Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Halk Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Günümüzde birçok kişi nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için bankalara kredi kartı başvurusunda bulunmaktadır. Bu kredi kartları ile hem nakit ihtiyaçlarımızı karşılayabilir hemde bankaların sunduğu bazı avantajlardan faydalanabiliriz. Türkiye’de en çok tercih olunan kredi kartlarından biri de Halk Bankası kredi kartıdır. Bugünkü yazımızın konusu Halk Bankası kredi kartı ve Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi hakkında olacaktır. Halk Bankası müşterilerine Paraf kredi kartı ile hizmet vermektedir. Bu kredi kartının sunduğu özellikler ile ilgili gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

Paraf Kredi Kartı Nedir?

Paraf kredi kartı ile dünyanın her yerinde VISA ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerlerinde kolay bir şekilde alışverişlerinizi taksitlendirerek yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız alışverişler zamanı ParafPara kazanmış olursunuz ve kazandığınız ParafPara’larla bedava alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bir ParafPara bir TL değerindedir ve artan para uygulamasını kullanarak ParafPara’larınızı daha iyi değerlendirmiş olursunuz. Paraf kredi kartı ile alışverişlerinizi aynı zamanda Halk Bankası internet bankacılığı üzerinden daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İstediğiniz zaman önceden belirlediğiniz kredi kartı limitine kadar nakit avans çekebilirsiniz ve arzu ederseniz kartınıza bağlı ek kartlar çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilir ve onlarında Paraf avantajlarından faydalanabilmesini sağlarsınız. Kredi kartı borcu ödemelerinizi Halk Bankası şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından yapabilirsiniz. Paraf ayrıcalıklarından faydalanabilmeniz için Halk Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Nasıl başvuruda buluna bileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

Halkbank-Paraf-Kredi-Kartı-Başvuru-ve-Sonucu-Öğrenme-300x187

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bankası kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak gönder butonunun üzerine tıklayınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun cevabı 24 saat içinde cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Ardından TC kimlik numaranız ile birlikte size en yakın olan Halk Bankası şubesine giderek gerekli evrakları imzalayıp başvuru işleminizi tamamlamış olusunuz ve kredi kartınıza sahip olursunuz. Kredi kartınıza aldıktan sonra istediğiniz gibi harcamalarınızı yapabilirsiniz ve sonrasında ne kadar kredi kartı borcunuzun olduğunu, Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıdaki sizlere sunmaktayız.

halk-bank-paraf-card

Halk Bankası Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini Halk Bankası internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bunun için Halk Bankası internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer internet bankacılığı müşterisi değilseniz kayıt ola bilmeniz için aşağıda görmüş olduğunuz kayıt butonunun üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Toplamda beş adımdan sonra başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve sonrasında internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gönderilecektir.

Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda gördüğünüz giriş butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada müşteri yada TC kimlik numaranızı şifreniz ile birlikte yazarak giriş butonuna tıklayınız. Böylece internet bankacılığına giriş yapmış olacaksınız ve sonrasında Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini üzerinden borcunuzun ne kadar olduğunu ve ne zamana kadar ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Halk Bankası kredi kartı veya Halk Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 850 222 0 400 Halk Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • 1)Screenshot_2016-08-25-19-53-00
  • 2)halkbank

Halk Bankası İnternet Bankacılığına Kayıt İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.