Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank’ın Sunduğu Kredi Kartları

ING Bank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartları ING Bonus Card, ING Pegasus Plus Kart ve ING Nakit Kart olmaktadır. Siz de ING Bank kredi kartı başvurusunda bulunarak, ING Bank’ın sunduğu bir sürü avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bugünkü yazımızda ING Bank’ın sunduğu kredi kartları ve ING Bank kredi kartı başvurusu ile ilgili, gereken detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

ING Bonus Card

 • ING Bank kredi kartı başvurusu ile ING Bonus Card alarak alışveriş yaptıkça bonus kazanacak ve kazandığınız bonusları anında bedava olarak harcayabileceksiniz.
 • Bonuslarınızın sayısı artıkça ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card ile terfi edileceksiniz.
 • ING Bonus +destek ile gerekli anlarda asistans hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Acil sağlık hizmetlerinden tamirciye kadar pek çok acil ihtiyaçlarınızda, ödemelerinizi ING Bank kredi kartı başvurusu ile ING Bonus Card alarak ücretsiz olarak yapabileceksiniz.
 • Kredi kartları E-Ticaret ve Mail Order işlemlerine açık olarak gönderilecektir. Eğer isterseniz 0850 222 0 600’ü arayarak bu işlemleri kullanıma kapatabilirsiniz.

ING Bonus Plus Card

 • Siz de ING Bonus Plus Card’a sahip olmak istiyorsanız, alışveriş yaparak daha fazla bonus kazanmanız gerekiyor. ING Bonus Plus Card’a başvuru yöntemi ile sahip olamazsınız. Eğer Card’ınızla son 12 ay içerisinde minimum 75 bonus kazanırsanız, siz de ING Bonus Plus Card sahibi olabilirsiniz.
 • ING Bonus Plus Card’a geçebilmeniz için, yalnız son 12 ayda kazandığınız bonuslar hesaplanır. Özel kampanyalardan kazandığınız ekstra bonuslar dahil edilmez.
 • Kartınız yenilenirken ING Bonus Card’ınızın yaşının altı aydan büyük olması gerekiyor.

ING Bonus Premium Card

 • ING Bonus Premium Card’a sahip olabilmeniz için, ING Bonus Plus Card’ınızla son 12 ayda minimum 150 bonus kazanmanız gerekiyor.
 • ING Bonus Premium Card’a geçebilmeniz için, Premium Plus Card’ta olduğu gibi son 12 ayda kazandığınız bonuslar hesaplanacak. Özel kampanyalardan kazandığınız ekstra bonuslar dahil edilmez.
 • Kartınız yenilenirken, ING Bonus Plus Card yaşının altı aydan büyük olması gereklidir.

ING Bonus Platinum Card

 • ING Bank kredi kartı başvurusu ile aldığınız ING Bonus Platinum Card, ING Bonus Card’ın tüm kazandırma özelliklerine sahiptir.
 • Platinum VIP hizmet ve ayrıcalıklar paketi ile ister Türkiye’de olsun isterse de Avrupa’nın ve Amerika’nın birçok şehrinde bulunan en gözde restoran, gece kulübü ve otel gibi mekanlarda % 40’a kadar varan indirimli hizmet alma imkanından yararlanabilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için ING Bank kredi kartı başvurusu ile aldığınız ING Platinum kart bilgilerinizle 0216 524 37 79 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.
 • Platinum Araç Bakım paketi ile araç check up, antifriz değişimi, klima bakım, rot-balans, lastiklere nitrojen gaz dolumu ve bu gibi birçok başka hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece ING Bank kredi kartı başvurusu ile aldığınız ING Platinum Kart bilgilerinizle 0216 524 37 79 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.
 • Platinum Hobi paketi ile eğitimden sosyal aktiviteye, sanattan spora ve bu gibi başka hobi seçeneklerinizden indirimli olarak yararlanmak istiyorsanız, ING platinum kart bilgilerinizle 0216 524 37 79 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.
 • Platinum Asistans paketi ile seyahat danışma, kuru temizleme, veteriner danışma, araç kiralama, medikal network indirimi ve bu gibi başka asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece ING Platinum Kart bilgilerinizle 0216 524 37 79 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

ING Bank kredi kartı başvurusunu, size en yakın olan ING Bank şubesine giderek ya da aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp resimde gördüğünüz üzere gereken alanları doldurarak yapabilirsiniz.

ıng1

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ING Pegasus Plus Kart

 • ING Pegasus Plus Kart’ı ile her yaptığınız harcamalarda 0,5 faiz uçuş puanı ve Pegasus havayollarından yaptığınız harcamalarda ise ek olarak 2 faiz uçuş puanı kazanmış olacaksınız. Kazandığınız uçuş puanları ile Pegasus Plus üyelik avantajlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Pegasus müşterilerinden yıllık kart aidatı alınmamaktadır.
 • Herhangi bir yerde kart ile yapılan ticari işlemlerde 0,5 faiz, Pegasus Havayolları’ından yapılan ticari işlemlerde ise Pegasus Plus Uçuş Programı kapsamında ek olarak 2 faiz uçuş puanı kazanırsınız.
 • Bir uçuş puanı bir TL değerinde olup, Pegasus’ta yapılacak  olan her tür ticari işlemler için kullanılabilmektedir. Eğer isterseniz beş uçuş puanınızın üzerindeki bütün uçuş puanlarınızı, indirim olarak da kullanabilirsiniz.

ING Bank kredi kartı başvurusunu size en yakın olan ING Bank şubesine giderek ya da aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp gereken alanları doldurarak yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ING Nakit Kart

 • ING Nakit Kart ile istediğiniz zaman ülkemizde ve yurt dışında ATM’lerden para çekebilir, aynı zamanda kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.
 • Bununla beraber para yatırma, bakiye sorgulama, para transferleri, fon alımı gibi birçok bankacılık işlemini de sıra beklemeden kolayca yapabilirsiniz.
 • Eğer kartınızda para yoksa fakat destek hesabınız varsa, hesabınızı tanımlatarak alışverişlerinizi kolayca yapabilir veya isterseniz hesabınızdan para çekebilirsiniz.

ING Nakit Kart başvurusunu, size en yakın olan ING Bank şubesine giderek veya 0850 222 0 600 telefon bankacılığını arayarak yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.