Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Banka Kredileri

HSBC Banka Kredileri Nedir?

Bireysel bankacılık sektöründe bireyler tarafından en çok tercih olunan kredilerden biride HSBC Banka kredileridir. HSBC Banka kredileri ihtiyaç kredisi, mortgage kredisi ve taşıt kredisi olmaktadır. Sizde her türlü nakit ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla HSBC Banka kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu günkü yazımızda sizlere adı geçen HSBC Banka kredileri ile ilgili gerekli bilgileri sunacağız. Yazımızın sonunda tüm HSBC banka kredilerine başvuru yapabileceksiniz.

HSBC Bank İhtiyaç Kredisi

HSBC Bank ihtiyaç kredisine sahip olarak eğitimden-sağlığa, tatilden-düğüne ve bu gibi başka her türlü nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılaya bilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile bütçenize göre düşük taksit ve faiz oranlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Kredi miktarınız 2500 TL’nin üzerinde ise, ferdi kaza sigortası yaptırmanız gerekecektir.

HSBC Bank Taşıt Kredisi

HSBC Bank taşıt kredisi ile istediğiniz sıfır km ve ikinci el aracı markasından aslı olmayarak kolayca satın alabilirsiniz. Sıfır km olan araçlarda ekspertiz değerinin 50000 TL’ye kadar olanı için 50000 TL’de dahil olmak üzere için 70%’ini, 50000 TL’nin üzerinde olanı için 50%’ini kredi olarak kulanabilirsiniz. İkinci el olan araçlarda ekspertiz değerinin 70%’ini kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 4 yıla kadar olan vade seçeneği il esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Kredi için kefilin olması gerekmez.

HSBC Bank Mortgage Kredisi

Arzu ettiğiniz evinize sahip olabilmeniz için HSBC Bankın sunduğu motgage kredisini kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin 75%ine kadar kredi sahibi olabilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar varan vade ile bütçenize göre erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme gibi avantajlardan yararlanarak yapa bilirsiniz. Kredi aldığınız zaman ferdi kaza sigortası yaptırmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra isterseniz kendi evinizi HSBC Banka teminat vererek 36 aya kadar vade ile kredi sahibi olabilirsiniz.

HSBC Banka Kredileri Başvurusu

HSBC banka kredilerine başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan HSBC bank şubesine giderek, veya aşağıda görmüş olduğunuz butonların üzerine tıklayarak internet üzerinden hemen yapabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada ilk aşama için TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak devam butonuna basınız. İkinci aşamada resimde gördüğünüz gibi gerekli tüm alanları doldurarak devam butonuna basınız. Böylece başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı 24 saat içerisinde sizlere bildirilecektir. Eğer 24 saat içerisinde başvurunuzun cevabını alamadıysanız, aşağıda bulunan butonun üzerine tıklayarak başvuru işleminizin sonucunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda HSBC Banka kredileri hakkında herhangi bir sorunuz için, 0850 211 0 111 HSBC Bank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

hsbc1hsbc2

HSBC Bank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bank Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Nüfuz cüzdanı, pasaport yada sürücülük belgesi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Mortgage kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

HSBC Banka Kredileri Hesaplama

Hesaplama işlemini yaparak önceden aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı kendiniz belirleye bilirsiniz. Böylece kredinizi bütçenize göre ayarlayıp gelecekte ödeme sıkıntısı yaşamazsınız. Hesaplama işlemini yapa bilmeniz için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada ilk resimde gördüğünüz gibi hesaplama yapmak istediğiniz kredi türünü seçiniz. Daha sonra ikinci resimde gördüğünüz gibi kredi tutarını ve vade aralığını seçerek hesaplama işleminizi yapa bilirsiniz.

hsbc3

hsbc4

HSBC Banka Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.