Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC Turkey Bonus

Günümüz dünyasında küreselleşmeyle birlikle alışveriş olanakları ve sahaları çok gelişmiş bir durumda bunun sonucunda ise ödeme şekilleri de çağımıza göre şekillenmeye başlamıştır. Nakit para ile ödeme yerini çok hızlı bir şekilde kredi kartıyla ödemeye vermektedir. Müşteriler kredi kartı özelliklerine göre isterlerse tek çekim şeklinde nakit veya mağazanın kart özelliklerine göre çeşitli taksit imkanları sunmaktadır. Bu çeşitlilik içerisinde hangi kartı kullanmak oldukça önemli bir hal almıştır. Bu önemi iyi kavrayan bankalardan biri de ICBC Turkey bankasıdır. ICBC Turkey bankasının değerli bir kredi kartı olan ICBC Turkey Bonus kredi kartını yazımızda detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

ICBC Turkey Bonus

ICBC Turkey Bonus Kart, özel bonus ayrıcalıklarıyla dikkat çekiyor. Harcadıkça bonus kazanabileceğiniz bonus kazandıkça da harcayabileceğiniz bir kredi kartı olan ICBC Turkey Bonus yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da geçerli olan bir karttır.

Bonus Program Ortaklarında alışverişlerinizi taksitlendirebilir, taksitlendirmiş olduğunuz ödemeleri öderken de yine bonus kazanabilirsiniz.

ICBC Turkey Bonus kredi kartıyla yurt içinde ICBC Turkey ATMleri, Şubeleri ve İnternet bankacılığında ve de yurtdışında tüm VISA ve MasterCard ATMlerinden nakit ihtiyacınızı anında ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey Bonus kredi kartları ile yapacağınız internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi 3D Secure ya da Sanal Kart ile en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınıza bağlı olarak istediğiniz sayıda ek kart çıkartabilir. Ailenizi ve sevdiklerinizi ICBC Turkey ve ICBC Turkey Bonus dünyasından faydalandırabilirsiniz.

Ekstreleriniz vereceğiniz bir e-postaya, cep telefonunuza ya da her ay adresinize otomatik olarak gönderilir.

ICBC Turkey Bonus kredi kartı Bonus Classic, Bonus Gold ve Bonus Platinum olmak üzere isteğiniz ve harcamalarınıza göre de çeşitlilik göstermektedir.

ICBC Turkey Bonus Classic

 • ICBC Turkey Bonus kredi kartıyla harcadıkça bonus kazanır, bonus kazandıkça da dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
 • Türkiye’de ve yurtdışında Vısa ve MasterCard logosu taşıyan tüm üye işyerlerinde yine bonus kazanabilir ve harcayabilirsiniz.
 • Ayrıca ICBC Turkey Bonus kredi kartının tüm özelliklerine sahiptir.

ICBC Turkey Bonus Gold

 • ICBC Turkey Bonus Gold kredi kartı Bonus Classic kredi kartına göre daha fazla alışveriş yapan müşterilere sunulmuş bir kredi kartıdır. Bununla birlikte bonus kazanımı da Bonus Classic ve Bonus Karta göre biraz daha fazladır.
 • ICBC Turkey Bonus ve Bonus Classic kredi kartlarının tüm özelliklerine sahiptir.

ICBC Turkey Bonus Platinum

 • ICBC Turkey Bonus Platinum kredi  kartı da diğer ICBC Bonus kredi kartlarının tüm özelliklerine sahiptir.
 • Bonus Platinum kredi kartı diğer kart müşterilerine oranla daha fazla alışveriş yapan müşterilere sunulmuş bir kredi kartıdır. Bununla birlikte de Bonus Platinum kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde daha çok bonus kazanırsınız.

Fatura Ödemeleri

ICBC Turkey Bonus’a vereceğiniz Fatura Ödeme Talimatı ile elektrik, su, doğalgaz ile tüm telekonomikasyon faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Vermiş olacağınız talimat ile hesabınızda para olmasa bile faturalarınız gecikmeye düşmeden ödenir. Eğer bu faturaları kendiniz ödemeyi tercih ederseniz de ICBC Turkey şubelerinden ya da ICBC Turkey İnternet Şubesinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

NOT: En az 2 adet otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde ise ödemeleriniz devam ettiği müddetçe hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

ICBC Turkey Bonus Kredi Kartı Ödeme Noktaları

 • ICBC Turkey Şubeleri,
 • ICBC Turkey ATMleri,
 • ICBC İnternet Şubesi,
 • Otomatik ödeme talimatı vererek de rahatlıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme Yapılabilecek Diğer Kurumlar
 • Denizbank Şubeleri,
 • Garanti Bankası Ödeme Noktaları,
 • PTT Online işlem Noktaları,
 • Şekerbank Şubeleri de ICBC Turkey Bonus kredi kartının diğer ödeme yerleridir.

ICBC Turkey Bonus Kart için daha detaylı bilgi almak isterseniz TIKLAYINIZ!

Fatura ödemeleri ve anlaşmaları kurum ve kuruluşlar için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.