Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Halk Bankası Parafly

 

Artık, hepimizin gerek iş, eğitim, gerek sosyal yaşam, tatiller gereği sürekli seyahat ettiğimiz ve zamanın bu nedenle değerli olduğu bir çağda yaşıyoruz. Özellikle, büyümekte olan bizimki gibi ülkelerde iş seyahatlerinin yıllar geçtikçe büyük artış gösterdiği bir gerçek.

”Ayrıcalıklar Bu Paraf’ta” sloganıyla Halkbankası Paraf Kredi Kartı’nı tanıtmış, kart bankacılık sektöründe bir çok yenilikle piyasaya sunulmuştu. Tamamen müşterilerinin kişisel tercih ve ihtiyaçlarına cevaben Paraf’ı üreten Halkbank, müşterilerin kampanyalarını kendileri seçtikleri günler içeren ve bu günlerde müşterilerine ek fırsatlar, ekstra indirim ve puan kazanma fırsatları sunduğu bir kampanyayla yenilikçi bir duruş sergilemişti.

Parafly ürünü de Paraf ailesinin bir ürünü olarak piyasaya sürülmüş, iş, eğitim gibi sebepler gereği sürekli seyahat etme ihtiyacı olan Halkbank müşterileri için geliştirilmiştir. Üstelik Paraf’ta olduğu gibi Parafly’da da yenilikçi kampanyalar hız kesmemiş, Lounge uygulaması gibi seyahat ettiğiniz her yerde indirimlerle karşılaştığınız yaratıcı uygulamalarla Parafly piyasaya sürülmüştür. Yazının devamında Parafly Platinum, Parafly fırsatları, geniş yelpazeye sahip özellikleri ve başvuru yolları ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

ParaFly Nedir, Özellikleri Nelerdir?

parafly-1

Parafly, Paraf ürünü bir kart olup, seyahat harcamalarına özel bir kredi kartıdır. Müşterilerin kendilerine özel Seyahat Hattı aracılığı ile; harcamalarından ve bilet satın alımlarından biriken Paraf Paralar istenilen ürüne göre farklı katsayılarla çarpıyor. Bu özellik de Parafly’ı diğer kartlardan ayıran bir özelliktir, çünkü Parafly sektördeki en yüksek katsayı çarpımını içeren Katlı ParafPara özelliğini kullanıyor. Katlı ParafPara uygulaması ile biriken ParafPuanlar, uçak bileti ve konaklama için harcayacaksanız 4’e, araç kiralama, cruise ve otobüs harcamaları için 5’e katlanabiliyor.

ParaFly’ın uçak bileti kampanyalarıyla biletlere daha önce ve indirimli bir şekilde ulaşabilen müşteriler için Her Yer Lounge gibi uygulamalar da düşünülmüş. Ayrıca ücretsiz olarak Her Yer Lounge, Paraf Günüm, Asistans/Concierge, seyahat sigortaları ve yurt dışı harcamaları taksitlendirme, indirimli Shuttle, Avans ParafPara gibi hizmetlerden de ParaFly müşterileri ücretsiz yararlanabiliyor.

Şimdi bu özelliklerin her birini daha yakından tanıyalım:

ParaFly Hizmetler ve Kampanyaları

Öncelikle ParafPara kazanımı ile ilgili bilgi verelim.

Paraf üyesi iş yerlerinden ve Visa/MasterCard ile anlaşmalı bütün iş yerlerinden ParafPara kazanabilirsiniz.

Program ortakları kısmından bu bağlantıdan Paraf üyesi iş yerlerini, yapabileceğiniz taksit sayılarını ve ParafPara kazanma oranlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Seyahat Hattı

seyahat-hatti

Bir ParaFly kullanıcısı olarak, kazandığınız Paraf Paraları Seyahat Hattı aracılığı ile yurt içi/yurt dışı uçak bileti, konaklama, cruise, araç kiralama gibi hizmetlerde katlı olarak kullanabilirsiniz, bu da size istediğiniz bilet alımı ve ya istediğiniz otelde kalma konusunda yardımcı olur. Üstelik ParafPara’nızın yetmediği durumlarda Avans ParafPara kullanabilirsiniz.

Seyahat Hattı hakkında daha detaylı bilgi ve alacağınız hizmet karşılığı kazandığınız katsayılar için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Paraflytravel.com

Paraflytravel.com da seyahat hattı gibi kazandığınız ParafPara’larla seyahatler yapmanızı kolaylaştıran ve alacağınız hizmet karşılığında kazandığınız ParafPuan’larınızı katlayan bir uygulamadır. Hangi hizmet için kaç kat sayı kazanabileceğinizi bu bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Paraflytravel.com satış prensipleri için TIKLAYINIZ!

Avans ParafPara

Avans ParafPara, Seyahat Hattı ve paraflytravel.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz seyahat harcamalarında, ParafPara’nızın yetmemesi durumunda harcamanın geri kalanını karşılayan bir uygulamadır. Örneğin ParafPara’nızı 2 kat sayı ile çarpan bir bilet aldınız. 45 TL ParafPara’nız var, bilet ise 150 TL. 90 TL’sini ParafPara’nızın karşılayacağı biletin kalan ücretini Avans ParafPara ile ödeyebilirsiniz. Avans ParafPara limiti 1000 TL’dir.

Her Yer Lounge

Seyahat için tasarlanmış Parafly Kart’ında, yurt içi yurt dışı yapacağınız bütün seyahatlerde, restoran harcamalarınızın 25 TL’si ParaFly ve ParaFly Platinum kartları tarafından karşılanır. Tek yapmanız gereken HYL yazıp boşluk bırakarak kartınızın son altı hanesini ve yine boşluk bırakarak doğum gününüzü yazıp 3404’e SMS olarak göndermek.

Paraf Günüm

Paraf günüm, ParaFly kullanıcılarının ayın bir gününü kampanya günü olarak seçebildikleri,

  •  ister %5 indirim,
  • ister artı 4 taksit,
  • ister 2 ay erteleme,
  • ister 5 kat ParafPara kazanma fırsatı kazanabildikleri bir uygulamadır.

Yararlanmak istenilen kampanya kodu, kartınızın son 6 hanesi ve ayın istediğiniz bir gününü aralarında boşluk bırakıp 3404‘e SMS olarak göndererek Paraf Günüm kampanyasına katılabilirsiniz. İndirim’in kodu I, 4 Taksit kodu T, 2 ay erteleme kodu E ve 5 Kat ParafPara kodu P’dir. 5 kat ParafParayı ayın 25’inde kullanmak istiyorsanız, göndermeniz gereken SMS P 123456 25 olmalıdır.

Cumartesi Restoran İndirimi

ParaFly, Cumartesi günleri yurt içi yurt dışı restoran harcamalarınızın 20 TL’sini, ParaFly Platinum restoran harcamalarınızın %25’ini karşılar. Uygulamadan sadece ParaFly Platinum kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ”HESAP” yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 3404’e SMS göndermelisiniz.

Nakit Avans

Nakde ihtiyacınız olduğu zaman ParaFly kullanıcısı iseniz Halkbank 0850 222 0 400 telefon bankacılığından ve internet bankacılığından, Halkbank şubelerinden ve yurt dışında Visa/MasterCard logosu gördüğünüz tüm ATM’lerden Nakit para çekebilirsiniz.

Sonradan Taksit

Paraf_Sonradan_Taksit_580x246

ParaFly ile yaptığınız minimum 50, maksimum 30.000 TL harcamanızı sonradan taksitlendirebilirsiniz. Bu işlemi 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’dan ve ya internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.

Shuttle Hizmeti

ParaFly kullanıcıları, %10 ve ya %2o indirimli olarak  Adana, İzmir, İstanbul, Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara, Denizli, Hatay, Kayseri, Batman, Diyarbakır, Konya, Kıbrıs, Nevşehir ve Trabzon illerinde havalimanı ve ev arasında ulaşımını sağlayabilir. 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayıp 1 ve 6 yı tuşlayarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

Concierge

Bir ParaFly ayrıcalığı olarak, dünyanın her yerinde herhangi bir etkinliğe bileti concierge uygulaması ile ulaşabilirsiniz. İş seyahat, mesaj ve kurye servisi gibi servisler mevcuttur. Bu linkten Concierge hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asistans

Asistans Hizmeti ile hayatınızın her alanında yardım alabilirsiniz. Herhangi bir olağanüstü durum başınıza geldiğinde, örneğin Tıbbi yardım gerektiğinde, acil bir ev sorunuyla karşılaştığınızda,  0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Asistans hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bu linke göz atabilirsiniz.

ParaFly’a Nasıl Başvururum?

ParaFly’a internet üzerinden hızlı bir şekilde yazı sonundaki linkten başvurup, altta gördüğünüz görseldeki alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

2016-11-23_23-12-46

Parafly Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ParaFly Platinum Kart

platinum

ParaFly’ın saydığımız bütün Shuttle, Lounge, Concierge, Asistans, taksitlendirme, nakit avans ve avans parafpara gibi özelliklerin hepsine ParaFly Platinum Kart ile de erişebilir, ayrıca Cumartesi günü indiriminden yurt içi yurt dışı restoranlarda %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olur ParaFly Platinum Kart’ınızla para çekebilir ve harcayabilirsiniz.

Diğer ParaFly Platinum özellikleri;

  • Alışveriş sigortasına sahip olması,
  • Uçuş günleri havalimanındaki restoran harcamalarının 50 TL’sini karşılaması,
  • Yılda 2 Kere Ankara, İzmir, İstanbul ve Bursa illerinde yılda 2 defaya mahsus 15o TL’ye kadar ücretsiz kargo ücretleri gibi özelliklerdir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.