Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Kredi Hesaplama

İnternet hizmetlerinin çok aktif bir şekilde işlendiği sektörlerden bir tanesi bankacılık sektörüdür. Kredi kartı başvuruları, kredi başvuruları, kredi hesaplama işlemleri gibi birçok işlemi artık internet sayesinde yapabiliyoruz. Bu yazımızı ise HSBC Bank kredi hesaplama işleminin nasıl yapıldığını ve HSBC Bank’dan kredi almak isteyen bireylerin merak ettiği kredi faizleri, vadeleri gibi konulara cevap olabilmesi amacıyla yazacağız.

HSBC Bank Kredileri Nelerdir?

HSBC Bank birçok alanda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu finansman desteğini sağlamaktadır. HSBC Bank’ın en çok revaçta olan kredileri ise ihtiyaç kredisi, ipotekli konut kredisi, mortgage kredisi ve taşıt kredisidir. Bu kredilerde HSBC Bank müşterilerine uygun ödeme imkanları sağlamakta ve esnek vade imkanlarını da bulundurmaktadır.

HSBC Bank Kredi Faizleri Ne Kadardır?

HSBC Bank kredi faizleri her bankada olduğu gibi kredinin türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz kredi türleri için HSBC Bank’ın kredi faizleri şu şekildedir;

Mortgage kredisi için;

HSBC Bank mortgage kredisi için % 1.25 değerinde faiz işlemi uygulamaktadır. Ekspertiz ücreti de alacağınız konuta göre değişiklik göstermektedir.

Taşıt kredisi için;

HSBC Bank taşıt kredisi için % 1.40 değerinde faiz işlemi uygulamaktadır lakin alınacak araç HSBC Bank bünyesinde kaskoya tâbi tutulması durumunda % 0.05’den daha düşük bir miktara faiz işlemi görebilmektedir.

İpotekli konut kredisi için;

HSBC Bank ipotekli konut kredisi için % 1.45 değerinde faiz işlemi uygulamakla birlikte ekspertiz değeri için konutun tipine göre farklı ücretlendirme alabilmektedir.

İhtiyaç kredisi için;

HSBC Bank’ın en fazla faiz işlemi uyguladığı kredi türüdür ve bu kredi için faiz oranı % 1.82 olarak belirlenmiştir.

HSBC Bank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

İnternet hizmetleri sayesinde artık HSBC Bank kredi hesaplama işleminizi kolay bir şekilde herhangi bir şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi HSBC Bank resmi internet sayfası olmakla birlikte aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmaktadır.

hsbc

Ve bu sayfada HSBC Bank kredi hesaplama için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. HSBC Bank kredi hesaplama yapmak istediğiniz kredi türünü yukarıda semboller içerisinde aldığımız alandan seçiniz.
  2. Kredi tutarını ilgili çubuğun üzerine basılı tutarak talep ettiğiniz kredi miktarını giriniz.
  3. Vade süresini ilgili çubuğun üzerine basılı tutarak talep ettiğiniz vade süresini giriniz.

Bu işlemlerin ardından sayfanın alt kısmında kredinizin tutarı, toplamda ödeyeceğiniz faiz miktarı ve kredi için ödeyeceğiniz tahsis ücreti bilgilerine ulaşmış olursunuz. Ve krediye başvurmak için “Hemen Başvur” seçeneğinden başvurabilirsiniz.

HSBC Bank Kredi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.