Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi kişilerin farklı nedenlerden dolayı yapmış oldukları harcamalar için kendilerine sunulan bir kredidir. İhtiyaç kredisinin gerek toplumsal gerekse ekonomik olarak yararı çok fazla. Ama öncelikli olarak en önemli olan iki katkısı vardır. İlk olarak ihtiyaç kredisi kişilerin gelecekteki elde edebilecekleri gelirlerini önceden kullanılabilmesini sağlamaktadır. İkinci olarak ihtiyaç kredisi nakit parayla alış yaparak müşterinin pazarlık gücüne katkı sağlar.

Bu nedenlerden dolayı ihtiyaç kredisi bireysel olan krediler arasında en yaygın olarak kullanılmaktadır. Alınan bir kredi karşılığında elde edilmekte olan mülk ya da hizmet niteliğine bağlı olarak ihtiyaç kredi vadeleri hesaplanmaktadır. Bankalar genelde ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade ile vermekteler fakat bu bazen bankaların kredi kampanyalarına göre değişebilmektedir. İhtiyaç kredi başvurularının değerlendirilmesi ise kişilere göre değişebilmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Hangi Belgeler Gerekmektedir?

TC kimlikleri olan kişiler için gerekli olan belgeler onların nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet, yabancı uyruklu olan kişiler içinse pasaport ve oturma izni olması gerekmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisi yapacak olan kişinin adına son 3 ay boyunca yaşadığı yere dair bir kanıt olarak ikametgah belgesi veya elektrik faturası, doğalgaz, cep telefonu, sabit telefon faturası gibi evraklar gerekmektedir.

Bununla beraber başvuracak olan kişi çalıştığına dair bazı belgeler sunmak zorundadır. Son ay için çalıştığı firmadan kişinin çalıştığına dair ve en son olarak aldığı maaşla ilgili imzalı belgeler gerekmektedir.

Emekliler için gerekli olan başvuru belgeleri Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan kimliklerine dair bir belge ve gelirini belgeleyen banka hesabı olan cüzdan fotokopisidir.

Çiftçiler için gerekli olan başvuru belgesi sadece çiftçilik belgesidir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank ihtiyaç kredisini kullanarak nakit sıkıntınıza son verebilirsiniz. Nakit para sorunu olan kişiler için çeşitli imkanlar sunan ING Bank, kolaylıkla geri ödenebilecek biçimde kredi seçenekleri ile müşterilerini mutlu ediyor. ING Bank faiz oranını hesaplama yaparak öğrenmek mümkündür. 3 yıl süresi boyunca vadeli kredi imkanı sunan ING Bank’tan 100.000 TL civarında kredi kullanmak mümkündür. Daha fazla kredi kullanmak isteyenler için ipotekli ihtiyaç kredisinden yararlanmak mümkündür.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.