Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Kredi Başvurusu

Artık eskisi gibi devlet dairelerinde, bankalarda ucu bucağı gözükmeyen o sıralarda beklemeden işlemlerimizi kolay bir şekilde halledebilir hale geldik. İnternet hizmetleri ile birçok işlem yapılabilmekte ve bu işlemlerden bazıları bankacılık sektöründe en çok talep gören kredi kartı başvuruları ve kredi başvuruları olarak öne çıkmaktadır. Her ne kadar bazı bankalar internet aracılığı ile kredi başvuru hizmeti vermese dahi birçok banka bu hizmeti müşterilerine sunmaktalar. Bu hizmeti sunan bankalardan bir tanesi ise bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip ING Bank’tır. Bu yazımızı ise ING Bank kredi başvurusu ve ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında merak ettiğiniz durumlara cevap olabilmesi amacıyla yazacağız.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Bireylerin günlük yaşamda oluşabilecek masraflar veyahut kişisel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla finansman desteği duyması durumunda 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulan bir ING Bank kredi tipidir. ING Bank bu kredi tipi için ise % 1.49 faiz oranıyla birlikte 36 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Aşağıdaki örnek tabloda ise alacağınız herhangi bir ihtiyaç kredisinin 10.000 TL üzerinden hesaplanmış hali verilmektedir. Sizlerde ING Bank ihtiyaç kredisine başvurmadan önce bu tabloyu inceleyerek talep edeceğiniz kredinin ne kadara mal olacağını hesaplayabilirsiniz.

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
Aylık Taksit Tutarı
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
Eşit Taksitli Kredi*
10.000 TL
36
%1,49
379TL
50 TL
%1,8188
%24,1464

ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi başvurusu, öncelikle klasik yöntem olan herhangi bir ING Bank şubesine giderek yapılabileceği gibi dilerseniz yaygınlaşan internet aracılığı ile bu işleminizi internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında ING Bank kredi başvurusu internet aracılığı ile nasıl yapıldığına değineceğiz lakin bunun öncesinde başvuru için vermiş olduğumuz aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Vermiş olduğumuz bağlantı adresine ING Bank resmi internet sayfası olup kredi başvuru işlemlerinin yapıldığı ve aşağıdaki görsele benzeyen bir sayfadan oluşmaktadır.

ıng

Ve bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  2. Doğum tarihi bilgilerinizi ilgili alana giriniz.
  3. Güncel ve ulaşılabilir cep telefon numaranızı giriniz.
  4. Doğrulama kodunu giriniz.
  5. “Devam” butonuna tıklayınız.

“Devam” butonuna tıkladıktan sonra sizlerden birkaç talimat veya gerekli bilgiler istenebilir, bu bilgileri ve talimatları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz durumunda ING Bank kredi başvurusu gerçekleştirmiş olacaksınız.

ING Bank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.