Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Eğitim Kredisi

Günümüz dünyasında insanların ihtiyaçları artmaktan vazgeçmediği gibi şartlarda ihtiyaçların sürekli olarak artmasına sebep olmaktadır.Bu ihtiyaçlara destek vermek amaçlı olarak bütün bankaların tüketicilere kredi verdiği bilinmektedir. Bu kredi türlerinden en çok tercih edilen kredi türünden birisi de ihtiyaç kredileri olmaktadır. İhtiyaç kredileri adı altında da bir çok kredi türü bulunmaktadır ve bunlardan birisi de velilerin en fazla harcama yaptığı eğitim alanı için ortaya çıkmış eğitim kredisidir. Bu eğitim kredisi sayesinde zorda olan bütün veliler, öğrenciler eğitim masraflarını rahatça karşılayabilecekler ve geri ödemelerini düşük faizler ve uzun vadelerle zorlanmadan ödeyebileceklerdir. Bankalar eğitim kredisi desteği sağlayarak bir ülkenin gelişmesinde ki temel olan eğitime katkıda bulunmuş olacaklarından bu kredi türüne önem vermişlerdir. Bu yazımızda ING Bank Eğitim Kredisiyle ilgili ulaşmak istediğiniz bilgilere sahip olacaksınız.

ING Bank Eğitim Kredisi Nedir?

Eğitim ile ilgili bütün masrafların zorlanmadan karşılanmasını sağlayan kredi türüdür. ING Bank Eğitim Kredisi sayesinde eğitim ile ilgili hiç bir harcamadan çekinmez gerekli bütün harcamaları rahatlık içinde gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank’ta bu ING Bank Eğitim Kredisi adını “Dersini Çalışmış Kredi” olarak görebilirsiniz. ING Bank Eğitim Kredisi tüm öğrenci velilerine ya da öğrencinin eğitimlerini üstlenen herhangi bir bireye yahut düzenli bir gelire sahip ise 18 yaşını geçmiş öğrencinin kendisine bu kredi verilebilir. ING Bank Eğitim Kredisinde alabileceğiniz üst limit tam tamına 50.000 TL’dir. Bu krediye başvurabilmek çok kolay yapmanız gereken yazımızın sonunda verdiğimiz başvuru linkine tıklayarak gerekli bilgileri açılan sayfaya girmeniz ve kredi onayınız geldikten sonra paranız hesabınıza hemen yatacaktır.

İnternet başvurusu dışında ING Bank Eğitim Kredisine size en yakın ING Bank şubelerine giderek de başvurabilirsiniz. Size en yakın ING Bank şubelerini görebilmek için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayıp açılan pencereyi incelemeniz yeterli olacaktır.

Krediniz onaylandıktan sonra hayallerinizi ertelemenize gerek kalmayacak!

ING Bank Eğitim Kredisine Başvuru İçin Gerekli Belgeler

TC uyruklu kişiler için nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport; yabancı uyruklu kişiler için pasaport ve Oturma İzni Belgesi gereklidir. İkametgah belgesi de gereklidir. Çalışma durumunuzu gösteren belgeler ya da maaş bordronuz gerekebilir. Bunun dışında gerekli olan belgeleri 0850 222 0 600 telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

ING Bank Eğitim Kredisi Faiz Oranları – Vade Miktarı

ING Bank Eğitim Kredisinde oldukça avantajlı faiz oranları sunduğu gibi avantajlı vade fırsatlarına da sahiptir. ING Bank Eğitim Kredisinin faiz oranı yalnızca %1.64’tür. Bu kredi türünün vade aralığı ise 3 ile 48 ay arasında olabilmektedir.

Ayrıca ING Bank Eğitim Kredisinin belirli bir tahsis ücreti vardır. Bu tahsis ücreti alınan kredinin sadece yüzde 0.5 i kadar olmaktadır.

Eğer bu konularda daha fazla bilgi almak istiyorsanız konu hakkındaki bütün detaylara 0850 222 0 600 numaralı ING Bank çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Direk olarak eğitim kredisi dışında ING Bank’ın diğer kredi türlerinden de yararlanabilirsiniz ve alacağınız bu krediyi dilerseniz eğitim için kullanabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredileri 48 ay vadeye kadar uzanabildiği gibi faiz oranları ise yüzde 1.09 dan başlayan oranlarla daha detaylı bilgi için çağrı merkezlerini arayabileceğiniz gibi ING Bank şubelerindeki çalışanlardan da yardım alabileceğinizi unutmayın.

Sonuç olarak; ING Bank her alanda tüketicinin yanında olmaya çalıştığı gibi eğitim alanında da her türlü desteğini velilere ve öğrencilere vermek için elinden geleni yapmaktadır ING Bank bu sayede hem ülkesinin gelişmesine büyük katkılar sağlamakta hemde ülke ekonomisinin gelişmesini sağlamaktadır. ING Bank Eğitim Kredisinden ve diğer kredilerden faydalanmak için tek yapmanız gereken şubelere gitmek kadar basit.

ING Bank Eğitim Kredisi başvurusu için TIKLAYINIZ!

Size en yakın ING Bank şubesini bulmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.