Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC 2. El Taşıt Kredisi

Eğer yeni bir araç almak istiyor veya mevcut aracınızı değiştirme planları yapıyorsanız HSBC’nin fırsatlarından birisi olan HSBC Taşıt Kredisi’ne göz atmanızda fayda var. Sıfır veya 2. el farketmeksizin istediğiniz araca kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisi

HSBC Taşıt Kredisi ile istediğiniz 2. el araca cazip faiz oranları ve vadeler ile ulaşmanın yanı esnek ödeme planı ile rahatlayabilirsiniz. Ayrıca kaskonuzu HSBC ile yaptırmanız koşulu ile faiz indirimi, hayat sigortası gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisi Detayları

HSBC’nin Taşıt Kredisi kapsamında 48 aya varan uzun vadeler ve %1.40 faiz oranı avantajından yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz 2. el aracınızın değeri hesaplanırken kasko değeri esas alınır. HSBC Taşıt Kredisi’ne başvurmak için kefile ihtiyacınız yoktur. Sadece araç rehin teminatı gerekmektedir, bu da işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. İstediğiniz 2. el aracınız en fazla 8 yaşında olması gerekmektedir. HSBC’nin 2. el taşıt kredilendirme politikası; 2. el taşıtlar kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70’i kredi olarak kullanılabilir. Tüm kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesinden de yararlanabilirsiniz. HSBC, Kaskonuzu HSBC aracılığı ile yaptırmanız durumda %0.05 faiz indirimi sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra HSBC’nin, talebiniz olması durumunda Kredili Hayat Sigortası’ndan yararlanabilirsiniz. Ecel sebebi ile veya kaza sonucu yaşam kaybı, olası sakatlık gibi risklere karşı güvence sağlamakta ve bu olumsuzlukların gerçekleştiği andaki kredi borcunuzu teminat altına almaktadır. Bu sayede geleceğinizi güvenceye alarak kendinizin ve sevdiklerinizin içinin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. HSBC ödeme konusunda ise müşterilerini sıkmıyor ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Dilerseniz kredi borcunuzu erken öder, dilerseniz ara zamanlarda öder, dilerseniz de otomatik ödemeden yararlanabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri kredi temsilcisi ile görüşüp kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilir, ödeme konusunda rahatlayabilirsiniz.

Faiz ve Ücretler Tablosu

Vade ve faiz oranları aşağıdaki gibidir:

hsbc-faiz-1
20.000 TL ve 2 yıl vadeli taşıt kredisi için örnek maliyet tablosu aşağıdaki gibidir. Aynı zamanda tahsis ücreti, örnek kredi tutarına göre yıllık toplam maliyet oranını gibi bilgiler de yer almaktadır:

hsbc-ucret

Taşıt Kredisi Hesaplama

Hesap Makinesi’ni kullanarak istediğiniz kredi miktarı ve farklı vade seçeneklerini girerek aylık ne kadar ödemeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

hsbc-hesaplama Bağlantıdan Taşıt Kredisi’ni seçerek hesaplamalar yapmaya başlayabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Hesaplama Makinesi için TIKLAYINIZ!

 

HSBC Taşıt Kredisi Başvurusu

1. Şubeden Başvuru

Kredi başvurusu için size en yakın HSBC şubesine gerekli belgelerle birlikte giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli Belgeler: Başvuru formu, kimlik belgesi, serbest meslek veya işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi, satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi veya proforma faturası, başvuru formunda belirtilen ev adresine ait son dönem elektrik, su, doğal gaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı (Faturalar kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır.), son aya ait SGK bildirgesi. Bunlar dışında ek belge istenmişse bu belgelerle birlikte gelinmelidir. Kefil istenmesi durumda ise tüm bu belgelerin kefiliniz tarafından da sağlanması gereklidir.

En Yakın HSBC Şubesini Öğrenmek için TIKLAYINIZ!

2. İnternet Üzerinden Başvuru

HSBC Taşıt Kredisi’ne hemen başvurmak için internet kanalını da kullanabilirsiniz. Sizden istenecek gerekli bilgileri girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisi İnternet Başvurusu için TIKLAYINIZ!

3. Telefon ile Başvuru

HSBC Telefon Bankacılığı ile işlemlerinizi haftanın her günü ve saati, Türkiye’nin her yerinden yapabildiğiniz gibi Taşıt Kredisi’ne de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0850 211 0 111 numaralı telefonu aramak. HSBC Telefon Bankacılığı’ndan işlem yapmak için bir şifre almanız gerekmektedir ve bu şifreyi size en yakın HSBC Şubesi’nden, HSBC Telefon Bankacılığı’ndan veya HSBC ATM’lerinden alabilirsiniz.

4. İnternet Bankacılığı ile Başvuru

HSBC İnternet Bankacılığı, Taşıt Kredisi’ne başvurabilmenin bir diğer yoludur. HSBC Telefon Bankacılığı’nda olduğu gibi HSBC İnternet Bankacılığı’ndan da tüm işlerinizi her gün her saat, nerede olduğunuz farketmeksizin halledebilirsiniz. Sıra bekleme derdiniz olmadan işlerinizi hemen halledebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. HSBC İnternet Bankacılığı’nın faydaları bunlarla sınırlı değildir, detaylı bilgi ve kullanımı için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ!

 

Eğer kredi başvurusunda bulunduysanız ve başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız siteden kontrol edebilirsiniz.

HSBC Taşıt Kredisi Başvuru Sorgulama için TIKLAYINIZ!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.