Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Hızz

Yeniliklerin bankası HSBC Bank yaptığı yenilikler ile bir ilke daha imza atmaktadır. Alışverişlerinizde daha hızlı ödeme imkanı ile müşterilerine daha fazla zaman kazandırmayı amaçlayan ve bu amaç doğrultusunda da HSBC Bank Hızz‘ı geliştirmiştir. Geliştirilen bu kart ile gerek çantanızı gerekse bir kart dahi taşımaya bile gerek kalmadan ödeme yapmanıza imkan sağlamaktadır. Kısa sürede çok işler başarmayı hedefleyerek hızlı ve güvenli alışveriş yapmaya çalışan kişilerden ilham alan bu kart anahtarlık, sticker veya kart formunda kişinin ihtiyacına göre belirlenerek ödeme formaliteleri olmadan ödeme yapmanızı kendinizi ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlamaktadır. Standart kredi katı formatının dışında alışverişinize hem pratiklik hem de eğlence katmak için anahtarlık ve sticker şeklinde kartları da kullanımınıza sunulmaktadır. İsterseniz aynı kartın tüm formlarına da sahip olabilirsiniz. Bu kart ile artık  daha avantajlı ve daha hızlı alışveriş yapabileceksiniz. Ödeme konusunda bir ilk olan Advantage Hızz; 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızda imza veya şifre formalitelerinden kullanıcısını muaf hale getirip en hızlı alışveriş keyfinin yaşatmaktadır. En hızlı ve güvenli alışveriş için tek yapmanız gereken işlem HSBC Bank Hızz kartınızı okuyucuya göstermektir. Bu işlemden sonra ödemeniz anında yapılmış olacaktır. Advantage Hızz Standard/Gold/Platinum Kredi Kartlarının ve HSBC Advantage Standard/Gold/Platinum Kredi Kartlarının tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca kartınız ile  MasterCard® Pay PassTM okuyucusu bulunan tüm noktalarda temassız işlem yapabilirsiniz. Telefonunuza ve ya tabletinize yapıştırdığınız sticker’ ınız ve ya anahtarlığınız ile de aynı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Eğer dilerseniz HSBC Bank Hızz kartınıza ek olarak ve ya bağımsız olarak HSBC Bank Hızz Üniversiteli kartını da çıkarttırabilirsiniz.

HSBC Bank Hızz Üniversiteli

HSBC Bank Hızz Üniversiteli kartı 18 ile 25 yaş arasında olan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve ya doktora eğitiminde olan öğrencilere özgü olan kredi kartıdır. Bu karttan maalesef ki açıköğretim fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler yararlanamamaktadır. HSBC Bank Hızz ve HSBC Bank Campus kart ile aynı özelliklere sahip olan, HSBC Bank Hızz Üniversiteli kartınız için de hem kredi kartı hemde anahtarlık ve ya sticker formatından yararlanabilirsiniz. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerde şifre ve ya imzaya gerek kalmadan, kartınızı, anahtarlığınızı veya stickerınızı pos cihazının okuyucusuna okutarak ödemenizi anında hızlı ve güvenli bir yol ile yapmış olursunuz. Yapacağınız yüksek meblağlı harcamalar için ise kart kullanıcısının tanımladığı kredi kartı formuna onay vermesi gerekmektedir. Yıl içerisinde kullanımı belirlenen aidat ve hizmet bedelleri dışında hiçbir ödeme talep etmeyen bu kart ile gereksiz banka ödemeleri derdinden de kurtulmuş olursunuz. Eğer vadesiz hesabınız bulunuyor ise kredi kartınız ile eşleştirip tek bir format (kart, anahtarlık, sticker) üzerinden tüm işlemlerinizi yapabilir, hatta nakde ihtiyacınız olduğunda acil nakit avansınızı vadesiz hesabınıza da aktarabilirsiniz.

Kartınızı hesabızının ve harcamalarınızın güvenliği açısından kimseye vermemeniz önerilmektedir. Anahtarlığınızı ve stickerınızı manyetik aladan uzak tutmanız, sıvı ile temasından ve ya darbe gibi şiddetli dış etmenlerden korumanız gerekmektedir. Kartınızın kaybolması halinde 0850 211 01 11 numaralı telefondan HSBC Bank telefon bankacılığını arayarak bilgi alabilir, kartınızı kullanıma kapattırabilirsiniz. Dilersenizde yapmak istediğiniz işlemlerde ve ya şifre kullanmadan yapmak istediğiniz 50 TL ve yukarısı işlemlerde HSBC Bank internet bancalığını akıllı telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı: 0850 211 01 11

HSBC Bank Hızz Kartı için TIKLAYINIZ!
HSBC Bank Hızz Üniversiteli Kartı için TIKLAYINIZ!
HSBC Bank Resmi İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.