Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

HSBC Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Bankalar kredi kartı hizmeti ile müşterilerine büyük ayrıcalıklar sağlamaktadır. Kredi kartları ile hem aniden ihtiyacımız olan nakit parayı karşılayabiliyoruz hemde müşterisi olduğumuz bankanın bizlere sunduğu farklı avantajlardan faydalanabiliyoruz. Türkiye’de en yaygın olan ve bireyler tarafından en çok başvuru yapılan kredi kartlarından biri de HSBC Bankası kredi kartıdır. Bu yazımızın konusu HSBC Bankası kredi kartı ve HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili olacaktır.

HSBC Bankası Kredi Kartları

HSBC Bankası müşterilerine Advance, Advantage ve Concept kredi kartları ile hizmet vermektedir. Bu kredi kartlarına ilişkin gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

 Advance Kredi Kartı

HSBC Advance kredi katı ile Türkiye’de ve yurt dışında alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz ve tek çekim alışverişleriniz zamanı altı taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Sanal alemden yapacağınız alışverişleriniz için 10%’e kadar indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Tüm seyahatleriniz zamanı her türlü kaza ve bagaj kaybı riskine yönelik sigorta avantajlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yut dışında olduğunuz zaman asistanlık hizmetinden faydalanarak bir çok işinizi kolaylaştırabilirsiniz. HSBC Advance kredi kartının bu ve diğer özellikleri ile ilgili daha geniş bilgilere ulaşmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey vadesiz hesabınızdan ayda toplam 500 TL ve üzerinde üç tane otomatik ödeme talimatı vermenizdir. Bu talimatlardan bir tanesinin fatura ödemesi olması gerekiyor.

 Advantage Kredi Kartı

HSBC Advantage classic HSBC Advance’nin tüm özelliklerini taşıyor. Bundan başka Advantage gold ile NakitPuan ve TatilPuan avantajlarından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz kadar kartınıza bağlı ve kart limiti sizin tarafınızdan belirlenecek bir şekilde ek kartlar çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz ve böylece onlarında sizin gibi Advantage avantajlarından yararlanmasını sağlamış olursunuz. Advantage platinum ile PlatinumMasterCard ayrıcalıklarından yararlanarak Türkiye’deki ve yurt dışındaki seçkin otellerde, mağazalarda, restoranlarda, gezi programlarında ve diğer iş yerlerinde size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Concept Kredi Kartı

HSBC Concept kredi kartı ile Advantage anlaşmalı olan iş yerlerinde yapacağınız alışverişleriniz zamanı NakitPuan kazanmış olursunuz. Bu kredi kartına sahip olan müşteriler yıllık kart aidatı ödemezler ve kredi kartı kampanyalarını kendileri seçerek ödeyecekleri ücret karşısında Concept kredi kartının onlara uygun olup olmadığını öğrenmiş olurlar. Kart ödemelerinizi HSBC Banka şubelerinden, internet bankacılığından ve ATM’lerinden ödeyebilirsiniz

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda gördüğünüz avantajlardan sizden yararlanmak istiyorsanız HSBC Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işlemini şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmadan internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Başvuru için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayarak söyleyeceğim adımları harfiyen yerine yetirmeniz gerekiyor. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada öncelikli olarak resimde gördüğünüz gibi sahibi olamak istediğiniz kredi kartını seçiniz ve ”maddeleri okudum kabul ediyorum” kısmını onaylayarak tamam bölümüne tıklayınız.

Daha sonra diğer sayfaya geçiş yapmış olacaksınız ve aşağıdaki diğer resimde gördüğünüz gibi gerekli tüm alanları doğru bir şekilde doldurarak tekrardan tamam bölümüne tıklayınız. Bu şekilde bir kaç adımları tamamladıktan sonra başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun durumu 24 saat içerisinde cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda tek yapmanız gereken şey size en yakın olan HSBC Bank şubesine giderek kredi kartınızı almanızdır. Kredi kartınızı aldıktan hemen sonra istediğiniz gibi harcamalarınızı yapabilirsiniz ve yaptığınız harcamalardan sonra ne kadar borcunuzun olduğunu HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak öğrenebilirsiniz. HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

  • 1)hsbc

hs1

  • 2)hsbc-12

HSBC Bankası Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini HSBC Bankası internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor, eğer müşteri değilseniz aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılacak olan sayfada resimde gördüğünüz gibi sol köşede bulunan anında şifre butonunun üzerine tıklayınız. Daha sonra sizden talep olunan adımları uygulayarak internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için şifre sahibi olacaksınız.

Ardından sol köşede gördüğünüz giriş butonunun üzerine tıklayarak internet bankacılığına giriş yapabilir ve HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi üzerinden borcunuzun ne kadar olduğunu ve ne zamana kadar ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Tüm bu anlattıklarımdan ilave HSBC Bankası kredi kartı ya da HSBC Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, 0 850 211 0 111 HSBC Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

hcbc

HSBC Bankası İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.