Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC İhtiyaç Kredisi

Evimizin eşyalarını değiştirmek istediğimizde, çocuğumuzun okul ihtiyaçlarını karşılamak ve tatil planlarımızı karşılamak istediğimizde nakit darlığı çektiğimiz zaman içerisinde bulunabiliriz. Bu tür durumlarda bankaların bizlere sunmuş oldukları kredi ürünleri nakit darlığından çıkmamız için ilk akla gelen çarelerden birisidir. Bankacılık sistemi bünyesinde sunulan kredi ürünleri bu tip nakit darlığı çekildiği durumlarda kişilerin imdadına koşan, belirli ödeme koşulları ve faiz oranları ile sunulan finansal destek ürünleridir. Kredi ürünleri içerisinde bulunan ihtiyaç kredileri yukarıda belirtmiş olduğumuz durumlarda en çok tercih edilen kredi ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. ICBC ihtiyaç kredisi ürünü geliştiren ve müşterilerinin bu tip ihtiyaçlarına ihtiyaç kredisi ürününü sunan bankalardan birisidir. Yazımızın devamında sizlere ICBC ihtiyaç kredisi ürünü hakkında daha detaylı bilgi sunacağız.

ICBC İhtiyaç Kredisi Nedir?

ICBC resmi internet sayfası ihtiyaç kredisi sayfasında müşterilerini “İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin !” sloganı ile karşılamakta. ICBC ihtiyaç kredisi sayfasına ulaşım sağlamak isterseniz yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Tekstilbank ihtiyaç kredisi müşterilerine 36 aya kadar vade, esnek ve kişiselleştirebildiğiniz geri ödeme süreleri ile ihtiyaç kredisi sunmakta. Banka tarafından ayrıca kredinize ait ödeme planı oluştururken kullanabileceğiniz faiz oranları ve hesaplama aracı uygulaması da sunulmuş durumda. Bu uygulamaya yazımızın sonunda yer verdiğimiz linkten ulaşmanız mümkün. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ICBC ihtiyaç kredisi ürünü 1 ay ile 36 ay aralığında vade seçeneği sunmakta. Teminat olarak ise kefalet, mevduat rehini, ipotek ve ICBC likit fon gösterilebilmekte. 3 aya kadar taksit erteleme özelliği de bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ürünü özellikleri arasında yer almakta. Borcunuzu vade süresinden önce ödemeniz de mümkün kılınmış. ICBC ihtiyaç kredisi ürününün vade süresi boyunca adınıza düzenlenmiş olan hayat sigortası da bulunmakta.

ICBC ihtiyaç kredisi ürününe banka tarafından düzenlenmesi istenen belgelerle birlikte en yakın şubeye giderek ulaşabilirsiniz. Size en yakın ICBC şubesini belirleyebilmeniz için bankanın şubeleri hakkında bilgi içeren sayfayı yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağız. ICBC ihtiyaç kredisi başvurusu esnasında prosedürler gereği birtakım belgeler istenmektedir. Bu belgelerin daha önceden düzenlenmiş olması kredi başvurusu sürecindeki aşamaları kısaltacağından dolayı banka tarafından önerilen bir durumdur. ICBC tarafından istenen belgeler ise başvuru sahibi ve kefil için kimlik belgesinin fotokopisi ve gelir belgesi yeterlidir. Başvuru esnasında istenen gelir belgeleri de ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi, serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri, gayrimenkul sahipleri için ise tapu/kira kontratı fotokopisi gereklidir. ICBC tarafından yapılan incelemeler sonucunda başvuruda bulunan kişiden ek belgeler istenebilmektedir. Banka tarafından dikkat çekilen bir başka nokta ise başvuru esnasında istenilen bu belgelerin asıllarının bulunması gerektiğidir.

ICBC İhtiyaç Kredisi Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ !

ICBC Kredi Hesaplama Uygulamasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ !

ICBC Şubeleri Hakkında Daha detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.