Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank İnternet Bankacılığı

Bireysel ve kurumsal kullanıcıların en çok tercih ettiği bankacılık hizmetlerinden olan internet bankacılığı gün geçtikçe işlem kapasitesini arttırmaktadır. Yer, zaman ve mekan faydası sağlayan internet bankacılığı bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirme hızını arttırmakta. Bunu şube bankacılığından farklı olarak sanal ortam bünyesinden herhangi bir sıra beklemeden internete bağlanabilen her yerde ve zaman fark etmeksizin bankacılık işlemlerini sunmasıyla yapmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartı ödemelerinizden fatura ödemelerine, yatırımlarınızı yönlendirmekten kredi başvurularına kadar bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankaların büyük çoğunluğu internet bankacılığı uygulamalarına yatırım yapmaktadır. Bu bankalardan birisi olan ING bank ise internet bankacılığına yaptığı yatırımlarla dikkat çekmektedir. Yazımızın devamında sizlere ING Bank internet bankacılığı hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

ING Bank İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

ING Bank internet bankacılığı bankaların müşterilerine sunduğu hizmetler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. En büyük sistemsel açığı güvenlik olan ING Bank internet bankacılığı sistemi yapılan yatırımlarla birlikte oldukça güvenli hale dönüşmüştür. Şube bankacılığı sistemine alışkın olan müşterilerin ING Bank internet bankacılığı hizmetine geçişte zorluk çektiği görülmektedir. Bu yüzden internet bankacılığı sistemi basit işlem kabiliyeti açısından kuvvetlendirilmeye çalışılmaktadır. İnternet bankacılığı hizmetlerine yer veren ING Bank internet bankacılığı sistemine giriş için öncelikle kullanmakta olduğunuz web tarayıcınız üzerinden ING Bank internet bankacılığı sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Bu ulaşımı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yazımızın sonunda sizlerle bir link de paylaşacağız. Siteye ulaşım sağladıktan sonra aşağıda sizlerle görselini paylaştığımız içerikle paralel içeriğe sahip olan internet sayfası karşılayacaktır.

Görselde kutucuk içerisine alınmış olan alandan ING Bank bireysel ya da kurumsal ING Bank internet bankacılığı sayfasına ulaşabilmektesiniz. Girişinizde kullanacağınız tek kullanımlık olan şifreye de anında şifre uygulamasından ulaşım gösterbilmektesiniz. Kurumsal ya da bireysel internet bankacılığı seçeneklerinden birisini seçtikten sonra karşınıza aşağıda sizlerle paylaştığımız görseldekine benzer bir sayfa karşılayacaktır.

ING Bank bireysel hesabınıza internet şubesi üzerinden ulaşım göstermek istediğinizde bu sisteme giriş için 2 seçenek bizleri karşılamakta. Bunlardan ilki 1 numaralı alanda gördüğümüz kullanıcı kodu olmakla birlikte yine 1 numaralı alanda görmüş olduğumuz T.C kimlik numarası ile giriş seçeneğidir. Kullanıcı kodu ile giriş yapmak istediğinizde 2 numaralı alanda görülen kullanıcı kodu alanına kodunuzu eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise kendinizin belirlemiş olduğu parolanızı 2 numaralı alanda ilgili alana girmeniz bireysel internet bankacılığı sistemine giriş için yeterli olacaktır. ING Bank müşteri güvenliği açısından sanal klavye uygulamasını da müşterilerinin kullanımına sunmuş durumdadır. Bu uygulamayı kullanmanız durumunda girmiş olduğunuz bilgiler banka tarafından korunabilecektir. Bilgi kopyalanması açısından önemli bir güvenlik önlemidir. Bireysel ING Bank internet bankacılığına giriş için tercihiniz T.C. kimlik numarası ile giriş olduğunda ise kullanıcı kodu yerine kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir biçimde girdikten sonra kullanıcı kodu ile girişte olduğu gibi kendi belirleyeceğiniz şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterli olacaktır. Bireysel müşteri internet şubesine giriş bu şekilde iken kurumsal internet şubesine giriş ise bireysel internet şubesine giriş aşamaları ile aynı özelliklere sahiptir.

ING Bank Bireysel İnternet Şubesine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

İNG Bank Kurumsal İnternet Şubesine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.