık hizmeti vermektedir. KOBİ’lere Özel, KOBİ Destek Paketleri, KOSGEB Kredileri, KOBİ Hesaplı Bankacılık Tarifeleri, KOBİ Enerji Yatırımlarının Finansmanı, Teşvik, Hibe ve Destekler, KOBİ’lere Yurt Dışı ile İş Yapma Rehberi, İhracatçı KOBİ’lere Ücretsiz İngilizce Eğitimi gibi hizmetler sunar.

HALK BANKASI KOBİ KARTI

Halk Bankası KOBİ destek paketleri kapmasında sektöre özel hazırlanmış kampanya ve hizmetler ile gereksinim ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik bankacılık faaliyeti veriliyor. KOBİ’lerin ihtiyaçlarını göz önüne alınarak;

 

Sizlere özel destek paketleri,

Daha ucuza kredi kullanabilmeniz için Organize Sanayi Bölgeleri, Odalar, Kalkınma Ajansları ve Kredi Garanti Fonu gibi çeşitli kurumlarla işbirliği protokolleri,

Teşvik, hibe ve desteklerden yararlanabilmeniz için çeşitli kurumlarla çalışmalar,

Ödemelerinizde Halk Bankası’nın garantisini yanınızda hissedebileceğiniz çeşitli çözümler hazırlandı.

Ve ayrıca; fabrika binası, dükkan, alışveriş merkezi, otel vb. ticari gayrimenkul alımlarınızda 120 aya varan vadeler ve uygun ödeme koşulları ile siz KOBİ’lere özel bir kredi hazırlandı. Krediyi TL olarak , max. 120 ay vade ile kullanabilir, ödemenizi, ister dönemsel taksitli, ister aylık eşit taksitli yapabilirsiniz.

Halk Bankası KOBİ Kart ile ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.