Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bank Taşıt Kredisi

Bankaların sunduğu taşıt kredisi ile birçok kişi arzu ettiği araca kolayca sahip olabiliyor. Vade aralığı ve faiz oranları her bankadan bankaya değişmektedir. Sizlere sunduğumuz bu yazıda HSBC Bank taşıt kredisi ve onun geniş avantajları hakkında gerekli bilgi sahibi olacaksınız.

HSBC Bank Taşıt Kredisi Nedir?

HSBC Bank taşıt kredisi ile hayal ettiğiniz otomobile ya da başka bir araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İster sıfır km olsun ister ikinci el, HSBC Bank arzu ettiğiniz aracı alıp üzerine faiz ekleyerek, makul bir fiyata ve düşük taksitlerle sizlere sunmaktadır. 48 aya kadar olan vade seçeneği ile isterseniz erken ödeme, ara ödeme veya otomatik ödeme fırsatından faydalanabilirsiniz.

  • Sıfır km olan taşıtlarda, taşıtın değerinin 50.000 TL’ye kadar olanı için 50.000 TL’de dahil olmak üzere % 70 faizini, 50.000 TL’nin üzeri içinse % 50 faizi kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz.
  • İkinci el olan taşıtlarda kasko bedelinin en fazla % 70 faizi kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz.

HSBC Bank taşıt kredisi almak istediğinizde kefile gerek duyulmadan sadece taşıt rehini talimatıyla değerlendirilme yapılır. HSBC Bank’ın sunduğu “Ferdi Kaza Sigortası” sayesinde sigorta işlemlerinizi sağlım beyanı ve check up gibi işlemlere gerek kalmadan kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda tüm kredi vadesi boyun için geçerli olacak bir şekilde, tek seferde ve düşük tutarla sigorta prim ödeme avantajından faydalanabilirsiniz.

HSBC Bank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bank araç kredisi başvurusunu gereken bazı evraklar ile birlikte, size en yakın olan HSBC Bank şubelerine giderek yapabilirsiniz. Eğer hemen başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada kişisel bilgileriniz giriniz ve devam butonuna basınız. Daha sonra kredi türünü seçerek resimde gördüğünüz gibi gereken alanları doldurunuz. Tüm bunları yaptıktan sonra başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. Eğer HSBC Bank’la ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 0850 211 0 111 HSBC çağrı merkezini aramanız yeterlidir.

hsbc

HSBC Bank Taşıt Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Taşıt Kredisi Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
  • Gelir kazancı olduğunuza dair kanıt
  • Son aya ait olan SGK bildirgesi
  • Satın alacağınız taşıtın platforma faturası

HSBC Bank Taşıt Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

HSBC Bank kredi hesaplama işlemi ile, aylık ve yıllık olacak olan taksitli ödemelerinizi önceden inceleyerek bütçenize uygun kredi seçebilirsiniz. Aynı zamanda taşıt kredisinin faiz oranları, toplam ödeme tutarı, komisyon, kredi kullandırım oranı, dosya masrafı gibi bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. HSBC Bank kredisi hesaplama işlemini, size en yakın olan HSBC Bank şubesine giderek yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden hemen yapmak istiyorsanız, aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp kredi türünü seçip işlemi yapa bilirsiniz.

hsbc

HSBC Bank Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Kredi Başvuru Sonucu

HSBC Bank’a kredi başvurusunda bulunduysanız ve hala cevap alamadıysanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp gereken alanları doldurup sonda devam butonuna basmanız yeterlidir.

hsbc

Başvurunuzu Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.