Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC İnternet Bankacılığı

Teknolojinin hızla ilerlemesi nedeniyle, birçok banka müşterilerine internet üzerinden internet bankacılığı adıyla daha kolay bir şekilde hizmet verebilmektedir. Günümüzün en önde geden internet bankacılığından biri de, ICBC (Tekstilbank) internet bankacılığı olmaktadır. Bu yazımızın sonunda ICBC internet bankacılığına ilişkin gerekli tüm bilgilere sahip olacaksınız.

ICBC İnternet Bankacılığı Nedir?

ICBC internet bankacılığı, müşterilerinin çeşitli işlemler ve kolay kullanım yolu ile birçok bankacılık avantajlarından yararlanmalarını sağlıyor. Bu avantajlar şöyledir; ICBC internet bankacılığı üzerinden döviz alımı-satımı, para yatırım fonu, vadeli mevduat ve başka bu gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir, aynı zamanda işlemleri ve hesaplarınıza ait olan tüm hareketleri anında izleyebilirsiniz. Bununla beraber EFT, virman, havale, kredi kartı ödemeleri fatura ödemeleri ve bu gibi başka cari hesap işlemlerinizi de internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Eğer siz de ICBC internet bankacılığının sunduğu tüm hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ve ICBC Bank müşterisiyseniz, tek yapmanız gereken 444 00 50 ICBC çağrı merkezini arayıp bireysel internet bankacılığı şifresi talebinde bulunmanızdır. Böylece hesaplarınıza ulaşıp, istediğiniz işlemleri anında kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada şifrenizi ve Tc kimlik numaranızı veya kullanıcı kodunuzu yazarak giriş butonuna tıklayınız. Böylece siz de ICBC internet bankacılığının sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

ıcbc

ICBC İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Eğer henüz banka müşterisi değilseniz, bunun için tek yapmanız gereken size en yakın olan ICBC şubesine gitmenizdir. ICBC şubesine giderek hem başvuru işleminizi gerçekleştirebilir hem de internet bankacılığı üzerinden yapılacak olan işlem limitlerini şirketinizin ihtiyaçlarına göre kendiniz belirlemiş olursunuz. ICBC internet bankacılığı şirketiniz tarafından yetkilendirilerek, çalışanların banka hesaplarını izlemelerini ve başka işlemleri güvenli bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor.

ICBC İnternet Bankacılığı Ürünleri Nelerdir?

ICBC aynı zamanda sunduğu bazı internet bankacılığı ürünleri ile müşterilerini sevindirmektedir. Bu ürünler; Mobil İmza, Mobil Şifre Anahtarlık ve Mobil Şifre Cep olarak bilinmektedir.

  • Mobil İmza kısaca söylersek, GSM cihazlarında kullanılan güvenli bir elektronik imza ürünüdür. Bu ürünü kullanarak ıslak imza ile yapılması gereken işlemlerinizi, elektrik ortamda telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. Yani internet bankacılığı üzerinden para transferi ve bu gibi başka işlemlerinizi, cep telefonunuza gelen sorguyu Mobil İmzanız ile imzalayarak tamamlamış olursunuz. ICBC Mobil İmza servisinden Avea ve Turkcell müşterileri faydalanabilir. Siz de bu servisten faydalanmak istiyorsanız, ICBC internet bankacılığı güvenlik ayarlarına girip, ardından Mobil İmza, sonrada ön başvuru adımlarını takip ederek başvuruda bulunup işlemi başlatabilirsiniz.
  • Mobil Şifre Anahtarlık, müşteri internet bankacılığında işlem yaptığı zaman tek kullanımlık için şifre üreten bir cihazdır. Her kullanım zamanı farklı bir şifre üreterek, bankacılık işlemlerini daha güvenli bir halde yapmanızı sağlıyor. Yeni şifre üretildiği zaman doğrulanması için, mevcut kullanıcı kodunuz ile birlikte size bildirilecektir. Mobil Şifre Anahtarlık sahibi olabilmeniz için internet bankacılığı güvenlik ayarlarına girip, ardından Mobil Şifre Anahtarlık sonra başvuru adımlarını takip ederek başvuruda bulunup işlemi başlatabilirsiniz.
  • Mobil Şifre Cep, Mobil Şifre Anahtar’ın sahip olduğu avantajlara sahiptir. Bununla beraber Android ve iPhone telefonları için geliştirilen Mobil Şifre Cep uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu ürünü kullanmak için internet bankacılığı güvenlik ayarlarına girip, ardından Mobil Şifre Cep tanımlama adımını takip ederek telefonunuzun modelini seçip işlemi başlatabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.