Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bank’ın Sunduğu Kredi Kartları

Günümüzde nakit sıkıntılarını karşılayabilmek için birçok kişinin tercihi, HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. Siz de HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunarak HSBC Advance, Concept ve Advantage kredi kartlarına sahip olup bir sürü avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bu yazıda HSBC Bank’ın sunduğu kredi kartları ve HSBC Bank kredi kartı başvurusu ile ilgili tüm gereken bilgilere sahip olacaksınız.

Advance Kredi Kartı

 • HSBC Advance kredi kartını kullanarak siz de HSBC Advance dünyasına giriş yapıp, pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Sadece Advance kredi kartına özel olarak tüm yurt içi ve tek çekim alışverişlerinizde, ücretsiz altı taksit avantajından ve internetten yaptığınız alışverişlerde de % 10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • HSBC Advance’in sunduğu tüm bu özelliklerden yararlanabilmeniz için, tek yapmanız gereken şey vadesiz hesabınızdan aylık toplam 500 TL ve üzerinde 1’i fatura olmak üzere üç adet otomatik ödeme talimatı vermenizdir.

Concept Kredi Kartı

 • HSBC Concept kredi kartı ile, yıllık kart aidatı ödemeyerek mevcut taksitlendirme ve Advantage nakit puan kazanımından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda belirli bir ücret ödeyerek taksit öteleme ve dönemlik Advantage nakit puan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 • HSBC Concept kredi kartı ile, bir yıl boyunca yararlanmak istediğiniz kampanya ve hizmetlere ödediğiniz toplam ücreti, istediğiniz zaman ekstrenizden kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Bu ücret toplamına bakarak HSBC Concept kartın size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.
 • HSBC Concept ülkede ve yurt dışında milyonlarca MasterCard ve Visa kullanımlı alışveriş merkezlerinde geçerlidir. Aynı zamanda ülkede çeşitli sektörlerde 100.000’ne yakın HSBC Advantage üye kuruluşlarında ve ticari işlemlerde, ödemelerini isterseniz tek seferde ister taksitlendirerek yapabilirsiniz.

Advantage Kredi Kartları

Advantage kredi kartı kendiliğinde Advantage Classic, Advantage Gold ve Advantaje Platinum olmak üzere üç kısma bölünüyor.

Advantage Classic Standart

 • Advantage Classic ile ülkede HSBC Bank şubelerinden ve ATM’lerinden, aynı zamanda tüm bankaların ATM’lerinden nakit avans çekebilirsiniz. Bununla beraber istediğiniz ticari işlemleri kolaylıkla yaparak Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanabilirsiniz.
 • HSBC Bank’ın telefon bankacılığı ve bireysel internet bankacılığı ile istediğiniz zaman nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.
 • Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda, aynı zamanda kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda, Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı hizmetinden yararlanarak ücretsiz olarak acil kart yenileme ve nakit avans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde bulunan HSBC Club Lounge’tan, 70 TL karşılığında yararlanabilirsiniz.
 • Dilerseniz yakınlarınız için istediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, aynı zamanda bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekebilme işlemini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Advantage Gold

 • Advantage Gold kredi kartı, Advantage Classic kredi kartının sunduğu tüm özellikleri taşıyor.
 • Bununla beraber yurt dışı seyahatleri yaptığınız zaman olası sağlık sorunlarınız veya kaza gibi durumlar için, acil yardım danışma ve organizasyon hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Advantage Platinum

 • Advantage Platinum kredi kartı, Advantage Classic ve Advantage Gold kredi kartlarının sundukları tüm özelliklere sahiptir.
 • HSBC Bank, Platinum müşterilerine özel 0850 211 0 112 telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmalarını sağlamaktadır.
 • Advantage Platinum kredi kartıyla yurt dışı seyahatlerinize bilet aldığınız zaman, seyahat yaptığınız ilk 90 günü içerisinde beklenmedik bir kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlanma durumlarına karşı 50.000 dolar ferdi kaza sigortası ve kaza sonrası yatarak tedaviye ihtiyaç duyulduğu takdirde 10.000 dolar tedavi masrafları teminatı hizmetinden yararlanmış olursunuz.
 • Platinum kredi kartının sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biri de, Platinum kart hamillerine yönelik Platinum Master Card Collection’dır. Bu program ile Platinum Kart hamillerine ülkede ve yurt dışındaki seçkin otellerde, mağazalarda, restoranlarda, otomobil kiralama firmalarında, sağlık ve fitness merkezlerinde özel indirimler, ayrıcalıklar ve gezi programları gibi birçok avantajlardan yararlanmış olursunuz.
 • Hava yolu ile yapılan yurt içi ve yurt dışı seyahatler zamanı, 500 dolar bagaj kaybı ve 100 dolar bagaj gecikmesi sigortalarından faydalanabilirsiniz.

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunabilmek için, size en yakın olan HSBC Bank şubesine gitmeniz yeterlidir. Eğer internet üzerinden hemen HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak, resimde gördüğünüz üzere kredi kartınızı seçip devam butonuna basınız. Açılacak olan sayfada gerekli alanları doldurarak tekrar devam butonuna basınız. Böylece siz de HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunarak, HSBC Bank’ın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

1hsbc1

hsbc2

2hsbc3

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu

HSBC Bank kredi kartı başvurusu sonucu işlemini kullanarak, başvurunuzun cevabını öğrenmiş olursunuz. Eğer siz de HSBC Bank kredi kartı başvurusunda bulunduysanız fakat başvurunuzun cevabını henüz alamadıysanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, resimde gördüğünüz üzere özel bilgilerinizi yazarak devam butonuna basınız. Böylece siz de HSBC Bank kredi kartı başvurusu sonucunuzu öğrenmiş olursunuz.

hsbc4

HSBC Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

NOT: HSBC Bank kredi kartı başvurusuyla ilgili herhangi bir sorunuz için, 0850 211 0 111 HSBC Bank çağrı merkezini araya bilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.