Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Concept

Bankacılık sektöründe faklı tarzları ve farklı yaş kesimindeki insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmaları ile öne çıkan HSBC Bankası; HSBC Bank Concept ve HSBC Bank Concept Üniversiteli ile yine adından söz ettirmektedir. Avantajların Bankası olan HSBC Bankası; HSBC Bank Concept ile sizi bol puanlı ve keyifli bir alışveriş imkanı sağlarken, Concept Üniversiteli Kartı ile de genç kesimlerdeki kullanıcılarına sıradışı avantajları bir kredi kartı kullanımı sunmaktadır. HSBC Bank Concept kartlarının kampanyalarını; müşterilerini merkez alarak ve onların taleplerine göre ödeme kampanyalarını belirlemiştir. Yıllık kart aidatını da ödemeden çıkartan HSBC Concept kart kullanıcısını gereksiz masraflara sokmaktan kaçınmaktadır. Bu sebeple ‘içi dışı bir olan kart’ olarak bilinmektedir. Kartınızı yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard/ Visa amblemli mağazalarda kullanabilirsiniz. Yurtiçinde anlaşmalı sektörlerdeki yüz bine yakın HSBC Advantage üye kuruluşunda alışverişlerinizin ödemelerini ister tek seferde ister taksitlendirerek yapabilir, nakit parapuan ve tatil puanı kazanabilir  ve ya kazandığınız puanları kullanabilirsiniz. Ayrıca bu para puanlar için ekstra bir ücret de ödemeniz  gerekmemektedir. HSBC Bank Concept Kartın ek kartı olarak da ya da bireysel olarak da çıkarttırabileceğiniz bir HSBC Bank Concept Üniversiteli kartı avantajı da bulunmaktadır.

HSBC Bank Concept Kart

Kredi kartı piyasasındaki genel özelliklerden biri olan harcadıkça kazanılan para puanlar; bu kartta daha avantajlı bir şekilde kullanıcısına sunulmaktadır. Kartınızın taksitlendirme seçeneklerinden faydalanabileceğiniz gibi Advantage Nakitpuan kazanabilir ve bu kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Dönem içerisinde kendi harcamalarınıza göre seçmiş olduğunuz kampanya ile sizin için özel olarak geliştirilen ücreti ödersiniz. HSBC Bank Concept kart ile yıl boyunca tercih ettiğiniz kampanyaların avantajlarının ve hizmetlerinin toplam bedelini kartınızın ekstrenizden ve ya HSBC bankalarımızda ve ya müşteri hizmetlerinden takip edebilirsiniz. Takip ederek de yalnızca belirlediğiniz ücreti ödersiniz. Yurt içerisinde acil nakde ihtiyacınız olduğunda, nakit avans işleriniz için HSBC bank şubelerini ve ATM’lerini kullanabilirsiniz. Yurtdışında nakit avans işlemleriniz için HSBC bank şube ve ATM’lerinin yanı sıra bulunduğunuz yerdeki diğer banka şubelerini ve ATM’lerini kullanabilirsiniz. Ayrıca vadesiz hesabınızın olması durumunda, HSBC Bankın internet bankacılığı ve ya müşteri hizmetlerini kullanarak kredi kartınızdan hesabınıza nakit avansınızı, kartınız yanınızda olmasa bile yapabilirsiniz. Advantage nakit puan ve Advantage tatil puan kampanyalarından da ücretsiz yararlanmış olabileceğiniz, HSBC Bank Concept kartınız ile HSBC Concept Üniversiteli kartını ek olarak çıkartabilirsiniz.

HSBC Bank Concept Üniversiteli

HSBC Concept Üniversiteli; ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında eğitim görmekte olan  18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine avantajlı alışveriş imkanı sunan özel bir kredi kartıdır. Açıköğretim fakültelerinde eğitim görmekte olan üniversiteliler bu karttan yararlanamamaktadırlar. HSBC Concept kart ile aynı özelliklere sahip olan bu kart ile yıl boyunca kartına aidat ödemeden, belirlenen hizmetlerden yalnızca kullanıcının talebi doğrultusunda ücretlendirme yapan bu kart; üniversitelilere bol nakitpuan imkanı ile daha az masraflı olması ile avantaj sağlamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında da anlaşmalı firmalar ve üye iş yerlerinde HSBC Concept Üniversiteli kartı kullanabileceğiniz gibi, hiçbir ücret ödemeden kazandığınız nakitpaunları ile ihtiyaçlarınızın karşılanması için kullanıcısını düşünen genç karttır.(kumar / bahis işlemlerinde kullanılamamaktadır). E-posta yolu ile de ekstrenizi alabilirsiniz. HSBC Concept Üniversiteli Kredi Kartına bağlı ek kart imkanı bulunmamaktadır. Kartınızı teslim aldıktan sonra HSBC Bank telefon bankacılığı ve ya bireysel internet bankacılığı ile kart işlemlerinizi, ödeme takiplerinizi, kazandığınız nakitpuan ve tatilpuanlarınızı şubelere gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı : 0850 211 0 111

HSBC Bank Concept Kart için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Concept Üniversiteli Kart için TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Concept’e Özel Ücret Bilgileri için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.