Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Advance

Avantajlı alışveriş yapmayı sevenlerin kartı olan HSBC Bank Advance kart sadece sıradan bir kredi kartı değildir. HSBC Bank Advance dünyasına giriş yapan her kullanıcıya HSBC Bank Advance kredi kartlarına özel, yurt içerisinde yapılan her tek çekimlik harcamaları için ücretsiz 6 taksit imkanı ve internet üzerinden yapılan tüm harcamalarda da %10 indirim avantajı sunmaktadır. HSBC Advance kart çeşitleri; Advance classic/ standart, Advance Gold, Advance Platinum olarak 3 seçenek ile kullanıma sunulmaktadır ve her bir kart seçeneği birbirinden farklı kampanya paketleri ve avantajları içermektedir.

HSBC Bank Advance Avantajları

  • HSBC Bankasında bulunan vadesiz hesabınızdan birinden otomatik fatura talimatı olmak üzere en az 3 faturanın ödemelerinin düzenli yapılması ve otomatik ödeme talimatının verilmiş olması ve aylık toplam en az 500 TL’lik alt sınırın ödenmiş olması gerekmektedir. Belirlenen alt sınırdaki tutarın ödenmesi halinde, ödendiği son aydan sonraki ay itibari ile tüm HSBC Bank Advance avantajları müşterinin kullanımına açılacaktır.
  • Yararlanılabilen tüm HSBC Bank Advance kampanyaları sadece HSBC Bank Advance kredi kartı ile yapılan harcamalarda söz konusudur.
  • İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde Advance üye işyerlerinden yapılan harcamalarda tek çekim ile ödeme yapılmış ise %10 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup, her bir harcama için indirim tutarı yapılan ay için 10 TL ile sınırlıdır.
  • Yaptığınız harcamalarda yurt içerisinde yapılan 10.000 TL’ye kadar olan tek çekimlik alışverişlerde 6 taksit avantajı sunulmaktadır. Bu kampanya yalnızca kanunen taksitlendirilemeyen yemek, gıda, akar yakıt, telekominikasyon harcamalarında geçerli değildir. Taksitlendirilmek istenen her işlem için kullanıcının ayrı bir talep iletmesi gerekmektedir.
  • HSBC Bank Advance kredi kartı sahipleri, kartlarını son 3 ay içerisinde en az bir defa kullandılar ise ve ya kartlarına tanınan 3 aylık sürecin son 2 ayında sahip oldular ise, Lounge girişlerinde kart kullanıcıları 40 TL’lik indirimli girişten, misafirleri ise 70 TL’lik indirimli giriş imkanından faydalanabilirler.
  • HSBC Bankası, HSBC Bank Advance kartınızın ile, kullanıcı yararlanılan kampanya şartlarının hepsinde dilediği zaman değişiklik yapma ve ya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Yalnızca kart kullanıcısının belirlediği kampanya paketlerinin karta tanımlanması ile, yıllık aidat bedelinde yalnızca belirlenen kampanya paketinden sorumlu tutulursunuz.

HSBC Bank Advantage Classic/Standart

HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı ile, yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard/Visa amblemli mağazalarda ve yurt içindeki üye iş yerlerinden ister tek ödemeli, ister taksitli alışveriş imkanına sahip olunmaktadır.

HSBC Bank Advantage Gold

Bu kart ile yurtdışında da tıpkı yurt içerisindeymiş gibi alışveriş yapabilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. HSBC Bank Advantage Gold Kredi Kartı ile, mevcut HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmakla birlikte, farklı avantaj paketlerinden de faydalanabilirsiniz. Advance tatil puan ve nakit para puan fırsatlarından yararlanabilir, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Yolcu Terminali’nde bulunan, HSBC Club Lounge’tan indirimli ücret olan 70 TL karşılığında hizmet alabilirsiniz. Aynı aileden olma şartına gerek kalmadan dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme limitini kendiniz belirleyebilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinizde iken meydana gelme olasılığı bulunan gelebilecek sağlık sorunları veya kaza gibi durumlarda, acil yardım, danışma ve ya organizasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

HSBC Bank Advantage Platinum

HSBC Bank Advantage Platinum Kredi Kartı, advantage gold ve advantage platinum kartların sahip olduğu tüm özelliklerin yanı sıra;

  • Özel Müşteri Hizmetleri Hizmetinden yararlanabilmektedirler, özel Telefon Bankacılığı hizmetine 0850 211 0 112 numaralı hattan ulaşabilirler.
  • HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı’nız ile almış olduğunuz biletle çıkacağınız yurtiçi ya da yurtdışı seyahatlerinizde, seyahatinizin ilk doksan günü içinde meydana gelme olasılığı bulunan kaza, ölüm ya da sürekli sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000 Ferdi Kaza Sigortası ve kaza sonrası yatarak tedavi ihtiyacı halinde USD 10,000 tedavi masrafları teminatı hizmetinden yararlanarak, ferdi kaza sigortası kampanyasına dahil olursunuz.
  • Bagaj kaybınız veya gecikmesi durumunda hava yolu ile yapılan yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde size sunulan USD 500 bagaj kaybı, USD 100 bagaj gecikmesi sigortası hizmetini kartınıza tanımlanır.
  • Advantega Platinum Kredi Kartı kullanıcılarına sunulan en önemli avantajlardan biri de Platinum MasterCard Collection’dır. Bu program, Platinum Kart kullanıcılarına yurtiçi ve yurtdışındaki prestijli otellerde, mağazalarda, restoranlarda, otomobil kiralama firmalarında, sağlık ve fitness merkezlerinde özel kampanyalar ve gezi programlarında indirim gibi birçok fırsat sunmaktadır.

HSBC Bank Advantage Yurtdışı Asistanlık Bilgileri için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Advantage Gold için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Advantage Platinum için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Advantage Classic için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.