Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Kredi Hesaplama

Sosyal hayatın gelişmesi ile birlikte bireylerin bu alanda ortaya çıkan birçok masrafı olabiliyor. Bu masraflar için bireylerin finansman desteğine ihtiyaçları dolayısıyla ortaya çıkabilmekte. Bu finansmanların sağlanması amacıyla da bankalar tıpkı bireysel alanda birçok destek sağladığı gibi bu alanda da hizmet vermekteler. Kredi imkanları ile müşterilerine daha rahat ödeme imkanları ile toplu finansman desteklerini sağlamaktalar. Kredi hizmeti veren birçok banka mevcut ve bu bankalardan bir tanesi bankacılık sektöründe yabancı sermayeye dayalı olarak hizmet veren ING Bank’tır. Bu yazımızı ise ING Bank kredi hesaplama ve ING Bank kredi vadeleri, faizleri gibi konulara yardımcı olabilmesi amacıyla yazacağız.

ING BANK Kredileri Nedir?

ING Bank müşterilerinin toplu finansmana ihtiyaç duymaları anında bu finansmanları karşılaşmaktadır ve en çok talep gören kredi türleri ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, mortgage kredisi ve destekli hesap kredisidir. Bu kredi tipleri için ING Bank uzun vade imkanı ve esnek ödeme planları oluşturabilmektedir.

ING BANK Kredi Faiz Oranları Nelerdir?

ING Bank sunduğu kredi tiplerine göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. ING Bank’ın faiz oranları kredi tiplerine göre şu şekilde oluşmaktadır;

İhtiyaç kredisi için;

ING Bank ihtiyaç kredisi için 36 aya kadar bir süre vade imkanı sağlamakla birlikte bu kredi için % 1.49 oranında bir faiz işletmektedir.

Taşıt kredisi için;

ING Bank taşıt kredisi için alınacak taşıtın 0 km veya 2. el olmasına bakmaksızın 48 aya kadar vade imkanı sağlamakta ve bu kredi tipi için vade süresine göre % 1.04 ile % 1.44 oranları arasında bir faiz işletmektedir.

Destek hesap için;

ING Bank destek hesap için % 2.02 oranında bir faiz oranı işletmektedir.

Taksitli destek hesap için;

ING Bank taksitli destek hesap için % 1.59 oranında bir faiz işletmekle birlikte taksit süresi 12 aya kadar olabilecek şekilde vade süresi sağlamaktadır.

Mortgage kredisi için;

ING Bank bu kredi tipi için 120 ay gibi uzun süreli bir vade imkanı sağlamakla birlikte bu kredi tipi için aynı zamanda % 1.21 oranında bir faiz işletimi uygulamaktadır.

ING Bank Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

ING Bank’tan bir kredi almak istiyor veyahut yukarıda bahsettiğimiz krediler hakkında ING Bank kredi hesaplama yapmak istiyor iseniz herhangi bir ING Bank şubesine giderek ilgili kredi hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz gibi yaygınlaşan internet teknolojisi ile sunulan internet hizmetleri aracılığı sayesinde de ING Bank kredi hesaplamanızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında internet aracılığı ile ING Bank kredi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız, lakin bunun öncesinde sizlere vermiş olduğumuz aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi aşağıdaki görsele benzer bir sayfadan oluşmakla birlikte ING Bank resmi internet sayfası olup ING Bank kredi hesaplama işleminin yapılacağı sayfadır.

ing

Bu sayfada ING Bank kredi hesaplama yapmak istediğiniz kredi türünü yanında bulunan “+” seçeneğine tıklayarak seçiniz. “+” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere açılacaktır.

ing2

Ve bu sayfada ING Bank kredi hesaplama için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. İlgili kredi türü için semboller ile gösterdiğimiz kredi tutarını seçeceğiniz alandan kredi tutarını seçiniz.
  2. Vade süresini ilgili alandan giriniz.
  3. Bu işlemlerin ardından sembol ile gösterilmiş alandan ING Bank kredi hesaplamasını öğrenmiş olacaksınız.

ING Bank Kredi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Bu sayfa üzerinden maalesef Mortgage kredi hesaplaması yapılamamaktadır. Mortgage kredi hesaplama işlemini aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Tıklamış olduğunuz bağlantıda aşağıdaki gibi bir görselle karşılaşacaksınız.

ing3

Bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. Kredi tutarını ilgili seçenekten seçiniz.
  2. Vade süresini ilgili seçenekten seçiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Mortgage kredi hesaplama işlemi hakkında detaylı bilgileri ilgili kutucukta görebilirsiniz.

Mortgage Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.