Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC Kredi Başvurusu

Kimi zaman bir ev, kimi zamanda araba veya bir eşya almak isteriz fakat bazen bunun için paramız denk olmayabilir ve nakde ihtiyacımız olabilir.   Böyle durumlarda eskiden borç almamız gerekirdi fakat artık bankalar bizlere destek sağlamaktadır. Kredi başlığı altında verilen bu hizmet ile birlikte nakit sorununu çözüyor ve istediğiniz miktarda alım gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi avantajı ile birlikte almış olduğunuz bu parayı uzun vadelerle de ödeyebilirsiniz, böylelikle ödeme sıkıntısı da çekmeden taksitlerle borcunuzu ödeyebilirsiniz. ICBC Bank da bu şekilde insanlara imkan sağlayan bankalar arasındaki yerini almıştır. Kredi alabilmek için öncelikle kredi başvurusu yapmamız gerekir. Bazı bankalarda kredi başvuruları internet üzerinden de yapılmaktadır. ICBC kredi başvurusu da bu şekilde yapılabilir ve sizlerin bu işlemi kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu yazımızı hazırladık. Bu bilgiler doğrultusunda işleminizi kolay bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

ICBC Kredi Başvurusu İnternetten Nasıl Yapılmaktadır ?

Öncelikli olarak ICBC kredi başvurusu yapabilmek için ICBC Bank’a ait internet sitesine gitmeniz gerekmektedir. Bu siteye kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için bizler yazımızın sonunda bağlantı adresi paylaştık, bu adrese tıkladığınız zaman işlem ekranı karşınıza çıkacaktır. Açılacak olan ekranda sizlerden bilgiler istenecektir. 3 adımda istenen bilgileri doğru bir şekilde vererek ICBC kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz. İlk olarak T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız sizlerden istenmektedir. Bu bilgilerin doğruluğundan emin olarak gerekli yerlere yazdıktan sonra mavi kutucuk içerisinde yazılı olan güvenlik kodunu istenilen yere yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ‘devam’ yazılı alan üzerine tıklanarak ikinci adıma geçilmektedir.

456

Bu adımda sizlerden çalışma ve gelir bilgileri istenmektedir.

963

Bu bilgiler verildikten sonra son adıma geçtiğiniz zaman kredi ile ilgili bilgiler karşınıza gelecektir. Üçüncü aşamada onay butonuna basarak ICBC kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Kredi sorgulamanızı bitirdikten sonra banka sizin başvurunuzu değerlendirmeye almış olacaktır. Bu değerlendirme sonucunda sizin kredi alımına uygun olup olmadığınız belirlenir. Bu doğrultuda banka sizlere geri dönüş yapıp bilgilendirme yapacaktır.

ICBC Kredi Başvurusu Yapma İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.