Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Advantage

3 Mart 1865’te Hong Kong’da kurulan HSBC, kurulduğu günden bu yana yalnızca büyümeye odaklı çalışma politikaları geliştirmiştir. Müşterilerini çeşitli fırsatlarla buluşturarak kaliteli hizmet odaklı bir finans büyümesi yaşamışlardır. Hem kendi kurumları için hem de bankacılık sektörünün gelişmesi, ekonomiye katkı sağlanması için, insanların hayallerine ulaşmalarına ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için çaba sarfetmişlerdir.

Merkezi Londra’da bulunsa dahi Türkiye’nin bankacılık sektöründe de adı çok önemle anılan ve müşterilerini güvende hissettiren bir bankadır. Geniş ürün yelpazesi toplumun her kesimini bünyesinde barındırmasını sağlıyor. HSBC Bank A.Ş., Bireysel bankacılık, Kurumsal bankacılık, Yatırım bankacılığı, Hazine&Sermaye Piyasaları ve Özel Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

HSBC Hangi Bankacılık Hizmetlerini Vermektedir?

Bankacılık hizmetleri tanımında bulunan birçok işi HSBC bank içinde kolayla elde edebilirsiniz. Bireysel bankacılık, Kurumsal bankacılık, Yatırım bankacılığı, Hazine&Sermaye Piyasaları ve Özel Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Bu geniş finansal hizmetlerin içinde çeşitli bankacılık kanalları kullanacak müşterinin adımlarını kolaylaştırıcı politika izler. İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111, HSBC Şirket Telefon Bankacılığı 0850 211 0 424 ve HSBC ATM Bankacılığı yollarıyla hangi durumda olursanız olun HSBC’de işlerinizi halletmeniz çok kolay.

Bireysel Bankacılık Hizmetleri

HSBC çok çeşitli ürünler içinde önem verdiği bireysel bankacılık işlemleri içinde müşterinin yaşamında ihtiyacı olan çoğu noktayı iyileştirmeye odaklanmıştır. Kredi Kartları, Banka Kartı, Bireysel Krediler, Mevduat Ürünleri, Ödeme&Tahsilatlar, HSBC Advance, HSBC Premier, Finansal Planlama, Sigorta Ürünleri ve Birikim Yönetimi Ürünleri sağlayarak finansal sisteme ve müşterilerine ihtiyaçlara cevap niteliğinde kaliteli hizmet sağlamıştır.

Kurumsal Bankacılık Hizmetleri

HSBC Bank çatısı altında kurumsal bankacılık hizmetleri alanında başta Krediler olmak üzere;  Yapılandırılmış Finansman, Sendikasyonlar,  Saklama Hizmetleri, Nakit Yönetimi, Bono, Kurumsal Finansman Hizmetleri, , Risk Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Proje ve İhracat Finansmanı, Üye İşyeri Hizmetleri ve Ticari Kartlar, Sigorta Ürünleri Mevduat ve Yatırım Ürünleri gibi hizmetler vererek bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumlara da kaliteli hizmetle sunmak istemiştir.

Yatırım Bankacılığı Hizmetleri

 HSBC Bank, çeşitlilik yaratan yapısıyla yatırım yapmak isteyen müşterilerine de yatırım bankacılığı hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda çatısı altında Dış Ticaret Finansmanı, Krediler, Yapılandırılmış Finansman, Sendikasyonlar, Bono, Proje ve İhracat Finansmanı, Saklama Hizmetleri, Nakit Yönetimi, Küresel Finansman Hizmetleri, Mevduat ve Yatırım Ürünleri, Risk Yönetimi, Üye İş yeri Hizmetleri verir.

Hazine ve Sermaye Piyasaları Hizmetleri

HSBC Bank yalnızca bireysel hizmetler vermez. Ürün yelpazesinde bulunan çeşitlilikten biri de Hazine ve Sermaye Piyasaları Hizmetleridir. Bu alanda HSBC Bank çatısı altında Hazine Bonosu ve Tahviller, Eurobond, Vadeli İşlemler ve Opsiyon Borsası, Spot ve Vadeli Döviz İşlemleri, Futures ve Opsiyon Kontratları, Türev Ürünler, Tüm Sabit Getirili Menkul Değerler, Diğer Türev Ürünleri, Altın İşlemleri, Para Piyasaları Ürünleri, Hisse Senedi İşlemleri, HSBC Yatırım Ürünleri.

Özel Bankacılık Hizmetleri

Yukarıda sayılanların yanı sıra HSBC Bank müşterilerineBanka Kartı, Bireysel Krediler, Mevduat Ürünleri, Finansal Planlama, Birikim Yönetimi Ürünleri ve HSBC Private Bank.

HSBC Bank Advantage Kartları

HSBC Bank Advantage kart kapsamında bize birkaç kart seçeneği sunuluyor. HSBC bank Advantage kartları arasında classic, gold, platinum kart bulunmaktadır.

HSBC Classic/Standart Kart Avantajları Nelerdir?

HSBC bankın anlaşmaları olduğu ulusal kapsamda bulunan birçok üye kuruluşlarda ödeme ve alışverişlerde çeşitli kolaylıklar sağlar. Aynı zamanda  yurt içi ve yurt dışında milyonlarca MasterCard / Visa amblemli mağazada geçerlidir. Nakit Avans kullanımları için yurt içinde HSBC Bank Şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışındaki  banka ATM’lerini kullanabilirsiniz. Advantage Nakit Puan ve Advantage Tatil Puan programlarından yararlanırsınız.

HSBC Gold Kartın Avantajları Nelerdir?

Tıpkı classic kartta olduğu gibi birçok özellik ile kart sahiplerinin yararına faydalanımlar mevcuttur. Yurt içindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM’leri ve diğer tüm bankaların ATM’lerinden Nakit Avans çekebilirsiniz. HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığıile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz. Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanırsınız.

HSBC Platinum Kart Avantajları Nelerdir?

HSBS Platinum kart, diğer HSBC ADVANTADE kartlarının yani; HSBC Classic ve HSBC Gold Kart’ın özelliklerine sahiptir fakat diğerlerine göre bazı farklılıklar da içerir. HSBC Bankası müşterilerinin birçok alanda konforlu bir yaşam sürmesi için çalışırken yalnızca talep gelen konularda değil öngördüğü konularda da hizmet sağlamaya çalışmaktadır. Yurt dışı sehayatlerine çıkan müşterilerine Platinum Kart sahibi olması halinde seyahat esnasında meydana gelecek sağlık sorunlarına, acil ihtiyaçlara karşı hizmet sunar. Yalnızca Platinum kart  sahiplerine verilen Ferdi Kaza Sigortası sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında bir kaza sonucu oluşan tedavi masraflarınız teminat altındadır. Seyahatlar sırasında yaşayacağınız bagaj kaydı ya da gecikme durumlarına karşı sigorta yapılır. Ayrıca Platinum Kart sahipleri, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan ve HSBC müşterilerinin kullanımına açık olan HSBC Club Lounge’dan yararlanabilirler.

HSBC Bank Advantage Hakkında Detaylar İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.