Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ICBC Turkey Tek Kart

Üretim ve tüketimin hız kazandığı bu zamanlar da alışveriş ödemeleri için nakit parayla ödeme işlemi yerini kredi kartlarıyla ödemeye bırakmaktadır. Kredi kartları alışveriş harcamalarında çeşitli taksit imkanları sunmaktadır. Bu taksitlendirme olay müşterilerin oldukça dikkatini çekmekte ve bir o kadar da cazip gelmektedir. Banka kuruluşları da bunları dikkati alarak çeşitli kredi kartları çıkarmaktadır. Bu kredi kartlarıyla ödeme yaygınlaştıkça banka sayıları ve buna bağlı olarak kredi kartları da çeşitlilik kazanmaktadır. Çeşitlilik kazanan bu kredi kartları da her bütçeye ve ihtiyaca yönelik olabilmektedir. ICBC Turkey Bankası da bu bankalardan biridir ve emin adımlarla girmiş olduğu bankacılık yoluna yine emin adımlarla devam etmektedir. ICBC ‘Industrial and Commercial Bank of China Limited’ adıyla büyük bir Çin bankasıdır. Türkiyede Tekstil Bankasının byük hisselerinin alarak faaliyete geçmiştir. Sizlerle aşağıda ICBC Turkey Bankasının önemli kredi kartlarından biri olan ICBC Turkey Tek Kart kredi kartını inceleyeceğiz.

ICBC Turkey Tek Kart

ICBC Turkey Bankasının kredi kartları kısmında en önemli kredi kartlarından biri olan ICBC Turkey Tek Kart hiçbir yıllık üyelik ücreti olmadan tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir kredi kartı olarak gerçekten de tek kart olarak kullanılmaya aday.

ICBC Turkey Tek Kart kredi kartı ile alışverişlerinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

ICBC Turkey Tek Kart kullanımı için herhangi bir yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz. Yapacağınız Türkiye’nin her yerindeki alışverişler için bonus kazanır, kazanılan bu bonuslar ile istediğiniz her yerde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus Program Ortaklarında yapmış olduğunuz alışverişler için üye işyerlerinin verdiği taksit ve bonus imkanlarının da yaralanabilirsiniz.

Nakit ihtiyacınız olduğu takdirde de ICBC Turkey Tek Kart yardımınıza koşuyor.

ICBC Turkey Tek Kart ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için ICBC Turkey şubelerinden, internet bankacılığından ve ATMlerden ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Güvenli bir alışveriş yapmak için ICBC Turkey Tek Kart yanınızda.

ICBC Turkey Tek Kart kredi kartları ile yapmak istediğiniz internet alışverişlerinizi 3D Secure ya da Sanal Kart ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey Tek Kart kredi kartı ile sınırsız sayıda ek kart alabiliyorsunuz. Yurt dışında da Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tek Kart Ödeme Noktaları

  • ICBC Turkey şubelerinnden,
  • ICBC Turkey ATMlerinden
  • ICBC Turrkey internet şubesinden,
  • Otomatik ödeme talimatı vererek de yapabilirsiniz.

Ödeme yapabileceğiniz diğer kurumlar ise;

  • Garanti Ödeme Noktaları
  • Ptt Online işlem Noktaları
  • Denizbank Şubeleri
  • Şekerbank Şubeleri

Diğer bir ödeme şekli ise EFT ile banka kodu 109, şube kodu 13 olarak kredi kartı numaranızı açıklama içerisinde göndermek şartıyla yapabilirsiniz.

e-Ekstre Özelliği

ICBC Turkey Tek Kartınızdan dolayı posta yoluyla gelen ekstrelerinizi iptal edip e-posta yoluyla aldığınız zaman ICBC Turkey bankası sizin adınıza Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin projesi Anadolu’da Kızım Var, Öğretmen Olacak adlı projeye destekte bulunuyor. ICBC Turkey Bankasının sosyal sorumluluk adına güzel örneklerinden biri.

E-posta ile gönderim taleplerinizi 444 00 50 ICBC Turkey çağrı merkezini arayarak ya da ICBC Turkey şubelerine giderek iletebilirsiniz.

Fatura Ödeme

ICBC Turkey Tek Kart kredi kartınız ile Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Türk Telekom Mobil, D-Smart TV, D-Smart NET, Superonline, TTNET ADSL faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilir. Fatura takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını internet bankacılığından ya da ICBC Turkey şubelerine giderek ek ücret ödemeden anında gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey şubelerinden ve internet sitesinden başvurabilirsiniz. Hemen başvuru yapmak için lütfen TIKLAYINIZ!

Kredi kartı başvurusu detayları için sitemizde bulunan yazıya bakabilirsiniz. Yazı için TIKLAYINIZ!

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.