Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Banka Kartı

Küreselleşen Dünya ile sürekli daha ileri teknolojik ve daha gelişmiş bir günlük hayat yaşanmaya başlanmıştır. Bu düzen içerisinde yer alan insanlar gündelik yaşamlarından, iş yaşantılarına aile ve özel hayatlarına kadar daha sosyal olmakla beraber daha avantajlı, daha güvenli, daha hızlı bir hizmet sektörünü tercih etmeye başlamışlardır. Bu talepler bankacılık sektörünün şekillenmesindeki en büyük sebeplerden biridir. HSBC Bank her yaş grubundan ve meslek grubundaki kullanıcılarını memnun etmek ve daha fazla kullanıcıyı kaliteli hizmetleri ile tanıştırmak için birçok kart geliştirmiştir ve hala daha geliştirmektedir. HSBC Bank ticari, HSBC Bank campus, HSBC Bank Hızz, HSBC Bank Advantage, HSBC Bank Concept bu kartlardan bazılarıdır. Bu kartlar ile yaptığınız harcamaları daha avantajlı hale getirmenin yanı sıra, daha kaliteli bir bankacılık anlayışı içinde vadesiz veya vadeli hesaplarınız için HSBC Bank Banka Kartı uygulaması bulunmaktadır. Bu kart ile vadesiz hesabınızda para giriş çıkışlarınızı kontrol edebilir, faizsiz birikim yapabilirsiniz. Dilerseniz de hesabınızı vadeli hesaba çevirim birikim yaparken bankanın faiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. İsterseniz de alışverişlerinizde de yanınızda nakit para bulundurmanıza gerek kalmadan bu kart ile hesabınızdaki parayı kullanabilirsiniz. HSBC Bank bu işlemleri yüksek güvenlik protokolü içerisinde yapmanıza olanak sağlayarak sizi mağdur etmemektedir.

HSBC Bank Banka Kartın Özellikleri

  • HSBC Bank banka kartı ile, HSBC ATM’lerinden, yurtiçi ve yurtdışındaki diğer bankaların ATM’lerinden de 7 gün 24 saat işlem yapabilir, hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Visa Electron ve ya Maestro amblemi bulunan iş yerlerinden pos makineleri ile vadesiz hesabınızdaki kullanıma uygun olan bakiyeyi kullanabilmenizi sağlar.
  • Yurtdışında da yapacağınız para çekme işlemlerinde, bulunduğunuz ülkenin para birimi şeklinde yaptığınız harcamalarda ve ya para transferlerindeki döviz tutarlarında, vadesiz hesabınızdan aynı miktardaki TL karşılığını düşmektedir.
  • Verified by VISA ve ya MasterCard SecureCode uygulamalarına sahip tüm sanal işyerlerinden, internet sitelerinden veya yurtiçi ve yurtdışındaki alışverişlerinizde güvenle alışveriş yapmanızı sağlar.
  • HSBC Bankasında bulunan diğer vadesiz veya vadeli hesaplarınızı da kullanmakta olduğunuz ve ya kullanacağınız HSBC Banka Kartınızla eşleştirip tüm hesaplarınızı tek bir kart ile kullanabilirsiniz. On sekiz adet hesaba kadar hesaplarınızı tek bir kartta bulundurabilirsiniz. Yurtiçinde veya yurtdışındaki tüm HSBC Bank ATM’lerinden tüm hesaplarınızı kontrol edebilir ya da kullanabilirsiniz ve diğer banka ATM’lerinden yapacağınız para işlemleri içinde yalnızda ana hesabınız olan TL hesabınızdaki bakiye ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • HSBC Bank banka kartınıza yıllık aidat kart ücreti ödemezsiniz.
  • Hesabınız ve HSBC Bank banka kartınız ile ilgili her türlü sorun ve işlemde HSBC Bank şube ve ATM’lerinden ücretsiz yararlanabileceğiniz gibi dilersenizde 0850 211 01 11 numaralı telefonu tuşlayarak HSBC Bank Telefon Bankacılığı üzerinden ve ya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı aracılığı ile hesabınızla ilgili tüm işlemleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.
  • HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı uygulamasını akıllı telefonunuza, IOS işlem sistemlerine, tabletinize indirebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz şifre ile güvenli olarak işlem yapabilirsiniz. Herhangi bir risk durumunda sistemde kayıtlı olan e-posta adresine banka üzerinden mail atılarak, bu durum için bilgilendirilirsiniz.
  • Akıllı telefonunuza indirdiğiniz HSBC Bank Bireysel İnternet Bankaclığı ile hesabınızı her nerede olursanız 7 gün 24 saat sıra bekleme derdi olmadan kontrol edebilirsiniz. HSBC Bank İnternet Bankacılığının karekod uygulaması ile de kartınız yanınızda yokken bile hesabınızdan nakit para çekebilir ve ya alışverişlerinizde kullanıma uygun olan hesaplarınızdaki vadesiz ana hesaptaki limiti kullanabilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı: 0850 211 01 11

HSBC Bank Resmi İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Bank Kartı Hakkında Daha Fazla Bilgi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.