Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC Kredi Hesaplama

Bankalar, sundukları çeşitli kredilerle nakit para sıkıntılarımızı karşılayabilmemize yardımcı olmaktadır. Birçok nedenden dolayı hepimiz sık sık nakit paraya ihtiyaç duyarız. Böyle ihtiyaçlarımızı gidermemize yardımcı olabilen bankalardan biri de ICBC, önceki adıyla Tekstilbank’tır. Tekstilbank % 75.5 hissesini, dünyanın en büyük bankası olarak bilinen ICBC Çin merkez bankasına satması nedeniyle, bankanın ismi değişerek ICBC Turkey olmuştur. ICBC Bank’ın sunduğu ihtiyaç, konut, taşıt kredileri ile kendi bütçeniz uygun kredileri alabilir, aynı zamanda hesaplama aracı ile hangi vadede ve aylık ne kadar taksitle ödeme yapacağınızı inceleyebilirsiniz. Sunacağımız bu yazıda ICBC Bank’ın kredileri ve ICBC kredi hesaplama araçlarına dair detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

ICBC İhtiyaç Kredisi

ICBC ihtiyaç kredisi ile sağlık, tatil, eğitim, düğün gibi tüm nakit ihtiyaçlarınıza bireysel kredi sağlayabilirsiniz. 36 aya kadar varan vade seçeneği ile ödemelerinizi, esnek ödeme koşullarından ve üç aya kadar taksit erteleme fırsatından faydalanarak yapabilirsiniz. Kalan borcunuzun vadesini istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Aynı zamanda kredi vadesi boyunca adınıza hayat sigortası yapılacaktır.

ICBC ihtiyaç kedisi başvurusunda bulunabilmek için, herhangi bir kimlik belgesi ve çalıştığınız yerden gelir belgesi ile birlikte, size en yakın olan Tekstilbank şubesine gidebilir ya da aşağıda görmüş olduğunuz linke tıklayarak gereken alanları doldurup yapabilirsiniz.

TEKSTILBANK1

ICBC İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

ICBC Konut Kredisi

ICBC konut kredisi ile hayalinizdeki eve kolayca sahip olabilirsiniz. 120 aya kadar varan vade seçeneği ile ödemelerinizi, esnek ödeme koşullarından ve üç aya kadar taksit erteleme fırsatından faydalanarak yapabilirsiniz. Eğer konut kredisi alacak olan müşteri erken ödeme ya da tamamen kapama yaparsa, müşteriden ödeme ücreti alınacaktır. İhtiyaç kredisinde olduğu gibi aynı şekil konut kredisinde de, kredi vadesi boyunca adınıza hayat sigortası yapılacaktır.

ICBC konut kedisi başvurusunda bulunabilmek için, kimlik belgesi ve çalıştığınız yerden gelir belgesinin yanı sıra, satın alacağınız konutun kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izni belgesi gerekmektedir. Başvuru işlemlerini tüm bu adı geçen belgeler ile birlikte, size en yakın ICBC Bank şubesine giderek yapabilirsiniz.

ICBC Taşıt Kredisi

ICBC taşıt kredisi ile istediğiniz arabaya ya da herhangi bir taşıta kolayca sahip olabilirsiniz. 48 aya kadar olan vade seçeneği ile ödemelerinizi, esnek ödeme koşullarından ve üç aya kadar taksit erteleme fırsatından yararlanarak yapabilirsiniz.

ICBC taşıt kedisi başvurusunda bulunabilmek için, kimlik belgesi ve çalıştığınız yerden gelir belgesinin yanı sıra, 0-km olan araç için proforma faturası, 2. el olan araçlar için ruhsat ve araç satış sözleşmesi gerekmektedir. Başvuru işlemlerini adı geçen tüm belgeler ile birlikte, size en yakın ICBC şubesine giderek yapabilirsiniz.

ICBC Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

ICBC kredi hesaplama aracı ile herhangi bir kredi türünü seçerek size uygun olan miktarı, vade aralığını ve buna bağlı olan faizleri inceleyebilirsiniz. ICBC kredi hesaplama işlemini size en yakın olan ICBC Bank şubesine giderek ya da aşağıda gördüğünüz ICBC kredi hesaplama aracı linkine tıklayarak resimde göründüğünüz üzere yapabilirsiniz.

tekstilbank

ıcbc

ICBC Kredi Hesaplama Aracı İçin TIKLAYINIZ!

ICBC kredi hesaplama ilgili her hangi bir soru ya da sorununuz için, 444 00 50 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.