Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank 2.El Taşıt Kredisi

Bankacılık sektörü ürünleri tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren ürünler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Tüketicilerin her türlü ihtiyacına finansal kaynak olmayı hedefleyen bankacılık sektörü ürünleri bireylerin farklı kategorilerdeki ihtiyaçlarına hitap etmektedirler. Kredi kartları 12 aydan az süreleri kapsayan tüketim harcamalarının vadelendirilmesi ile faaliyet gösterirken tüketicilerin anlık ihtiyaçlarını belirli bir tutara kadar taksitlendirip finanse etmekle yükümlü ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konut kredisi ürünleri ise tüketicilerin barınma ihtiyaçlarını gidermek amacı ile ya da yatırım maksadıyla talep ettikleri konutları finanse edebilecekleri bankacılık sektörü ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. İhtiyaç kredileri kapsamında ise bu durum eviniz ile ilgili boya badana veya dekorasyon değişiminden çocuğunuzun okul ihtiyaçlarına kadar uzanan ihtiyaçların finanse edilmesi için tüketicilere sunulan bankacılık sektörü ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Yazımızın devamında sizlere bir başka kredi ürünü olan ING Bank 2. el taşıt kredisi hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

ING Bank 2. El Taşıt Kredisi İçeriği

ING Bank tüketicilere daha iyi hizmet sunabilmek adına yatırımlar ve tüketici ihtiyaçlarına daha iyi karşılık verebilmek adına geliştirdiği projeler ile gün geçtikçe daha güçlü tüketici portföyüne ulaşan bankalar arasında gösterilebilmektedir. ING Bank tüketicilere finansal destek sunabilmek adına kredi ürünlerinden olan kredi kartları,taşıt kredisi,konut kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünlerine bünyesinde yer vermiş durumdadır. İkinci el taşıt alımı sırasında da ING Bank kredi ürünlerinden yararlanabileceğiniz gibi ikinci el taşıt alımları göz önünde bulundurularak ayrı bir kategori içerisinde değerlendirilmiş kredi ürünüdür ikinci el taşıt kredisi ürünü.

ING Bank ikinci el taşıt kredisi ürününe başvuru talebi oluşturmanız size en yakın ING Bank şubesinden sağlanabileceği gibi web tabanlı internet sayfasına sahip olan ING Bank sitesinden de ikinci el taşıt kredisi başvurusu yapılabilmektedir. ING Bank ikinci el taşıt kredisi ürünü başvurusunu internet sayfası üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle ING Bank internet sayfası içeriğinde bulunan ikinci el taşıt kredisi başvuru formu sayfasına ulaşım göstermeniz gerkmektedir. ING Bank ikinci el taşıt kredisi sayfasına giriş yaptıktan sonra aşağıda sizlerle paylaştığımız görseldeki içerikle paralel içeriğe sahip internet sayfası sizleri karşılamaktadır.

ekran-alintisi

Görmekte olduğunuz ING Bank ikinci el taşıt kredisi başvuru formu bir takım bilgiler istemektedir. Bunların en başında sizleri talepte bulunacağınız kredi tutarı ve ödeme planınıza uygun olduğunu düşündüğünüz vade süresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sonrasında ise ikamet ettiğiniz il ve çalışma yapmak istediğiniz ING Bank şubesini belirlemeniz gerekmektedir. 3. bölüm olarak karşımıza çıkan kısım ise kredi talebinden bulunan kişinin kişisel bilgileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bilgilerin devamında ise sizleri iletişim bilgileriniz karşılamakta. İletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz bankanın sizlerle iletişime geçmesi açısından ve kredi başvuru talebinizin seyri açısından oldukça önemli bir konuma sahiptir.

2

Yanlış ve eksik girilen bilgiler ışığında banka müşteri temsilcisi sizlerle iletişime geçemeyeceği için kredi başvuru süreciniz sekteye uğrayabilecek ve süre uzayacaktır. ING Bank ikinci el taşıt kredisi başvuru sürecinizin uzamaması açısından girdiğiniz bilgilere dikkat etmenizi tavsiye etmekteyiz. ING Bank ikinci el taşıt kredisi özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse 8 yaşa kadar 2. el araçlarda geçerli ikinci el kredi ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. ING Bank ikinci el kredi ürünü faiz oranı 3-6 ay için %0,99, 9-48 ay aralığında ise %1.44 olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i kadar karşımıza çıkmaktadır. ING Bank ikinci el araç kredisi kefilsiz olarak tüketicilere sunulmaktadır. ING Bank ikinci el taşıt kredisi özelliklerinden bir diğeri de ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğunun olmaması durumudur.

ING Bank 2. El Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.