Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Halkbank Ücretsiz Banka Kartı

Bankaların gün geçtikçe sektörde yeni açılımlarda bulunması ve müşterilerin günlük hayat ve sosyal yaşam ihtiyaçlarının artması bankaların yeni kredi ve kredi kartı çeşitleri ile ilgili arayışlara sürüklemiştir. Bu nedenle kredi kartlarıyla günümüzde sigorta işlemleri, acil ihtiyaç asistanlığı, havaalanı ihtiyaçları ve uçuş biletleri, sosyal hayat hizmetleri, kira ve fatura ödemeleri dahil bir çok işlem yapılabilmekte, kredi kartları nakit çekme işlemi yapabilmekte ve Visa/Mastercard özelliğiyle Dünya’nın her yerinde bir çok indirim ve fırsattan yararlanılabilmektedir.

Paraf uygulamaları ile birlikte kredi kartları arasında hatrı sayılır ve önemli bir müşteri portföyüne sahip olan Halkbank’ın, Paraf’ın birçok özelliğini de bünyesinde barındıran, bir diğer adı Halkcard olan Halkbank ücretsiz kredi kartıyla ilgili özellikler ve başvuru açısından bu yazımızda inceleme yapacağız.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Paraf özelliklerini ve avantajlarını bünyesinde bulunduran, kart aidatı ödemediğiniz ücretsiz bir kredi kartıdır. Bu nedenle Parafpara gibi Paraf uygulamalarından yararlanır ve bazı kampanyalara katılabilirsiniz.

ParafPara Nedir?

parafpara

ParafPara, Halkbankası Paraf özelliği taşıyan kredi kartlarıyla Paraf üyesi iş yerlerinden yapılan alışverişlerde kazanılan puanlardır. Paraf üyesi iş yerleri ve Visa/Mastercard logolu tüm iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden ParafPara kazanabilirsiniz. Kazandığınız ParafPara’ları biriktirip kullanabileceğiniz üye iş yerlerinde para yerine kullanarak indirimli ve ya bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Özellikleri

halkcard

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı ile Visa/Mastercard logosu bulunan tüm üye iş yerlerinden ister yurt içi isterseniz yurt dışında alışveriş yapabileceksiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı ile alışverişlerinizde ParafPara kazanarak Paraf Üyesi iş yerlerinde para yerine kullanabileceksiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartını kullanarak kampanya ve ürün avantajlarından yararlanamaz, taksitli işlem yapamazsınız.

Nakit ihtiyacı duyduğunuz taktirde, Halkbank şubelerinden, Halkbank İnternet şubelerinden, 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog’dan, Bank24’lerden ve tüm dünyada Visa ile Mastercard amblemi taşıyan ATM’lerden ve bankalardan para çekebileceksiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı ile kart aidatı ödemezsiniz.

Temaslı olarak kullanmanız gereken Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı’nda hesap özetinizi isterseniz TL, isterseniz USD özeti olarak alabilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı Borç Taksitlendirme özelliği ile Halkbank’ın belirlediği borç taksitlendirme seçeneğiyle Halkbank’a olan borcunuzu daha rahat ödeyebilirsiniz.

Fatur Ödeme Talimatı vererek elektrik, su, doğal gaz gibi faturalarınızı otomatik olarak kartınızdan ödeterek zaman kaybından kurtulursunuz.

Kredi Kartından Kira/Aidat/Eğitim talimatı vererek ailenizdeki okul, kırtasiye harcamalarını ve kira ödemelerini otomatik talimata dayandırarak zaman kaybından kurtulursunuz.

YP Hesap özeti ile Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı’nızdaki tüm hesap hareketlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

3D Secure özelliğini kullanarak internet üzerinden yapacağınız ticari işlemlerinizde yüksek güvenlik ortamını Ücretsiz Kredi Kart’ınız sayesinde sağlar ve internet alışverişlerindeki olası sahtekarlıkların önüne geçersiniz.

Visa için Verified by Visa ve Mastercard’lar için SecureCode amblemlerini gördüğünüz her sitede 3D Secure özelliği sayesinde güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Ücretsiz Kredi Kartınızla herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yok, kredi kartınız bu özellik tanımlanmış olarak gelecektir.

Sistemi kullanırken ürünü seçip kartla ilgili istenen bilgilerin girilmesi sonrasında, Halkbank size tek kullanımlık bir SMS Şifresi gönderir. Bu kodu Visa ve Mastercard logolu internet sitelerinde kullanarak internette güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak için Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı’na kaydedilmiş cep telefonu numaranızdan işlem yapmanız gerekmektedir.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kart’ınızla Asistans ve Concierge özelliğinden yararlanarak günlük yaşamınızda birçok avantajdan yararlanırsınız.

Asistans Hizmeti Nedir?

Evinizde acil bir tamirat işi çıktığında, anahtarınızı evinizde unuttuğunuzda, aracınızın yolda bozulması durumunda, ve ya acil tıbbi yardım almanız gerektiğinde, Paraf’ın Asistans hizmetiyle teknik, tıbbi, ev ve eğitim danışmanlığı, hobi kulüpleri ve hukuki yardım gibi aklınıza gelebilecek her konuda yardım alabilirsiniz.  444 0 400 veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘u arayarak kart işlemleri menüsünden istediğiniz konuda Asistans hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Concierge Hizmeti Nedir?

Concierge hizmeti ile dünyanın her yerinden ve yaşadığınız bölgeden bütün kültürel etkinlikler ve eğlence dünyası etkinlikleri ile birlikte, iş seyahati, kurye ve mesaj servisi ile ilgili sosyal yaşamınızda aklınıza gelebilecek her alanda yardım alabilirsiniz.

İş seyahatlerinizde laptop ve cep telefonu kiralamaları, toplantı organizasyonları, toplantılarda ve organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz İngilizce, Almanca, Fransızca gibi dillerin tercümanları gibi hizmetlerden yararlanırsınız.

Kurye servisi ile her yerden kurye hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile anlaşmalı servis alanında kalmak kaydı ile kuru temizleme işlemleriniz organize edilir.

Eğlence servisi ile sinema, konser, müzikal gibi birçok etkinliklerle ilgili istediğiniz her bilgiyi Concierge hizmetiyle alabilir, bileti adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Otobüs, feribot ve uçak biletleri için rezervasyonunuzu yapabilir, parasını ödediğiniz biletleri Concierge hizmetiyle adresinize ulaştırabilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Kart’ına Nasıl Başvurabilirim?

Halkbank Ücretsiz Kredi Kartı başvurunuzu adresinize en yakın Halkbank şubesinden yapabilir ve başvurunuzun sonucunu başvuru yaptığınız şubeden ve ya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayıp öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.