Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde birçok kişinin tercihte bulunduğu bankalardan birisi de Tekstilbank, şu anki adıyla ICBC Turkey Bankası’dır. 2014 yılının Nisan ayında, dünyanın en büyük bankası olarak bilinmekte olan ICBC Çin merkezi bankası, Tekstilbank’ın 75,5 faiz hissesini almış ve bankanın ismi böylece değişerek ICBC Turkey olarak belirlenmiştir.

ICBC Kredi Kartları Nelerdir?

ICBC Bank’ın sunduğu kredi kartları, ICBC Turkey Tek Kart ve ICBC Turkey Bonus Card olmak üzere çeşitlere bölünmektedir.

ICBC Turkey Tek Kart

ICBC Turkey Tek Kart ile, bonus üye iş yerlerinde standart taksit ve bonus imkanlarından faydalanabilir, nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir ve yurt dışında acil kart yenileme ve nakit avans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

ICBC Turkey Bonus Card

ICBC Turkey Bonus Card ile program ortaklarında alışverişlerinizi taksitlendirebilir, sınırsız sayıda ek kart alabilir, nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, ülkede ve yurt dışında yapmış olacağınız ticari işlemlerle bonus kazanarak bedava alışverişler yapabilir, acil kart yenileme ve nakit avans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. ICBC Turkey Bonus Card bünyesinde Bonus Card, Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus Platinium, Bonus Busıness Card ve Sanal Kart olarak çeşitlere bölünmektedir. Tüm bu adı geçen Bonus kartlar ICBC Turkey Bonus Card’ın özelliklerini taşımaktadır.

ICBC Turkey Sanal Kart

ICBC Turkey Sanal Kart ile, internet üzerinden hem ülkede hem yurt dışında istediğiniz harcamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız her harcamada bonus kazanır ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kart limitinizi alışverişten önce belirleyebilir ve alışveriş bittikten sonra tekrar sıfırlayabilir, yapacağınız tüm harcamaları ICBC Turkey internet bankacılığından izleyebilirsiniz. Eğer internet bankacılığı kullanıcısı iseniz ICBC Turkey Sanal kartınızı oluşturabilir, internetten güvenli bir biçimde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Eğer kullanıcı değilseniz, 444 00 50 çağrı merkezimizi arayıp internet bankacılığı şifrenizi tanımlayarak, kredi kartı ve bankacılık işlemlerinizi hiçbir ödeme ücreti olmadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz

ICBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ICBC kredi kartı başvurusunda bulunarak sizler de ICBC Bank’ın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. ICBC kredi kartı başvurusundan sonra sahip olduğunuz kredi kartını ister başka bir ülkede, isterseniz de yurt içinde tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda her ticari işlem yaptığınız zaman ICBC Bank ekstra puan kazanmanızı sağlamaktadır. Kazandığınız bu puanları sabit harcamalarda ve her türlü alışverişlerde kullanarak, yine de ekstra puan kazanmış olacaksınız. Aşağıda gördüğünüz linke tıklayarak ICBC kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. ICBC kredi kartı başvurusu için sizden istenenleri eksiksiz bir biçimde giriniz. Böylelikle ICBC kredi kartı başvurusunu tamamlamış olacaksınız.

tekstilbank

Aynı zamanda kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte size en yakın olan ICBC şubesine giderek ICBC kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ICBC Turkey Çağrı Merkezi

ICBC Turkey Çağrı Merkezi, müşterilere sunulan hizmetlerle ilgili her türlü soru ve sıkıntıların çözümü için kurulmuştur. 444 00 50’yi 7/24 arayarak siz de sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. Genellikle sorulan sorular;

 • Kredi kartı borcu ödeme
 • Kredi kartınızın bakiye, limit ve son ödeme tarihi bilgileriyle ilgili sorgulama
 • Kredi kartınızı aktifleştirme işlemleri
 • Kredi kartınızın kayıp çalıntı bildirim işlemleri
 • Kredi kartınızın yurt dışı mail order işlemleri
 • Kredi kartınızın otorizasyon işlemleri
 • Kredi kartınızın bonus bilgi sorgulama işlemleri
 • Kredi kartınızın adres, telefon, bilgi değişikliği işlemleri
 • Kredi kartı şifre oluşturma
 • Banka kartı şifre oluşturma
 • Kendi hesapları arası havale
 • İnternet Bankacılığı şifre işlemleri
 • Çağrı merkezi şifre işlemleri
 • İnternet bankacılığı teknik destek hizmetleri

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.