Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Mortgage Kredisi

HSBC Bank Mortgage Kredisi Nedir?

HSBC Bank mortgage kredisinin avantajları ile siz de artık hayalinizdeki eve kolaylıkla sahip olabileceksiniz. HSBC Bank istediğiniz evi alıp üzerine kar ekledikten sonra, ödemenizi düşük taksit ve faiz oranı ile kira öder gibi yapmanızı sağlamaktadır. Almak istediğiniz evin fiyatının % 75 faizine kadarını sizlere kredi olarak sunmaktadır. HSBC Bank, istediğiniz takdirde ödemeyi 120 aya kadar vade seçeneği ile uzatarak erken ödeme, ara ödeme ve otomatik koşullarından yararlanmanızı sağlar. Aynı zamanda bütçenize uygun faiz oranı ve ödeme biçimini sağlayarak, kredinizi kefilsiz olarak sizlere sunmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası uygulaması ile sigorta işlemlerinizi anında yapabilir, sağlık beyanı, check up ve bu gibi başka sigortacılık işlemlerini yapmanıza gerek kalmaz. Kredi vadesi boyunca geçerli olacak şekilde, tek seferde ve düşük tutarda sigorta prim ödemesi işleminden yararlanabilirsiniz.

HSBC Bank ev kredisi kullanabilmek için, satın almak istediğiniz konuta ek olarak, şu anda oturduğunuz veya sahibi olduğunuz başka bir konutu da teminat olarak gösterebilirsiniz. Bu durumda kredi alabilmeniz 100 faiz oranına kadar çıkabilir. Hiç peşinat ödemeden düşündüğünüzden daha kolay hayalinizdeki eve sahip ola bilirsiniz.

HSBC Bank Mortgage Kredisi Başvurusu

HSBC Bank mortgage kredisi başvurusunda bulunabilmek için gereken belgeler ile birlikte, size en yakın olan HSBC Bank şubelerine gitmeniz yeterlidir. Eğer başvuruyu hemen yapmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, açılacak olan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek devam butonuna basınız. Daha sonra kredi türünü seçerek resimde gördüğünüz şekilde gereken boşlukları doldurunuz. Tüm bunları yaptıktan sonra başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvuru cevabınız en kısa zamanda cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

hsbc

HSBC Bank Mortgage Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Mortgage Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

  • Nüfus cüzdanı, TC kimlik numarası, pasaport ya da sürücü belgesi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge ya da başvuracak olan kişinin adına olan son 3 aya ait elektrik, doğalgaz, su, telefon faturası
  • Satın almak istediğiniz konuta dair kat mülkiyet veya kat irtifakı tapusu
  • Çalıştığınız yere göre gelir belgesi

HSBC Bank Mortgage Kredisi Hesaplama

HSBC Bank ev kredisi hesaplama işlemi ile, aylık ve yıllık taksitli ödemelerinizi önceden belirleyerek bütçenize uygun olan şekilde kredinizi seçebilirsiniz. Bununla beraber mortgage kredisi faiz oranları, toplam ödeme tutarları, komisyon, kredi kullandırım oranı ve dosya masrafı gibi bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. HSBC Bank konut kredisi hesaplama işlemini, size en yakın olan HSBC Bank şubesine giderek yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden hemen yapmak isterseniz, aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak resimde olduğu gibi kredi türünü seçip işleminizi yapabilirsiniz.

hsbc

HSBC Bank Mortgage Kredisi Hesaplama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Mortgage Kredisi Başvuru Sonucu

Eğer HSBC Bank ev kredisi başvurusunda bulunup başvurunuza henüz cevap alamadıysanız, hemen aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada ve kişisel bilgilerinizi yazıp ve daha sonra devam butonuna basarak başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

hsbc4

HSBC Bank Mortgage Kredisi Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

NOT: HSBC Bank’la ilgili herhangi bir sorunuz için, 0850 211 0 111 HSBC Bank çağrı merkezini araya bilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.