Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Kredi kartları ile aniden ihtiyacımız olan nakit parayı karşılayabilmenin yanı sıra, her bankaya özel olan bazı kredi kartı avantajlarından da faydalanabilmekteyiz. Sunduğu güzel hizmetlerden dolayı müşteri memnuniyeti kazanan ve bu memnuniyetlerden dolayı en çok tercih olunan kredi kartlarından biri de ING Bank kredi kartıdır. ING Bank kredi kartı ING Bonus Card ve ING Pegasus Plus Kart olarak biliniyor. Bu kredi kartlarına ilişkin gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

ING Bonus Card Nedir?

  • ING Bonus Card ile alışveriş yaptıkça bonus kazanmış olursunuz ve kazandığınız bonuslarla bedava alışverişler yapabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar artıkça ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card ile terfi olunacaksınız ve terfi olmak dışında bu kartlara sahip olamazsınız. Bu kartlar ile yaptığınız alışverişler zamanı daha çok bonus kazanmış olacaksınız ve bazı özel avantajlardan yararlanabileceksiniz.
  • ING Bonus Card ile son bir yıl içerisinde en az 75 bonus kazandığınız taktirde ING Bonus Plus Card’a, ING Bonus Plus Card ile son bir yıl içerisinde en az 150 bonus kazandığınız taktirde ING Bonus Premium Card’a sahip olacaksınız. Bu kartlara sahip olabilmeniz için bir başka şartta, kartınızın yaşının altı aydan büyük olmasıdır.
  • Bundan başka ING Bonus +destek ile sağlık hizmeti, çilingir ve diğer bir çok hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. ING Bonus Card ile alışverişlerinizi sanal ailemden de aynı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için ING Bank internet bankacılığına müşteri olmanız yeterli olacaktır.
  • İstediğiniz zaman önceden belirleyeceğiniz kredi kartı limitine kadar nakit avans çekebilirsiniz ve ödemelerinizi ING Bank şubelerinden, internet bankacılığından ve ATM’lerinden kolayca yapabilirsiniz.

ing_bank_kredi_karti_basvurusu_nasil_yapilir_aidati_olmayan_kredi_karti_basvurusu_ile_pegasus_plus_kart_basvurusu_nasil_yapilir_h711

ING Pegasus Plus Kart Nedir?

Bu kredi kartı türü ile yaptığınız harcamalar zamanı 0,5 % uçuş puanı kazanmış olursunuz. Harcamalarınızı Pegasus Havayolları’ndan yaptığınız zaman ek olarak 2 % uçuş puanı kazanmış olursunuz. Kazandığınız uçuş puanlarını Pegasus Havayolları’ından yapacağınız her türlü mal ve hizmet alımı harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Bir uçuş puanı bir TL değerindedir ve beş UçuşPuan kazandığınız taktirde indirimli olarak fırsatlardan yaralanabilirsiniz. Bundan başka anlaşmalı iş yerlerinde harcamalar yaptığınız zaman bonus kazanmış olursunuz ve taksitlendirme avantajlarından yararlanabilirsiniz. ING Pegasus Plus Kart’a yıllık kart aidatı ödemeden kolayca sahip olabilirsiniz.

pg23

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda gördüğünüz kredi kartı avantajlarından sizde faydalanabilmek istiyorsanız, tak yapmanız gereken ING Bank kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. Başvuru işlemini şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak isteğinize göre aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonunun üzerine tıklayınız. Toplamda dört adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun durumu 24 saat içerisinden cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Başvurunuzun onaylanması durumunda size en yakın olan ING Bank şubesine giderek kredi kartınıza sahip olabilirsiniz ve ardından kredi kartınızı istediğiniz gibi harcamalarınız ve ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan sonra ne kadar borcunuzun olduğunu ve borcunuzu ne zamana kadar ödemeniz gerektiğini, ING Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak öğrenebilirsiniz. ING Bank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

pegasus bonus 2

ING Bonus Card İçin TIKLAYINIZ!

ING Pegasus Plus Kart İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemi, ING Bank internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için ING Bank internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor ve eğer müşteri değilseniz aşağıda görmüş olduğunuz kayıt butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi sizden talep olunan alanları doldurarak ileri butonuna basınız. Ardından diğer adımları da aynı şekilde takip ederek internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için şifre sahibi olacaksınız ve şifrenizi aldıktan sonra aşağıda gördüğünüz giriş butonunun üzerine tıklayarak internet bankacılığına giriş yapabileceksiniz.

İntermet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ING Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak ne kadar borunuzun olduğunu öğrenebilir ve aynı zamanda isterseniz ödemelerinizi de anında internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Tüm bu sizler anlattıklarımızdan ilave ING Bank kredi kartı veya ING Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili her hangi bir sorunuz olursa, 0 850 222 0 600 ING Bank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • 1)ing-bank-internet-bankaciligi-sifresi-nasil-alinir
  • 2)ing-2-1024x604

ING Bank İnternet Bankacılığına Kayıt İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.